שולחן עבודה מרוחק בויסטה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שולחן עבודה מרוחק בויסטה

warezon

Recommended Posts

אחי השפה שהשתמשת בה לא עוזרת לי היא מקצועית מידיי ואני לא ברמה הזאת...

ולא בדיוק הבנתי את השאלה מאיפה ולאן...?? בעיקרון אני צריך לאפשר לעצמי גישה ללפטופ מסויים מכל מקום שאני אהיה בו מבלי לבקש אישור כל פעם מחדש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בויסטה home והמדריך שהבאת לי רק מראה איך להגדיר אפשרות חיבור אני רוצה לדעת איך בתכלס אחרי שעשיתי את זה אני מתחבר לאותו מחשב גם אם אני לא אותה בכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגדיר RD ולהשתמש בו בלי בעיה (התחל - > הפעלה - > mstsc, או בעזרים-Accessories מתפריט התחל ).

אבל, אם מדובר בשימוש קבוע, לדעתי יהיה לך יותר נוח עם תוכנה צד שלישי יעודית (יותר פיצ'רים, וכו'). אתה יכול להריץ פה בפורום ולראות המלצות על תוכנות שונות (VNC, Logmein, TeamViewer וכו' ).

וכמובן, שאם אתה מאחורי ראוטר צריך להגדיר הפניית פורטים.

ד"א, שמתי לב שמרת שעל המחשב שאתה רוצה להשתלט עליו יש Windows Home ?

You cannot use Remote Desktop Connection to connect to computers running Windows Starter, Windows Home Basic, Windows Home Basic N, or Vista Home Premium. You can, however, connect from those editions of Vista to computers running other versions of .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת על התכונה ולפי מה שהבנתי כל פעם שרוצים גישה למחשב צריכים שמישהו מהמחשב המרוחק יאשר לך התחברות וזה לא טוב לי בכלל.....

אני אסביר את עצמי שוב...אני צריך תוכנה כלשהי שדורשת התקנה חד פעמית בלבד ומפה והלאה שתאפשר לי להתחבר למחשב המדובר בכל עת ללא צורך שיהיה מישהו שיצטרך לאשר או לתת לי ססמא כלשהי...

זה באמת חושב אז מי שמכיר תוכנה כזאתי בבקשה......:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת על התכונה ולפי מה שהבנתי כל פעם שרוצים גישה למחשב צריכים שמישהו מהמחשב המרוחק יאשר לך התחברות וזה לא טוב לי בכלל.....

אני אסביר את עצמי שוב...אני צריך תוכנה כלשהי שדורשת התקנה חד פעמית בלבד ומפה והלאה שתאפשר לי להתחבר למחשב המדובר בכל עת ללא צורך שיהיה מישהו שיצטרך לאשר או לתת לי ססמא כלשהי...

זה באמת חושב אז מי שמכיר תוכנה כזאתי בבקשה......:)

הבנתה לא נכון,לא צריך לאשר שום דבר,אתה יכול להגדיר אותה

שתרוץ כSERVICE וגם להגדיר סיסמא קבועה במקום אקראית

ואז כל מה שאתה צריך לדעת זה הID וכמובן את הסיסמא

כדי להתחבר מרחוק אם אותה תוכנה,הID הוא קבוע

ולא משתנה (אלא אם מפרמטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...