איך אפשר לשנות את התנגדות של הרמקול? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לשנות את התנגדות של הרמקול?

Wolf-Net

Recommended Posts

אי אפשר מבלי לפרק אותו ולהחליף את הרכיבים לכאלה שהשילוב שלהם ייתן משהו באיזור של 4אוהם.

ואם כבר, אז כדאי שתדע שלרמקול אין התנגדות, יש לו עכבה. זה משהו שתלוי בתדר. בגלל זה רוב הרמקולים (ולא משנה מה רשום עליהם) יציגו עכבות שינועו מ-2 אוהם בערך ועד עשרות אוהמים בתדרים מסוימים. כך שהנתון של העכבה של (שנמדדת בתדר של 1קילו) לא מעניינת את הביצה.

ולשאלה החשובה באמת, למה שתרצה לעשות את זה?!

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אם המגבר שלו לא סוחב אותו עכשיו זה לא יעזור שום דבר. הדרך היחידה להראות למגבר עגבה נמוכה יותר היא לחבר נגד נוסף במקביל לרמקול, וזה סתם בזבוז כסף וחשמל כי המגבר אומנם יראה עכבה נמוכה יותר אבל רוב החשמל יישרף על החום ולא יילך לרמקולים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה התעכבתי בעבודה...

יש לי מערכת 5.1 שמחוברת למגבר משלה ומשם למחשב.

1 מהרמקולים הקדמים נשרף לי - שפתחתי את הרמקול הנתונים שהיו רשומים על הרמקול: שעכבה שלו זה 4 אום.

הביאו לי שעכבה שלו זה 8 אום.

ואני שומע בהם ממש חלש. השאלה איך להוריד את עכבה שלו ל- 4 אום.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור לך, וזה גם כנראה לא הגורם. הבעיה היא כנראה הנצילות של הרמקול. הפיתרון היחיד זה בהגדרות כרטיס הקול לשנות את הווליום ככה שיישמעזהה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוריד אותו ל-4 אוהם בתדר הזה של 1קילו, אבל לא בטוח שבמקום אחר זה יהיה עכבה כזו שהמגבר שלך יסחוב. בכל מקרה, גם אז לא בטוח שזה ייתן לך עוצמה מספקת. אני מציע שתנסה קודם כל בהגדרות של כרטיס הקול לשנות את זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...