Prototype - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

היי זה אני שוב עם המשחק שאצלי הוא באמת PROTOTYPE...

שיניתי רזולוציות,התקנתי מחדש,ביטלתי והחזרתי VSYNC,כלום.

למי שלא ראה : ככה אני רואה את המשחק : http://i39.tinypic.com/33ys19d.jpg

תודה למי שעוזר \ יש לו גם \ יודע מזה,חיפשתי בגוגל אבל לא חשבתי על מילים מתאימות לחיפוש,כך שלא מצאתי משהו מתאים

תנסה את שם המשחק+ בעיות גרפיות (בעברית ואנגלית). ניסית בפורום הרשמי למצוא פתרון? לפעמים פירמוט יכול לעזור כי אולי יש לך בלגן עם תוכנות אחרות וזה יוצר איזה התגשות מוזרה, לי זה קרה פעם עם כמה משחקים.

עריכה:

באמת כ"כ קשה לבדוק פתרון בעיות בפורום הקהילה? בבקשה: http://forums.activision.com/viewtopic.php?f=47&t=1946

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקנה אפגריידים עד שיופיע לך הדווסטייטור שעושה פול דמג רק לאויב אחד (זה יורד במקום מלא חוטים חוט אחד ענקי) , זה יטפל בו.

כבר קניתי כל מיני אפגריידים ונשאר לי רק איזה 200000 משהו כזה בסה"כ...=\

אבל יש לי נראלי כמעט את כל ה POWERS , הDEVASTATOR נמצא שם? איך אני בכלל משתמש בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך זה שהוא תומך ברזולוציה שלי?

1440*900.

4870 512MB.

קסם...

ברצינות , יש מגבלה של או מתחת ל512 ומעל 512 (כולל) או עד 512 כולל וכל מה שמעל , אחד מהשניים (נראה לי שהראשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קסם...

ברצינות , יש מגבלה של או מתחת ל512 ומעל 512 (כולל) או עד 512 כולל וכל מה שמעל , אחד מהשניים (נראה לי שהראשון)

אל תרגיש חכם גבר, אני הבנתי שיש מגבלה, שאלתי כי אני חושב שיצאה לזה כבר פירצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים חיכו למשחק הזה כאילו זה המשחק הכי טוב שראו...

לא יודע מה איתכם אותי הוא לא הדהים.

אני ממש מכור אליו , זה מזכיר לי בסגנון המשחק את DMC4 וכבר הרבה זמן חיכיתי למשחק כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד מאוד לדעתי... את השליטה אני לא אוהב, בוולברין היה יותר קל להשתמש בכל הסקילים והמתקפות וכל השטויות האלה... אבל חוץ מזה אחלה [= הגרפיקה הייתה יכולה להיות קצת יותר טובה, אני על 1900*1200 והכל על המקסימום ועדיין נראה ... סביר. אבל חפיף, אם הייתי צריך לבחור במה לשחק קרייסיס או זה, הייתי בוחר בזה(פרוטוטייפ).

השנה לא יצאו עוד ממש משחקים טובים לדעתי..זה בין האחדים הנורמליים, מקווה שהמצב ישתפר =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההבדל בינו לבין העלק הענק :nixweiss:

שתיהם כמעט ואותה גראפיקה שתיהם "מטיילים" העלילה שונה.

לא צריך לחכות אם אתה רוצה משחק דומה יש את העלק.

prototype פשוט עוד סתם חיכוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מכור אליו , זה מזכיר לי בסגנון המשחק את DMC4 וכבר הרבה זמן חיכיתי למשחק כזה...

כמו DMC4 רק עם סביבה פתוחה ולא מסלול....... :silly:

וסתם לציין שאצלי הוא על ווינ7 64ביט בלי שום מגבלה של גרפיקה........

תגידו כמה משימות\שלבים יש למשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נחמד מאוד לדעתי... את השליטה אני לא אוהב, בוולברין היה יותר קל להשתמש בכל הסקילים והמתקפות וכל השטויות האלה...

זה באמת היה אחד מנק' המינוס למשחק - יש כל כך הרבה קומבו'ס שפשוט שחקנים לא מגיעים להשתמש בהם "ונתקעים" על כמה שקל להם להשתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו DMC4 רק עם סביבה פתוחה ולא מסלול....... :silly:

וסתם לציין שאצלי הוא על ווינ7 64ביט בלי שום מגבלה של גרפיקה........

תגידו כמה משימות\שלבים יש למשחק?

31 , אבל המשימות במשחק די ארוכות יחסית ומאתגרות כאלה... שזה גם מה ששונה מאוד מוולברין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...