העבודה בעיניים של חנויות המחשבים... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העבודה בעיניים של חנויות המחשבים...

guycnaan

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סעמק תקלטו!!! דברנו על מקצועיות של הטכנאים והצוות והבנה של הנושא בתכלס...

הרשתות האלו יכולות ללכת לדחוף... ותחשוב כמה הרשתות צריכות לשלם לעובדים וכמה עסק קטן שמוכר הרבה עם מעט עובדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקצועי זה לא רק לדעת להרכיב מחשב... מקצועי זה לדעת קצת מעבר להרכבת מחשב... כמו הצוות בזיגזג... מבינים בהרבה תחומים..

תבוא לרשת כמו באג... תשאל אותם איזה בלוק הכי טוב לאוברקלוק רצחני {סתם שאלה...} הוא יגיד לך... שו? מה זה?

בחנויות כמו זיגזג או PCH אתה יכול להתייעץ בתחומים רבים שקשורים במחשב ולא רק לשלם... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלא כל אחד מוכן לעשות את הסיפור הזה. נגיד מילא אני קונה חלקים hardcore בחנויות , כאלו שאני לא אמצא באיזור שלי אבל אני בספק אם מחשב חדש אני אקנה משם. כי כשהמעבד שלך לא יפעל לא תוכל לקחת מחבר איזה פנטיום 1 133 ולחכות עד שהמעבד שלך יחזור (תחשיב גם זמן משלוח וקבלה) וזה יכול להשבית לך את המחשב לזמן מכובד. גם אם אני אזמין מחשב קומפלט מחנות לשכנע חברים לעשות ככה זה יהיה קשה מאוד. הם בקושי יודעים על מה אתה מדבר איתם כשאתה מנסה להמליץ על כרטיס מסך מסויים אז גם לקחת מחברה לא מוכרת במשלוח מתל אביב... זה לא משהו שתראה את כל המדינה עושה.

כהתחלה חנות איכות באיזור חיפה תהיה טוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ What he said

התכוונתי לחנויות הגדולות מבחינת המקצועיות והעבודה עם יבואנים ועם חברות שונות...

לא החנויות הגדולות פיזת, אבל אלה שגם עובדות עם רק עם ג'יגהבייט ואסוס ::)

יש עוד עולם שלם של חנויות שעובדות עם הרבה חברות איכותיות

והם גדולות פי כמה.

כמה חנויות משכפלות עם E^2PROM ?

כמה פה מכירים את SUPERMICRO או TYAN ?

(טוב TYAN יותר טריויאלי)

אתה חושב שבפנדה יש מלחם ובדיל ?

מה זה ספק עם PFC (אקטיבי או פסיבי) ? זה בכלל חשוב ?

מישהו פה הזמין שרת עם 8 מחנויות הרשת שהזכרת ???

למה לא מזכירים פה ספקי REDUNDENT בטור ?

מה עם ECC REGISTERED LOW PROFILE - מכירים ?

מה עם מערך RAID MIRROR + STRIPE + HOT SWAP - הרכבתם פעם ?

לי למשל לא יצא אף פעם.

יש עולם קצת יותר מסובך מלוח + מעבד + CL2.

העולם המקצועי שאתה מדבר עליו הוא בציוד בדרגה גבוהה יותר שהחנויות שהזכרת

לא מסוגלות לספק חצי ממנו.

יש הרבה מקצוענים בשוק - אבל לא כולם עובדים בחנויות שהוזכרו.

אני אישית טוען שאני יודע הרבה פחות ממה שאני לא יודע !

מומחה מרחוק ורחוק מלהיות מומחה.

צניעות חברה....קצת צניעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחוק צחוק אבל הייתה לי שיחה עם הבחור מסניף געש של אקסלנט והתפלאתי לראות (לשמוע) שהבחור יודע מדוע טוב ל MAYA יותר מ WILDCAT

אלמלא המחירים שלהם כבר היית מזמין אצלהם - טוב מחר אני בדרך למרכז הארץ לרכוש 500FX

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה אני בדיוק מתכוון.

זה עוד תחום שאני הדיוט בו - גרפיקה בלינוקס ובכלל (MAYA,3DMAX וכד'),

וקיימים עוד המון.

גם אני נתקלתי בהרבה מומחים במקומות משונים ביותר.

יש הרגשה שיש אנשים שממליצים פה על חנויות - ופשוט לא מכירים משהו אחר.

אני לא מזלזל בידע של אנשים -

אבל יש אנשים עם נטיה מוזרה להתחזות למומחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מקצועי כבר צריך להיות טכנאי פיסי ?

תעבוד בזה שבוע ואתה כבר מומחה

אמנם תהיה מספיק מומחה כדי להרכיב מחשב. אבל בשביל להבין באמת מה עומד מאחורי תעשיית המחשבים ולהבין מה ההבדל בין סוגי שונים, ההבדל בין כרטיסים שונים וכו' תאלץ להשקיע יותר, והכי חשוב -להתעדכן.

והנה דוגמה - כרטיס ה FX5200 כבר קיימים בשוק תקופה ארוכה ועולים בערך כמו כרטיסי ה GF4MX, ועדיפים עליהם בכמה בחינות.

אך עם זאת חנויות מחשבים לא מוכרים מחשבים עם כרטיסים כאלו ומעדיפים להשאר עם GF4MX (ולפעמים אף כרטיסים גרועים הרבה יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני לא מאמין...הדיון הזה עדיין (טפו טפו טפו) לא הפך לדיון ספאם/נסגר על ידי המנהלים...ואפילו אנשים מריצים פה אחלה דיון...תמשיכו כך...

בכל אופן גריי מטר..אני רק יכול להגיד לך מה שהובהר בדיון ואני מניח שהיה ברור לך מקודם...ג'י פורס אם אקס זה הדבר הכי בסיסי שהם נותנים..מכיוון שזה מה שזה מה שעדיף לייצר ליצרניות הזבל מהמזרח הרחוק..המקורות של רוב חנויות המחשבים בארץ...

עקרונית זה גם עדי על יבואנים..אתה מבין שכל אידיוט היום שהולך לטיוואן קונה איזה 100 כרטיסים והולך להביא מכה...בארץ!

כלומר הוא קונה את הכרטיסים הכי זולים והולך למכור אותם בשביל כמה שקלים...ככה שאנחנו מקבלים כרטיסים מסוג ז'...במחיר אומנם זול יותר אבל כרטיסים שמועדים לפח,אך מכיוון שהם זולים יותר אז החנויות קונות אותן ושמות לכל המפגרים את זה בפנים..

ועם מרדנית פה ליד ברמת ישי היה לי כזה קטע...הלכתי עם דודה שלי שהיא סטודנטית לקנות מחשב...והבחור מזיין לה את השכל חצי שעה...

טוחן טוחן טוחן ומנסה לשכנע אותה לקנות מחשב ב4 וחצי שבסך הכל היא הייתה צריכה מחשב רגיל ב2 וחצי עד 3..

קיצור אני מתחיל לדבר והבחור כזה מעות את הפנים לגמריי...וכל משפט שלי הוא נראה יותר ויותר כמו אחד שהולך להקיא,

בסוף הוא שיחק אותה כזה לא ידעתי שזה מה שאת צריכה...(למרות שהיא אמרה בפירוש בהתחלה),וזה היה ממש מהנה

מילה טובה לגבי מרדנית זה שהם מקצועיים...אבל לא ממש ישרים כפי שראיתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם תהיה מספיק מומחה כדי להרכיב מחשב. אבל בשביל להבין באמת מה עומד מאחורי תעשיית המחשבים ולהבין מה ההבדל בין סוגי זכרונות שונים, ההבדל בין כרטיסים שונים וכו' תאלץ להשקיע יותר, והכי חשוב -להתעדכן.

והנה דוגמה - כרטיס ה FX5200 כבר קיימים בשוק תקופה ארוכה ועולים בערך כמו כרטיסי ה GF4MX, ועדיפים עליהם בכמה בחינות.

אך עם זאת חנויות מחשבים לא מוכרים מחשבים עם כרטיסים כאלו ומעדיפים להשאר עם GF4MX (ולפעמים אף כרטיסים גרועים הרבה יותר).

כי זה יותר זול...תשמע, אתה לא יכול לצפות שחברה לא תרצה ללכוד איזה דג שמן שתוכל לדחוף לו חלקים יקרים שיש במלאי...

זה לגיטימי וקורה בכל מקום בעולם, רק כאן כל החברה שלך דואגים להזכיר לך שדפקו אותך =] ותמיד יהיה זה שיגיד "למה כזה יקר?

הייתי מסדר לך ב3000 שקל פחות"

א. זה obvious bullcrap

ב. קנית, תהיה מרוצה וזהו...אם הכל עובד כתקינותו...סבבה לך, אם לא - אז גש לחנות ודרוש את השירות ההולם.

אי אפשר להאשים מוכר שמגיע אליו בנאדם שאומר "אני רוצה מחשב שיריץ לי את כל המשחקים, נכון להיום, Geforce 4mx

עונה לדרישות מינימאליות ואף יותר מזה לכל משחק שקיים בשוק"

זה נדיר שמגיע לקוח לחנות ואומר..."טוב, תן לי לוח Epox 8rda עם 2500 וזכרונות של חברה X עם תזמונים Y"

ובלקוח כזה שהוא משכיל מטפלים כמו שצריך =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...