Prototype - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בביצוע תרגילים...

כשרשום שצריך לעשות DOUBLE-TAP ... אני מבין את הפרוש אבל

לדוגמא כשרשום: (תרגיל ריחוף באוויר)in air- DOUBLE-TAP than release any key movement

מה הכוונה על מה לעשות הקשה כפולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו ממש נהניתי, אבל עכשיו אני בסוף ובא לי להרוג את המתכנתים...

שעה, שעה אני מוריד כח לכלבה הזאת. שעה מאז הצ'קפוינט!!

אני צריך עוד התקפה אחת ואני משתלט באוויר על מסוק והמסוק בורח מחוץ לאזור של המשימה ואז אני מפסיד בגלל ש'יצאתי' מהאזור.

שעה שלמה של משחק הלכה בגלל שהמתכנתים הטמבלים לא חשבו על זה... מאיפה לי לדעת לאן הטייס של המסוק ינסה לברוח בזמן שאני משתלט!?!

:bash:

אתה מדבר על הקרב מול ELIZABETH GREENE? למה בכלל לעלות על המסוק הוא בקושי שורט אותה[br]פורסם בתאריך: 17.06.2009 בשעה 20:11:42

SHUGI פשוט כתבת את הפוסט שאני רציתי לכתוב, הבוס בסוף באמת קשה (לפחות לי, אולי אני נוב =] ) ניצחתי אותו עם הDEVESTATOR החינם שמקבלים כשאתה ב0 , זה היה מאוד דרמתי =]]

ובאמת משחק ממש ממש כיף, אבל הקרב מול GREENE היה יחסית מאכזב,

הייתי מעדיף שהיו עושים אותה פי 3 יותר בריאה ולא צריך יהיה לחזור על אותו קטע 3 פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי למשימה מזויינת שאני בדיוק מקבל את הראייה שמזהה מי חולה בנגיף..אני הולך לבסיס אחושרמוטה רק עושה צעד מרימים אותי על 6 טילים..מה אני צריך לעשות אני אוכל איזה 5 אנשים המד של ה hive mind מתמלא וזה לא מתקדם לשום מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תכנס בתחפושת של חייל, אחרת ירו בך ברגע שתכנס לבסיס.

אח"כ תבדוק אם יש גלאים בבסיס, אם יש תנטרל אותם (מתקרבים לוחצים ימני ואז את המספרים)

ואז אתה יכול לעשות לכל הבסיס ואחותו stealth consume בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך מאחורי מישהו לוחץ F ולא משאיר לחות, בצד יהיה לך כזה משהו שמראה לך E באדום כאשר אפשר לעשות את ה CONSUME בלי שיעלו עליך.

כמובן שצריך לקנות את השדרוג הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...