חיבור מחשב עם ATI (HIS) Radeon 3870 למגבר-Yamaha RX-V3800 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מחשב עם ATI (HIS) Radeon 3870 למגבר-Yamaha RX-V3800

friedman3010

Recommended Posts

כרטיס המסך שלי הוא ATI Radeon 3870 עם יציאת DVI ומתאם ל- שאמור להוציא גם Audio וגם Video מלאים דרך כבל . (הותקן דרייבר מעודכן לוידאו וגם לאודיו - Audio Driver)

חיברתי את המחשב למגבר Yamaha Rx-v3800 ודרכו אל הטלויזיה. (הדרייבר של כרטיס המסך מזהה את המגבר)

כאשר אני מדליק את המגבר, אני מקבל תמונה של המחשב, אולם לאחר מספר שניות נדלק השומר-מסך של המגבר ואי אפשר לראות את המחשב יותר... (כמו כן, לא עובר האודיו דרך ה-HDMI).

עד לקניית המגבר, כרטיס המסך היה מחובר ישירות לטלויזיה (hdmi) והכל עבד בצורה תקינה (ללא שימוש בהעברת קול ב- - האודיו הועבר דרך כרטיס הקול של המחשב)

ניסיתי החלפת , הורדת Codec Pack שונה - ובינתיים בלי הצלחה. :s07:

מה צריך לעשות כדי לראות תמונה ולקבל Audio רב ערוצי דרך חיבור ה-hdmi ב- 3870 י???

:s05:

H E L P . . .

דרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לקבל TRUEHD דרך כרטיס מסך. רק דרך כרטיס יעודי של וAUZENTEC ועלותם כ1K.

כדי להוציא סאונד דרך , יש להגדיר זאת בביוס לפני הקודקים.

יש לבטל את השומר מסך באופתיות של הרסיבר. לי יש את ה2600 ויש שם אופציה לביטול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maXopka תודה על התשובה!

אני מיד אנסה את מה שהצעת, אך אני לא מצליח להבין איך להגדיר בביוס את העברת האודיו דרך ה-, כאשר מדובר בכרטיס מסך שאינו חלק מלוח האם?

למה שיהיו הגדרות שקשורות לכרטיס המסך בביוס?

אם אני טועה בהנחה שלי - אשמח לדעת אילו הגדרות לחפש בביוס ???

לגבי שומר המסך ברסיבר - האם גם לך הייתה אותה הבעיה לפני שביטלת את שומר המסך?

תודה!!!

דרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי ב- ואכן יש הגדרה של audio-HD של כרטיס הקול שעל הלוח (Realtek).

מאחר ונראה שיש קשר בין כרטיס הקול הזה לבין העברת הקול דרך כרטיס המסך, עשיתי לו Disable (הוא היה Enabled), -> איתחול ->ושוב Enable.

כמו כן (לפני כל האיתחולים) התקנתי דרייבר של Realtek שנקרא ATI HD Audio Driver (נמצא בעמוד ההורדות באתר של Realtek).

בדקתי - ולצערי... אין קול.

התקנתי שוב את הדרייבר Audio של ATI ו.... כלום...

:s07:

(כמובן שהגדרתי ב-Control Panel את כרטיס הקול שעל כרטיס המסך כ-Default)

ממש אין לי מושג מה הבעיה ולמה אני לא מצליח להוציא קול מכרטיס המסך הזה... (המתאם DVI- הוא מקורי שהגיע עם הכרטיס)

יש למישהו עוד רעיונות? ? ?

:s05:

דרור[br]פורסם בתאריך: 9.06.2009 בשעה 21:51:29

עדכון -

עשיתי reset לכל הגדרות המגבר.

עשיתי reset לכל הגדרות ה-driver של ה- 3870.

למרות הכל - כאשר אני מדליק את המגבר, אני רואה את המחשב למס' שניות, ואז התמונה נעלמת ועולה wallpaper של המגבר (במידה ומבטלים את ה-wallpaper לאחר מס' שניות מופיע מסך שחור ואי אפשר לראות את המחשב יותר)

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענו לי בפורום זר שכפי הנראה מדובר בבעיות תאימות מוכרות ב- שקשורות ב-HDCP

(High-bandwidth Digital Content Protection)

זה אולי מקדם אותנו קצת, אבל עדיין לא הצלחתי למצוא את הפיתרון.

עוד תופעה מוזרה - הדרייבר של כרטיס המסך מזהה לעיתים את המגבר (רושם את שמו -RX-V3800) ולעיתים הוא מזהה את הטלויזיה (Sony TV)

ראוי לציין כי באחת ההפעלות הראשונות דווקא הצלחתי לקבל תמונה... אבל רק פעם אחת... אחרי הכיבוי זה כבר לא עבד... ???

האם יכול להיות קשר ל-Codec pack שמותקן על המחשב? האם זה יכול להשפיע בדרך כלשהי??

ובכן, מומחי ה-, מה עושים???

:please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז בעזרתו האדיבה של נמרוד טאוב (שמכר לי את המגבר) שלא הרים ידיים והמשיך לשאול עד שמצא תשובה. :yelclap:

הבעיה הייתה בכבל ה-. מסתבר שלא כל כבר מתאים ל- 1.3a, מה שיכול לגרום לבעיות מהסוג הנ"ל.

החלפתי לכבל והכל כולל הסאונד עובד בצורה מלאה!!!

:jump:

מקווה שזה יעזור למי שעוד ייתקל בבעיות כאלו. (לא להרים ידיים)

דרור

מנהלי הפורום - אם תאשרו לי, אני אוסיף פרטים של נמרוד - מגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...