ATP3 או מיני סטריאו? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATP3 או מיני סטריאו?

Dolby

Recommended Posts

שלום לכולם

לאחרונה יש לי התלבטות מה יותר כדי: ATP3 או מערכת מיני סטריאו של פנסוניק או איווה.

המטרה תהיה לחברם למחשב בשביל משחקים ומוסיקה (לא משהן מיוחד)

במיני סטריאו חשוב לי שהיה :

שלט ,צ'נצר ל5CD .יכולת לקרוא צרובים וMP3 , ורדיו אלקטרוני (כזה שהשינוי תחנות בו הוא דיגיטלי).

התקציב הוא עד 200$ +-.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דגמים?

(*הצעה שלי : אל תיתקרב לAIWA!!*)

היי

מה יש לך נגד אייוה?

אם אתה רוצה מערכת מיני

אני מציע לך פשוט ללכת לחנות גדולה שיש שם הרבה מערכות ופשוט להקשיב...

(ממולץ להביא אוסף דיסקים מהבית לשם השוואה- עדיף להביא מקוריים או כאלה שלא היו פעם אוסף

הצעה שלי דיסק עם קלאסית ועוד איזה משהו יותר "כבד" לפחות..)

הדרך הכי טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AIWA: רובן אם לא כולן מעוותות את הסאונד בעוצמות גבוהות לעומת SONY, ,Pioneer ועוד כמה שממש אחוז העיוותים שלהם אפסי בעוצמה המקסימלית..

יש משהו בדבריך...

אבל כל עוד לא דוחפים אותן רחוק מדי יש להן קול לא רע...

(לפחות לדגמים שאני שמעתי ולדגם שיש לי-שהוא די זקן(יחסית) כבר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כל המערכות מיני מחורבנות נקודה.

מאיפה הבאת את זה?!

יש את אלו של מהדגמים של CD-C , CD-K , CD-BP שהן ממש איכותיות ולצורך השוואה CD-BP2000 היא ממש מצויינת, האיכות בה נעלה על רב המערכות מיני ועוצמה אדירה יש בה גם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, כל המערכות מיני מחורבנות נקודה.

אחלה תגובה...

אני גם יכול להגיד שכל כרטיס מסך שהוא לא ראדון 9700 או GF5600PRO או יותר הוא מחורבן

אז טוב, הוא מזיין לך כל GF4 MX400 אבל לא לכל אחד יש 1200 שקל(לפחות להשקיע בקרטיס מסך)

ועובדה, רוב המכירות נעשות בשוק הבינוני והנמוך.

וב1500 שח קצת קשה למצוא רסיבר איכות+סידי פלייר איכותי+רמקולים טובים... ולא לכל אחד יש את ה15000 שקל

בשביל זה...

אז מתפשרים, יש מערות מיני שהן סבירות בהחלט..

-הכל יחסי-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מערכות מיני סבירות.

אז בונים לט לאט מערכת כמו שאני עשיתי עם חלקים משומשים ויוצאת תוצאה מדהימה.

ושאני אומר שכל מערכות המיני מחורבנות זה בגלל ששמעתי המון, ושמעתי גם רכיבים דרגת מחיר אחת מעל ותאמין לי, שההבדל בשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד (LOL) אתה לוקח הכל משומש או משהו כזה?! כי אתה לא יודע כמה חרשו על אותו רמקול/מגבר ועד כמה סביר יביאו לך אותו..

אחרי הכל מה נקראת אצלך מערכת סבירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת כמו שלי היא סבירה. (איזה מהן שתבחר, הסטיראו או הקולנוע אבל לא ביחד כי אז זה יקר למדי כבר לרוב האנשים)

לא הכל אצלי משומש, אבל אם יש משומש במצב טוב זה הרבה יותר משתלם ואם זה משומש מחנות בדר"כ יש אחריות לזמן מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תגובה...

אני גם יכול להגיד שכל כרטיס מסך שהוא לא ראדון 9700 או GF5600PRO או יותר הוא מחורבן

אז טוב, הוא מזיין לך כל GF4 MX400 אבל לא לכל אחד יש 1200 שקל(לפחות להשקיע בקרטיס מסך)

ועובדה, רוב המכירות נעשות בשוק הבינוני והנמוך.

וב1500 שח קצת קשה למצוא רסיבר איכות+סידי פלייר איכותי+רמקולים טובים... ולא לכל אחד יש את ה15000 שקל

בשביל זה...

אז מתפשרים, יש מערות מיני שהן סבירות בהחלט..

-הכל יחסי-

אוקי אם עשית השוואה בו נמשיך איתה. אז נכון שרוב המכירות הן בשוק המיד אנד. אז 1200 לא כל אחד ישקיע. ומי שמשקיע בשביל MX 400 שיקנה כבר ראדון 9000/9100/9200.

אגב השוואתי את הראדון לATP3 לעומת נגיד מערכת מיני מעפנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...