Prototype - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

קיבלתי את הטפרים נוסח וולוורין -עדין משעמם

לפי המכירות יצא המשך הוא מוכר מאוד טוב בינתיים

אתה אמיתי? אם רק קיבלת את הטפרים משמע שלא שיחקת אפילו ב5% מהמשחק..אז למה לשפוט? תקבל את כל 5 הכוחות,יחד עם ה"הגנות",תשפר את הדמות בשימוש בנשק ובחטיפת מסוקים וכלי רכב ואז תדבר..

זה כמו לקחת את HL2,לשחק רק בקטע הראשון שבו אתה נמלט מתחנת הרכבת בלי ובלי כלום ולקבוע-המשחק משעמם.

עריכה:נחמד לראות שהמשחק מוכר טוב ומצליח..מגיע לו ולRADICAL..עשו עבודה מצוינת.

בכל מקרה,אני אנצל את המקום לקצת OT בנוגע להכנסות משחקים,אם כבר רואים את טבלאת המכירות הנ"ל..

לאחרונה נאמר כי קילזון 2,שנחשב להפקה גדולה מאוד ומושקעה(ויקרה) על כ21 מיליון דולר..על פניו נשמע כמו סכום שמן וגדול,אבל תסתכלו על הטבלא כדוגמא ותעשו חישוב פשוט..PROTOTYPE מכר כ400 אלף עותקים רק לPS3 ולבוקס,בשבוע הראשון! מה שאומר שכולם,או לפחות רובם המוחלט,נקנו במחיר מלא של 60 דולר,מה שאומר שרק בשבוע הראשון ליציאתו המשחק הרוויח כ24 מיליון דולר,וזה בלי נתוני המכירות במחשב..והמשחק הרי ימשיך להימכר וימשיך להכניס כסף במשך חודשים! דמיינו לעצמכם כמה כסף מכניסים משחקים "שוברי קופות" שמוכרים מיליוני עותקים..NUTS!

הנכתב לא בא כתגובה על משהו שנכתב בדיון הזה,אלא כתגובה כללית לדיונים שהיו כאן בפורום לאחרונה,בה טענו משתמשים מסויימים שמשחקים זה עסק לא משתלם לרוב ושהרבה משחקים לא מכסים את עלותם..אני חושב שהטבלא שהובאה כאן מוכיחה את ההיפך בקלות..כל משחק,אפילו חצי מפורסם וחצי מצליח,מכניס מיליוני דולרים בתוך כמה שבועות..אם זה לא "עסק משתלם" אז מה כן?!

מצטער על החפירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יצא לי כבר לשחק בטנק לא באמת עזר

זה פשוט לא הטעם שלי במשחקים

אז דחילק, לא אהבת- לא קרה כלום.רק אין טעם להמשיך ולטעון שהמשחק משעמם/לא משהו וכו ולגרור אחרים למסע שכנועים..

אף אחד לא יצליח לשכנע אותך לאהוב משהו שאתה לא מתחבר אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז דחילק, לא אהבת- לא קרה כלום.רק אין טעם להמשיך ולטעון שהמשחק משעמם/לא משהו וכו ולגרור אחרים למסע שכנועים..

אף אחד לא יצליח לשכנע אותך לאהוב משהו שאתה לא מתחבר אליו

אני מנסה לשכנע מישהו ?

אני נותן את דעתי על המשחק וכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה

ככה דיון מתנהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה לשכנע מישהו ?

אני נותן את דעתי על המשחק וכל אחד יחשוב מה שהוא רוצה

ככה דיון מתנהל

אני מבטיח שפעם הבאה שתפתח דיון על מריו/RE או משהו דומה כל הודעה שניה בו תיראה כך:

-הרגתי זומבי/אספתי פטריה,לא נהנה.

-הרגתי עוד אחד/אספתי כוכב,עדיין לא כיף.

-הפעם הבאתי לזומבי בעיטה בראש/הפעם אספתי שלושה כוכבים,לא מגניב אותי.

-זומבי נגס לי באוזן/עברתי עולם,לא אוהב משחקים כאלה,כבר ציינתי את זה..?

או בקיצור-ציינת כבר שאתה לא מתלהב מהמשחק,אין טעם להמשיך ולציין את זה כל פעם מחדש,כמו שעשית בדיון הזה לפחות שלוש פעמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח שפעם הבאה שתפתח דיון על מריו/RE או משהו דומה כל הודעה שניה בו תיראה כך:

-הרגתי זומבי/אספתי פטריה,לא נהנה.

-הרגתי עוד אחד/אספתי כוכב,עדיין לא כיף.

-הפעם הבאתי לזומבי בעיטה בראש/הפעם אספתי שלושה כוכבים,לא מגניב אותי.

-זומבי נגס לי באוזן/עברתי עולם,לא אוהב משחקים כאלה,כבר ציינתי את זה..?

או בקיצור-ציינת כבר שאתה לא מתלהב מהמשחק,אין טעם להמשיך ולציין את זה כל פעם מחדש,כמו שעשית בדיון הזה לפחות שלוש פעמים..

אם באמת תשחק במשחקים האלו ותיתן תגובות אמיתיות באמת לא מזיז לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו באמת יש קשר בין מה שאני עושה להתקדמות המשחק?

נגיד אם אני אהרוס המון כוורות ולא אתקוף בסיסים תהיה פחות הידבקות, או שזה לא באמת משנה ואחוזי ההדבקות בהתאם לעלילה לא ישתנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...