העבודה בעיניים של חנויות המחשבים... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העבודה בעיניים של חנויות המחשבים...

guycnaan

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עברה על החוק אין, הם יכולים למכור מחשבים מבוססי סרלרון גם ב2235436532463232643 שקל וזה לא יהיה עברה על החוק.

גם בfrys electronics (או OUTPOST באינטרנט) יכולים לעבוד על אנשים ולמכור מחשבים עם מפרטי "קבר" אבל הם לא, למה כי הם מכבדים את עצמם והם גם אנשים ישרים, למרות שהם לא זולים(וגם לא יקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת מוכרים למישהו מפרט במחיר גבוה ממה שהוא באמת עולה זה לא ממש לגיטימי, אבל רובם לא מכירים את החנויות מהם הם יוכלו לבדוק מחירים של מוצרים אחד לאחד.

צריך גם לזכור עוד משהו: אנשים אוהבים לקנות בזול, רובם, כל עוד הם לא מכירים את שוק החומרה ועד כמה הוא משנה על ה"הנאה" ממשחקים יקנו את המחשבים של ה3000 ש"ח ויהיו הכי מרוצים בעולם. "קניתי מחשב ב3000 ש"ח! זה מחשב חדש ועכשיו הכל עבוד מהר ומשחקים ירוצו בטיל" הם לא יודעים ש128 זכרון זה כבר ממש לא סטנדרט, ש40GB נגמרים בכמה שבועות אם יש לך אינטרנט מהיר ואתה לא עושה ניקויים, הם לא יודעים שהארדסיק 5400 זה לא סטנדרט, הם פשוט לא מבינים בזה ומה שנראה להם זול הם יקחו.

עכשיו, גם אם הם ידעו שמה שהם קונים זה לא שיא הטכנולוגיה אתם בטוחים שעכשיו, כל הבתים בישראל יתחילו לקנות חומרה כבדה? אפוקס ואביט זה בד"כ יקר, וגם FIREWIRE וRAID מוסיפים למחיר. כרטיס מסך של וHERCULES להמונים? מארזי צ'יפסטק ב500 ש"ח וספקים ב300? עם כל כבוד זה לא מתאים לכל אחד, אפילו לא לי עד מידה מסויימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אפשר להרכיב מפרט טוב יותר ממה שבחנויות קבר ממוצרים עם לא ג'נריים!

זה שלא לכל אחד יש 100000 שקל למחשב חדש לא אומר ש4000 חייב להיות מחשב עם סלרון, זיכרון ג'נרי, לוח אם ישן, וGF4MX!

זה מחשב ב 2500 שקל אחי!

תבדוק בכל מחירון בעיתון, פרסומת, ערוצי טלביזיה.

המחירים הם תמיד נעים בין 2000-3000 שקלים.

וזה שאנשים לא יודעים ולא מבינים, זאת לא אמורה להיות

בעייה של המוכר, כי לפעמים גם המוכר לא יודע הכל

אבל יש לו אינטרס, והלקוח התמים חושב שהוא עושה

עסקה טובה, למרות שהוא לא ממש.

אבל זה שלקנות מחשב ב 3000 שקל

שהמפרט שלו זה מעבד P4 2.4 533mhz

256DDR PC2700

ו Geforce 4mx

עם לוח אם של BIOSTAR

זאת לא עבודה בעיניים.

לי יש מחשב כזה אבל CELERON 300MHZ

והוא קיים כבר 7 שנים והוא עובד ללא רבב יחסית...

הוא אולי לא ביצועיסט, אבל זה בהחלט עסקה לא רעה בכלל...

זאת לא עבודה בעיניים...ברור שבמחיר הזה אפשר להרכיב

מחשב עם ביצועים טובים יותר ע"י בחירה במפרט AMD

אבל לא כולם מכירים את ולא כולם מבינים שזה מעבד

טוב לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב ב 2500 שקל אחי!

יש מחשבים גם ב6 אלף עם 4 3.06 וכל השאר דרעק!

והיה אפשר לעשות מפרט הרבה יותר טוב אפילו עם פנטיום!

בישראל עוד לא ראיתי מחשב אחד שנמכר בחנות גדולה ויש לו מפרט נורמאלי!

והמחירים של מחשבי קבר נאים בן 3000 ל 7000 שקל, עם מפרט חרא זה כן גניבה,

וכן עבודה בעיניים! אנשים בישראל מפגרים! מפידים מכל דבר שלא ניסו, לא משנה כמה תשכנע

אותם זה לא יעזור כי הם לא רוצים! כי הם חושבים שהם צודקים, אבל הם לא! זאת הבעיה ברוב הישראלים,

הם עקשנים ולא מוכנים לנסות משהו שהם לא ניסו כמו החלפת חברת כ.מ, מעבד, הארדיסק(אם הם בכלל מודעים ליצרן ::) ) וכ"ו......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחשבים גם ב6 אלף עם 4 3.06 וכל השאר דרעק!

והיה אפשר לעשות מפרט הרבה יותר טוב אפילו עם פנטיום!

בישראל עוד לא ראיתי מחשב אחד שנמכר בחנות גדולה ויש לו מפרט נורמאלי!

והמחירים של מחשבי קבר נאים בן 3000 ל 7000 שקל, עם מפרט חרא זה כן גניבה,

וכן עבודה בעיניים! אנשים בישראל מפגרים! מפידים מכל דבר שלא ניסו, לא משנה כמה תשכנע

אותם זה לא יעזור כי הם לא רוצים! כי הם חושבים שהם צודקים, אבל הם לא! זאת הבעיה ברוב הישראלים,

הם עקשנים ולא מוכנים לנסות משהו שהם לא ניסו כמו החלפת חברת כ.מ, מעבד, הארדיסק(אם הם בכלל מודעים ליצרן ::) ) וכ"ו......

מה רע במחשב שהוא

P4 2.4ghz

256DDR generic (לא שלמשל מה שיש לי עכשיו הרבה יותר טוב =] יש לי WINBOND ג'נרי כזה, והוא עובד מעולה)

לוח של BIOSTAR

ו 4MX

ב 3000 שקל עם מסך?

זה מחשב קומפלט שיריץ כל משחק לפחות לעוד שנה - שנתיים

אז מה אתה כ"כ מתלונן שזאת עבודה בעיניים?

זה שאפשר לבנות מפרט יותר ביצועיסט זה נכון

אבל זה לא מעיד על משהו לא חוקי שנעשה.

מה זה מחשב קבר? ההתעסקות הזו

במותגים פשוט קצת אינפנטילית לדעתי...

אנשים לא רוצים להתחיל להתעסק עם כל מיני שטויות

אז הם פשוט לקוחים מחשב שלם ב 3000 שקל ויאללה

בלי דאגות בכלל, ואין ספק שמחשב כזה יריץ כל משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתעסקות במותגים בתחום המחשבים זה לא תמיד כמו בתחום הביגוד למשל..

למשל אתה יכול לקנות בגד אותה איכות כמו של FOX למשל אבל ב50-60 שקל פחות.

במחשבים זה לרוב לא ככה, על מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע!??!?!?! אתה שואל מה רע המחשב ההוא?!?!?!. >:(>:(>:(>:(>:(>:(

סתכל מה אפשר לקבל כמעט באותו מחיר:

IV 2.4C GHz HT 512K 800MHz ..............................................NIS 1,071.89

CORSAIR - 256MB 2700 CAS2 Memory.............................................. NIS 372.16

GA-8IPE1000 865PE MotherboarD........................................ NIS 597.08

Powercolor Radeon 9100 64MB 128bit DVI TV-Out Video Card ............................NIS 408.87

MAG 770FS Monitor 17 inch...........................................................................................NIS 721.06

Simbadda Mask 2 Silver 400W Case.....................................................NIS 186.91

________

3500 שקל

ואם זה כל כך קריטי אפשר להוריד יותר את המחיר ל3000 בדיוק

שלא לדבר על מה שאפשר לקנות עם מפרט ......

נ.ב

ואל תגיד לי שאני לא צודק כי אני צודק, אתה לא יכול לעשות כלום! אני ניצחתי!

muhahahahahaha :funn: :funn:

עכשיו אני מקבל את הפלזמה שלך MUHAHAHAHAHAH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש שלוש סיפורים נחמדים

סיפור ראשון: הזמנו מחנות מגירה לHD, לפני 3 שנים מה שהם עשו, זה לשים את הHD בפנים וזהו, לא חיברו לחשמל או לIDE. אחרי זה אני רואה את זה, אז אני חיברתי את החשבל והIDE, ובגלל שבאותו זמן לא ידעתי כלום חיברתי את המגירה שהמחשב עבד, ושרפתי את הHD :-[.

סיפור שני: אמא שלי, הזמינה טכנאי(שוב מתי שלא ידעתי כלום) הוא לקח את המחשב שלנו שמר אותו ואז הציע לנו מחשב חדש לומרות שהמחשב הזה היה יחסית חדש עם ATI AIW 128MB(לאותו זמן זה היה פ33ה), אז הוא הביא לנו אחד חדש אבל את המחשב ה"ישן" הוא לקח לעצמו לא שאל כלום לא אמר כלום פשוט לקח, ושמר את אותם החלקים.

סיפור שלישי: המעבד שלנו נשרף(שוב פעם עם אותו טכנאי) P3 800MHZ אז הוא, אמר אחרי שבועיים שהמחשב אצלו, שאין יותר כזה מעבד ושאנחנו, צריכים לקנות חדש אז הוא עשה לנו "דיל" והביא לנו, P3 866MHZ ב150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע!??!?!?! אתה שואל מה רע המחשב ההוא?!?!?!. >:(>:(>:(>:(>:(>:(

סתכל מה אפשר לקבל כמעט באותו מחיר:

IV 2.4C GHz HT 512K 800MHz ..............................................NIS 1,071.89

CORSAIR - 256MB 2700 CAS2 Memory.............................................. NIS 372.16

GA-8IPE1000 865PE MotherboarD........................................ NIS 597.08

Powercolor Radeon 9100 64MB 128bit DVI TV-Out Video Card ............................NIS 408.87

MAG 770FS Monitor 17 inch...........................................................................................NIS 721.06

Simbadda Mask 2 Silver 400W Case.....................................................NIS 186.91

________

3500 שקל

ואם זה כל כך קריטי אפשר להוריד יותר את המחיר ל3000 בדיוק

שלא לדבר על מה שאפשר לקנות עם מפרט ......

נ.ב

ואל תגיד לי שאני לא צודק כי אני צודק, אתה לא יכול לעשות כלום! אני ניצחתי!

muhahahahahaha :funn: :funn:

עכשיו אני מקבל את הפלזמה שלך MUHAHAHAHAHAH

עצור! אתה הומו! נושך כריות!

שכחת:

מקלדת

עכבר

רמקולים

מדפסת

באנדלים

הארדיסק

צורב

כונן דיסקטים

CDROM או DVD

וזה עוד בחריגה של 500 שקל

אז לפני שאתה מתחיל להתרגש ממותגי מחשב

תחשוב קצת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת:

מקלדת

עכבר

רמקולים

מדפסת

באנדלים

הארדיסק

צורב

כונן דיסקטים

CDROM או DVD

תחשוב קצת ;)

לבו....תרגע...סך הכל שכח קצת דברים (לא קצת אבל ניחא) בכל אופן אתה צודק אבל לא לקלל....

חבר'ס סיפורים מצויינים תמשיכו...

ד"א לדארק מינד...שאמרת שתחום המחשוב הוא כמו תחום המוסכים...אני חושב שאתה ממש טועה..

ברמה של להבין בתחום התיקוני אתה צריך הרבה הרבה למידה והרבה מאוד ניסיון כדי שלא יעבדו עלייך..

לעומת זאת בתחום המיחשוב מה שצריך זה קורס מזורז של שעה ואתה כבר נחשב כמבין יותר מאשר רוב האוכלוסיה,וקשה מאוד לעבוד עלייך בעיקר מול מוכרים חסרי ידע...מה שקשה מאוד להיות בתעשיית המוסכים...לכן אין מקום להשוואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת:

מקלדת

עכבר

רמקולים

מדפסת

באנדלים

הארדיסק

צורב

כונן דיסקטים

CDROM או DVD

תחשוב קצת ;)

מי אמר לך שמחשבים כאלה מגיעים עם ובאנדלים?!

בכל מקרה, מה לעשות, אי אפשר לבנות מפרט נורמלי מבוסס ב3000 שקל בלי לשים חרא של חומרה, אלה אם כן שמים .

ומי לעזאזל קונה מחשב ב3000 למשחקים?!?! המחשב לא יפעיל משחקים טוב בגלל שהזכרון, וגם ההרדיסק(שאני בטוח שמה שהם מוכרים יצא מיצור) וכל שאר הדרעק.

זה עבודה בעיניים כי הם קונים את הדרעק הזה (כמעט) בחינם ומוכרים את זה במחיר מטורף (יחסית לעלות)!!!!

נ.ב

על תיתפלא אם הפלזמה מחר לא תיהיה במקום שלה :devilfork:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בכל פרסומת שנייה

בחוברת הויזה משגיעה לביתך...

כשאין זה עולה 2500 שקל :P

ככה שאני לא חושב שיש לך מקום לוויכוח...

חנויות שמוכרות מפרטים כאילו ביותר כסף

זה עדין לגיטימי היה והם לא אשמים בחוסר

הידע של הלקוח.

אולי זה דרעק בשבילך, כי אתה רגיל רק

לרמה גבוהה של ביצועים.

אבל לא כולם כמוך שחייבים ביצועים בAA ו AF

ורזולוציות גבוהות, אלא קונים מחשב להביא הביתה

ולעבוד עליו וזהו, ולא להתעסק בכל מני שטויות של בכמה FPS רץ המשחק על AA ו AF בכל מני רוזלוציות...

אתה רואה רק צד אחד של המטבע ובגלל זה אתה לא מנצח וגם לא אני, פשוט אני רואה את התמונה הגדולה,

בעוד אתה מתוסכל שלא שמים אליך לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...