הזרמת וידאו למדיה סנטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזרמת וידאו למדיה סנטר

dugi

Recommended Posts

תאמינו לי נסתי כבר את כל הדרכים להעביר את הכבל הזה.. וזה בלתי אפשרי.. הצנרת סתומה וחיצוני לא בא בחשבון.. מה שנשאר זה Wireless אבל איזה תקן או יותר נכון איזה ראוטר יעשה את העבודה הכי טוב.. המטרה שהסרט ישב במחשב במרכזי והמדיה סנטר יריץ אותו משם ללא צורך בהעברת הקובץ למדיה סנטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות, תבחר את מה שמתאים לך:

אתה יכול לקנות ראוטר (תקציב, מרחק,מחשבים, שימושים עיקריים, נמצא בממ"ד ? ) ולעשות לסרטים Streamig עם VNC.

או שתאחסן את הסרטים על ה-HTCP עצמו (או באמצעות HD חיצוני / פנימי, או להעביר עם DOK ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהבנתי שהדרך היחידה היא Wireless אז נשאלת השאלה.. האם ראוטר בתקן G הפשוט והזול יעשה את העבודה או שצריך משהו יותר חזק?

נצא מנקודת הנחה שהמרחק קצר ואין בעיות בקליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה להזרים.

בהנחה שאין עוד תנועה רצינית ברשת האלחוטית והקליטה אידיאלית, תקן G יזרים לך מידע בקצב של עד 20Mbps~ עם פיקים לסביבות 24Mbps.

אאל"ט (אני לא מומחה בוידאו), זה יתן לך להזרים עד לרמה של 720p בקידוד H.264 סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי נסתי כבר את כל הדרכים להעביר את הכבל רשת הזה.. וזה בלתי אפשרי.. הצנרת סתומה וחיצוני לא בא בחשבון..

לא בא בחשבון כי האשה/אמא לא רוצה קבל על הריצפה ?

אם כך אז אם החדר שבו נמצא המחשב נמצא מאחורי קיר הסלון אז פשוט תקדח חור בקיר

כן זה נשמע כמו סיפור וכשאתה מתחיל זה עושה הרבה ליכלוך אבל בתאכלס זה עניין של לקחת את המקדחה שלך (או להלוות)

קדיחה של דקה ועוד עשר דקות של ניקיון וואלה ויש לך חיבור נורמלי שהוא פי כמה יותר טוב מכל חיבור אלחוטי.

אחרת זה סתם סיפור, אני מנחש שיש לך בבית אז אם הנתב הנוכחי שלך לא תצתרך להחליף לאחד בחינם אצל בזק

ואז אם המדיה CENTER לא מכיל כרטיס או שלא ניתן לחבר לו אחד אתה תצתרך עוד אלחוטים בסלון ואז צריך לקנפג אותם שהם יעבדו יחד טוב (בתקווה שהזבל שקבילת מהספק לא יעשה בעיות) ולקוות שאין הפרעות או פשוט קליטה גרוע אחרת במקרה הטוב אתה הולך לראות מפוקסלים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר, תודה על ההצעה.. אבל אין אפשרות להעביר כבל.. אני חשמלאי ואני עושה עבודות כאלה אבל הצנרת בקיר סתומה, מדובר בקיר חיצוני בצד השני של הבית ובאמת שאין אפשרות לחוטי.. אני ממש לא מעונין בקרינה שתרוץ לי בתוך הבית אבל אין אפשרות וזה מתסכל.

נושא זה סיפק אותי וכרגע אני כותב נושא חדש לשדרוג הרשת הביתית שלי.. תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...