הוכרז Left 4 Dead 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז Left 4 Dead 2

NuNaTaK

Recommended Posts

המשחק יצא ב17 לנובמבר:

http://store.steampowered.com/news/2552/

רק אותי מעצבן שהם עדיין לא הוציאו את HL2 EP3 והם כבר מכריזים על L4D 2? :pissed: וגם קודם כל שיורידו את המחיר של הראשון בחצי, כי זה מה שהוא שווה(בלחץ!).

חוץ מזה הוא יצא בדיוק שנה אחרי הראשון, אפילו זמן להתיישן לא נתנו לו. אם הם לא מכריזים על EP3 לפחות שיכריזו על Portal 2 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

L4D דווקא משחק כיף.

מה שמעצבן זה שL4D2 הוא בדיוק כמו הראשון והם הולכים למכור אותו במחיר מלא :kopfpatsch:

אני ממש מאוכזב שלא הביאו טריילר או פרטים על EP3 שאנשים מחכים לו מ2007 ,לעומת L4D2 שאף אחד לא חיכה לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא יכול לחכות ל HL2EP3 אבל סביר להניח שהם עובדים עליו קשה, כי בפעם שעברה הם טענו שזה יהיה משחק ארוך מהרגיל, והגרפיקה תיהיה יותר מושקעת.

לפי דעתי שווה לחכות להם. הם בהחלט יודעים לעשות משחקים HL2EP2 היה מעולה ממש משחק שהוא סרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שהצוות שאחראי על L4D לא קשור בשום צורה לצוות שאחראי על HL2 ופרקיו..אתם שוכחים,ככה נראה לי,שוואלב היא לא החברה הקטנה והצנועה שהיא הייתה פעם,אלא מפתחת ומפיצה עם לא מעט צוותים ולא מעט מחלקות..גם אם יכריזו על עוד עשרים משחקים "מבית" וואלב לא נראה לי שיהיה בכך עיכוב לEP3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזשהו עיקוב

1.VALVE אוהבים לפצל ולחבר צוותים במקרי הצורך

2.VALVE מנסים לפזר את ההוצאות שלהם לפרקי זמן כך שמשחק שלהם לא יפגום במכירות של משחק אחר שלהם (כך למשל במקרה שיצאו 3 משחקים בבת אחת הם הוציאו אותם בחבילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כמה אנשים מפתחים את L4D? המקורי פותח על ידי TRS ורק בסוף קנו אותם ונתנו דחיפה קטנה לסוף של הפיתוח. זה לא שזה איזה משחק ענק, זה יותר MOD גדול, קרוב לגודל של משחק קטן. רוב הסיכויים שהחדש גם מפותח על ידי TRS כי ההבדל בין 2 המשחקים קטן.

אותו דבר עם PORTAL, בכלל לא של זה של כמה ילדים שעשו פרוייקט גמר ו הציעו להם מקום עבודה ושימוש ב SOURCE. יש סיכוי גדול, שאם הם היו עושים כמו ACE (אלה שפיתחו את ZENO CLASH) ומשתמשים ב כמפיצה, היה להם יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheReaper,אני בטוח שVALVE מודעים בדיוק איזה משחק אמור לצאת באיזו תקופה ועוד לפני שהתחילו בכלל לעבוד על EP3 הם ידעו לאיזו תקופת זמן הם מכוונים את יציאת המשחק בהתאם למשחקים אחרים שהם יוציאו..לנו אולי L4D2 הוא חדשה והפתעה,אבל אני בטוח שוואלב היו מודעים מתי הם מתכננים להוציא אותו,ולא סביר שזה יעכב את EP3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטריילר ממש צולע.

לפחות יש סוג חדש של TANK, אלת בייסבול ומסור חשמלי. אם גם על זה הם יידרשו 50 דולר, זה כבר יהיה השיא.

סליחה, השיא יהיה לראות שגם תמורת 50 דולר יהיו המונים שירוצו לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע שלכם- כל מה שראינו זה טיזר...

זה כמו שתגידו למה לקחת עוד כסף על COD:WoW אם הוא במילא אותו הדבר כמו COD4, אותה גרפיקה אותו מנוע אותו משחק...

תנו לVALVE לעשות את הקסם שלהם...חכו שהמשחק יקבל צורה ושאנחנו נקבל עוד פרטים על מה שהולך להיות בו...

לכו תדעו, אולי הם יפתיעו עם איזה מולטיפלייר מגניב או קמפיין מעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה L4D, יש בו רק MP מגניב ::)

זה הולך להיות שיפור של L4D, ממש לא מצדיק מחיר מלא. תחשוב שבמקום להוציא את העדכונים של TF2 הם היו מוציאים TF3 שכל מה שיש בו זה את התוספות של הנשקים ושינויש ל הסקין של הדמויות. חוץ מזה ש כל הזמן דיברו על כמה זה לא טוב ובסוף הם הלכו והראו את המשחק שלהם אצל מייקרוסופט ל 360 המחורבן שלהם שלא מגיע לעשירית ממחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...