מבחן IQ נחמד - שתפו תוצאות -(נוסף עוד מבחן) (: - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן IQ נחמד - שתפו תוצאות -(נוסף עוד מבחן) (:

Odedb52

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עשיתי כמה מבחני IQ ברשת, חלקם באנגלית קשה, ובכולם קיבלתי 120 ויותר. את המבחן הזה עשיתי די מזמן ואני לא זוכר בדיוק מה היתה התוצאה, אבל נכשלתי כישלון צורב והייתי מאוד רחוק אפילו מהממוצע. בכל מקרה, נראה לי שכל המבחנים האלה די חרטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי אותו שוב בשביל לקלוט איפה טעיתי

והפעם שמתי לב לנקודת החן (שהייתי בטוח שהיא ליכלוך על המסך) במציאת תמונת ראי לא מדויקת

ועוד כל מיני שטויות אבל תהרגו אותי אבל אני לא מבין מה התמונה עם השגיאה בסט של:

טכנאי מטפל בכבלים, איש עסקים מדבר בטלפון, בן אדם סופר את הכסף שלו ואחד שצובע את הקיר?

המקסימום זה שאפשר להגיד שהבחור שסופר כסף הוא היחיד שלא מראים אותו עוסק בעבודה שלו :nixweiss:

כנ"ל עם ציוד המשרדי והאטב אין שגיאה באף תמונה אבל יש תמונה שלא קשורה לשאר התמונות, ניסוח דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד כל מיני שטויות אבל תהרגו אותי אבל אני לא מבין מה התמונה עם השגיאה בסט של:

טכנאי מטפל בכבלים, איש עסקים מדבר בטלפון, בן אדם סופר את הכסף שלו ואחד שצובע את הקיר?

המקסימום זה שאפשר להגיד שהבחור שסופר כסף הוא היחיד שלא מראים אותו עוסק בעבודה שלו :nixweiss:

כנ"ל עם ציוד המשרדי והאטב אין שגיאה באף תמונה אבל יש תמונה שלא קשורה לשאר התמונות, ניסוח דפוק?

הצבע על הצד הלא נכון של המברשת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי 80

אני מניאק אם לא כולם פה מתי שהגיע המבחן של הזיכרון עשו כל פעם PRINT SCREEN והדביקו את זה בצייר וראו כל פעם ועשו ככה

אני לא. אתה מניאק. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי 80

אני מניאק אם לא כולם פה מתי שהגיע המבחן של הזיכרון עשו כל פעם PRINT SCREEN והדביקו את זה בצייר וראו כל פעם ועשו ככה

לפחות אתה מודע לעובדה שאתה מניאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי 80

אין זמן לזה.. :x

דווקא בזיכרון לא הסתבכתי משום מה.. למרות שאני חושב שהזיכרון שלי לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...