שנאי חשמל של מארז חיצוני - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שנאי חשמל של מארז חיצוני

goodspeed

Recommended Posts

שלום!

רציתי לברר האם ואיפה ניתן להשיג שנאי חשמל שמתאים ישירות לתקעים שבשימוש בארץ (ללא שימוש במתאמים שמולבשים על מוצרים של 110V ומתנתקים מהשקע תוך כדי שימוש).

עם דגש על שניים שאני צריך דיי דחוף:

WD ELEMENTS

VANTEC NEXSTAR3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה בגלל הגיל שלי אבל לא ברורה השאלה.

יש לך מכשיר הדורש אספקת מתח DC מספק חיצוני, ואין לך ספק מתאים שניתן להכניסו לתקע ישראלי תקני?

יש לך במקום זה ספק מקורי שמתאים לתקע אמריקאי ולמתח כניסה של 110 וולט ?

להפעלת ה ELEMENTS DESKTOP נדרש ספק עם תקע עגול רגיל וסטנדרטי. ניתן לקנות כזה בכל חנות חשמל, צריך רק לוודא שהוא מתאים מבחינת עוצמת הזרם . ראה מה כתוב על המקורי במונחי מתח DC ו- .

לא מכיר את ה VANTEC אבל לא ברור מדוע נדרש תקע שונה מהסטנדרטי.

גם אם יש במקורי תקע מיוחד, כל אלקטרונאי בכל מעבדה/חנות עם קצת "ראש גדול" יכול לבדוק המתחים הנמסרים למכשיר בכל פין בתקע של ספק הכוח הקיים, להכין סטנדרטי ישראלי ולהשתמש בתקע המקורי לחבר אותו לכבל

של ספק הכוח שהוא מוכר לך.

הערת שוליים: שנאי רק משנה מתח חילופין AC. ספק גם מוציא מתח ישר DC ורצוי גם מיוצב.

אלא אם לא הבנתי שאלתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ספק מתאים לארהב, ובנוסף מתאם לשקע החשמל בארץ.

אבל אני לא אוהב את זה בגלל זה שכשאני תוקע את התקע דרך המתאם לשקע הם מתחילים להפרד אחד מן השני.

זה לא מחובר טוב כמו שמתאים ישירות לשקע הישראלי

וזה מה שאני מחפש..

אגב בקשר לוולטים קלעת בול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא אוהב את זה בגלל זה שכשאני תוקע את התקע דרך המתאם לשקע הם מתחילים להפרד אחד מן השני.

בחנויות הרשתות יש מוצרים זולים באיכותם. בחנויות של חשמלאים יש מוצרים איכותיים יותר.

מה שיש לך כנראה זה ספק ממותג קטן שמקבל מתחים שונים, גם 110 וגם 220 וולט, כמו שנהוג היום במכשירים רבים אבל זה גם על חשבון אורך החיים של הספק.

הערה נוספת: הספק הזה שנתקע ישירות לתקע יש לו משקל. כאשר מרחיקים אותו מהתקע באמצעות המתאם הזה הממומנט גדל. זה גורם לעיוות של הלוחיות הקטנות בתוך השקע אליהם נתקע התקע, להחלשות האחיזה שלהם את הפינים של התקע ולחום יתר שנוצר בשקע אחר כך כאשר מכניסים מכשיר שצורך קצת יותר זרם. מומלץ להמנע מדברים כאלו ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...