העבודה בעיניים של חנויות המחשבים... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העבודה בעיניים של חנויות המחשבים...

guycnaan

Recommended Posts

אוקיי...

ובכן אני מניח שהייתה וריאציה כזו או אחרת של הדיון הזה....ובכל זאת אני מבקש מהמנהלים לא לסגור את הדיון כי זה פשוט מציק לי...ואני מניח שזה מפריע לכמה אנשים אחרים...

ובכן הלכתי לתומי היום ליוניברס לקניות...הייתי צריך לקנות כרטיס רשת,ומכיוון שזה מקום די זול וזה עלה בערך כמו בחנות מחשב רגילה אז החלטתי לקנות כשלפתע ראיתי איך איש הולך לקנות שם מחשב...

המוכר מכר לו 1700 , 533 מגה הרץ, 256 אס די ראם,כרטיס ג'י פורס אם אקס 64, 40 ג'יגה בייט, ומסך 17 אינץ בש"ח...

והוא מכר לו את כל הזבל הזה ב3500 שקל והאיש הזה היה בטוח שהוא קיבל את עסקת חייו...אני לא האמנתי שזה קורה...וניסיתי לספר לאיש הזה מה עושים לו...אבל המוכר העיף אותי משם ולא רצה להביא לי את מה שביקשתי...

ביציאה ראיתי אותו יוצא ומספר לאישתו בפלאפון שהוא קנה מחשב מעולה לילד....

כמובן שאני מניח שכולכם פה מודעים לגניבה והעושק של הציבור חסר ההבנה על ידי חנויות המחשבים,גביית מחירים מופקעים,מכירת ציוד סוג ז',והתקנה של רכיבים מסוג שונה ממה שפורט בעסקה...תוך כדי שהם מנצלים את תום לבם של לקוחות חסרי ידע בנושא

אני מניח שגם לכם זה קרה והייתם עדים למקרה או כמה כאלה...אז בואו ושתפו את כולם בעושק הגדול ביותר שנתקלתם בו...ואיך נהגתם כשראיתם את המקרה

האם ניסיתם לעזור,צחקתם בלבכם,או התעלמתם...אני רוצה לשמוע כמה צדיקים בסדום יש...או לפחות את הסיפור שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז הילד יתחיל להבין במחשבים, יבין שאבא שלו אכל חרא ביוניברס, וירצה מחשב חדש. תמיד המחשב הראשון הוא מחשב קבר. (אצל הרוב)

ככה זה בעולם ובמיוחד בארץ הקודש. קודם כסף אחרי זה מצפון.

דרך אגב, מזל שלא תבעו אותך המאניקים על הטרדה והסתה של אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הוא ידע?...דוגרי עד הזמן שהתחלתי להתעסק בלפתור את הבעיות הטכניות שלי בעצמי...משהו בסביבת גיל ה13...רק אז התחלתי להבין שעובדים עלייך בהרכבה והכל...אבל אני כמו רוב אנשי האתר כאן הם טיפה בים...

והולי איך בדיוק מפרט כזה שווה 3500 שקל?

מה אתה נורמלי?

רוצה לדעת מה אתה מקבל ב3500 שקל במרדנית..שהם הם עוד יקרנים...

!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הילד יתחיל להבין במחשבים, יבין שאבא שלו אכל חרא ביוניברס, וירצה מחשב חדש. תמיד המחשב הראשון הוא מחשב קבר. (אצל הרוב)

לא תמיד זה הראשון... רצלי זה היה השלישי :P. אבא שלי רצה לעשות עסקה ולהפתיע אותי... קנה P3 במחיר קצת גבוהה לטעמי ולא שאל אותי אפילו אם זה שווה משהו (רק בשביל שתדעו, לאבא שלי אין מושג בגרוש במחשבים).

קיצר, דפקו אותו, ואותנו, השירות של אותה חנות היה חרא ועשו לא במטוחה שלמה ממחשב פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בכל דבר, חסרים אנשים שקונים דיגיטלית ב400 ש"ח? ולמה אתם בטוחים שהמגהץ שלכם הוא באמת הכי טוב? אף אחד לא קרא ביקורות עליו ועל כמות ההחלקות שהוא עושה. תסמכו על זה שבכל תחום שאתם לא מבינים דופקים אותכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אין מה לעשות יש רמאות בעסק הזה.

אני מכיר כמה טכנאים שאין להם מושג מה הם עושים! אבל הם עושים! שהכרטיס הכי יוקרתי שהם אי פעם התקינו זה G4Mx440.

בכל עיתון ובכל מקום מנסים למכור את הזבל הזה. מה לעשות ואנשים קונים. הרבה אין לך מה לעשות. חוץ מלדאוג שלך ולמי שאתה מכיר תיקנה מחשבים שאתה תבחר.

מה לעשות זה המצב!

אל תשכח שיש גם את הרמאות עם הIntel 1.8a שהופכים אותו לB. ומוכרים אותו במחיר של ה2.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שראיתי את דודי השני(לא זה שהתייעץ איתי)

קונה p4 2.4C

MSI NEO 2 something....(its good)

256Mb 2700(generic)

gf4mx440

WD40gb 2mb buffer

dvdrom,cd-rw,floppy

mouse and keyboard kit

300W midi ATX

400W speakers

וכל זה ב5600ש"ח!

זאת "גניבה" של יותר מ2000 ש"ח

אתם מבינים מזה?!!?

אחרי זה צחקתי עליו אבל מזה צחקתי והראתי לו סתם כמה זה עולה בPCH יצא לנו בידיוק אותה מערכת 3413.38ש"ח

אחר כך הוא הלך עליהם החזיר להם את המחשב ובא עם ההצעה של PCH והראה להם...

לאחר מכן הם כמובן לא עשו כלום כי הם מניאקים והדוד הזה שלי מזה לא מוותר (הוא סוכן ביטוח) אז הוא תבע אותם...

הוא קיבל פיצוי של כ4000 ש"ח והמחשב עדיין נשאר אצלו :)

אידיוטים כל החנויות האלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל לראות מה אפשר לקבל ב 3500 שקלים בניתי מפרט:

17" LG E700B EZ Flat Monitor

AMD XP 1700+ Tray CPU

DDR-RAM 256MB 2700 OEM Memory

Epox 8RDA NVIDIA nForce2 Motherboard (DDR400, AGP8X, 5.1 Dolby Sound, ATA133, USB 2.0)

Sapphire Atlantis Radeon 9100 64MB DVI Bulk Video Card

Western Digital 60GB 7200 rpm ATA100 HD

CD-ROM Cyberdrive x 52

Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive

Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 Front 300W Case

Genius KB-06 PS2 Eng/Heb Keyboard

Microsoft Intellimouse Optical Mouse

Winner HN21 2800W 2.1 Black Speakers

שכחתי לשים כרטיס , אבל אני חושב שזה עוד 50 ש"ח בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עסקה די גרועה כי שמת שם המון זבל....בלי כל זה אני אתן לך מה שמרדנית שהם יקרנים נותנים בעסקה של 3600

מארז spl 6041 300w usb+ידית

מעבד intel p-4 2.4 ghz 512kb fsb 800

לוח אם biostar p4tp ht fsb 800

זכרון 256 400 mhz ram

דיסק קשיח 60 gb

כרטיס קול ac97

כרטיס מסך mx440 64 mb

סידירום 52

כרטיס רשת

מסך מאג 17 אינץ' שטוח...

כולל עכבר מקלדת ושאר שטיקים אחרים- רמקולים

נראה לי עסקה נורמלית יחסית למרות שהייתי מוציא על ואתו דבר 300 ש"ח פחות...

וזה עסקה הרבה יותר טובה ממה שהציעו לאיש ביוניברס...

וד"א כאילו בסדר אותי לא מרמים..אבל פשוט הקטע זה שאם מרמים אנשים לפניכם האם אתם תעשו משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...