זקוק למארז הקר ביותר ב-650 ש"ח, תקציב גמיש. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למארז הקר ביותר ב-650 ש"ח, תקציב גמיש.

Cha0stAlker

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מארז בסביבות ה-650 ש"ח, ואני גמיש מאוד אם תהיה תמורה טובה יותר. אני צריך שהוא יהיה המארז הקר ביותר. שקט יהיה נחמד, אבל אני לא מוכן "להקריב" טמפרטורה עבורו (עם זה עניין של 100 ש"ח בשביל אותה טמפ' אבל יותר שקט, אני מוכן כן להוסיף).

המארז למטרת OC (בגלל זה אני צריך שיהיה קפוא), ואני גם רוצה שהוא יהיה full tower למקרה של שידרוגים עתידיים. כמו שציינתי קודם, אם תהיה תמורה טובה יותר אני מוכן לחרוג בתקציב.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=1367

3 מאווררים מסיביים של 230MM, שיתנו איוורור מעולה, ויהיו שקטים(גם בגלל גודלם).

סה"כ יש 4 במארז(יש גם אחד של 140MM שיוציא אוויר)

בכל אופן, מארז שקט ביותר, עם איוורור רציני מאוד.

רק שהוא לא בא עם מסנני אבק, אז צריך לשים לזה(הגישה לפלטה של המאוורר הקדמי קלה מאוד, שם מתחיל האבק להצטבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור האוויר הטוב (או בין הטובים) בעולם. (וזאת לא פרסומת :lol: :lol:)--->ה-IFX 14 עם 2 מאווררי 140mm בעלי(105CFM (scythe maru

אתה חושב שכדאי להשקיע את ה-700 ש"ח האלה במקום לקנות את הטמפסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי.. זה יעשה יותר מדי רעש וכבר לא יהיה הבדל (ממילא אני לא אצטרך כזאת טמפרטורה, גם ככה היא לא תגביל אותי)

רגע, אבל ה-HAF 932 שקט? אפשר המלצה למשהו שקט ובכל זאת קריר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, מצויין

מטורף משהו.... אתה בטוח שאתה רוצה את כל הרעש הזה?

תראה, זה מובן מאליו שהם לא יפעלו על MAX כל הזמן, וגם על חצי עוצמה זה יהיה מקרר :)

אגב אם אני אקנה את המארז, כדאי לי במקום המאוורר 230mm בצד לשים X4 מאווררי 120mm חזקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לדעתך כדאי להשקיע במארז שקט מאשר קריר? כי אם זה ישנה לי מעלה לכאן או לכאן אני מוכן. יש לך המלצה?

אני התכוונתי לקירור של המעבד. שיהיה מאוד רועש... לזה התכוונתי ששאלתי אם אתה בטוח שאתה רוצה את הרעש הזה...

אני ממליץ לך על שני מאווררים כאלו:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4339

שישבו על ה-IFX-14. הם יהיו הרבה פחות רועשים ויביאו תוצאות מעולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...