בעיות עם ההארד דיסק, ממש מעצבן ! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם ההארד דיסק, ממש מעצבן !

Toledo87

Recommended Posts

אז ככה יש לי שלושה הארדיסקים במחשב שלושתם מחוברים בsata 2 .שלושתם של ווסטון דיגיטל. אחד של 160 גיגה אחד של 500 ואחד של 320 גיגה. ההארד דיסק של ה- 320 גגיגה הוא הראשי ועליו מותקן הווינדוס. מאז שקניתי את המחשב שזה לפני שנתיים בערך, החלפתי את ההארד דיסק הזה בערך 4 פעמים ע"י האחריות וכל פעם מחדש הוא מתקלקל שוב. אז אחרי הפעם השלישית חשבתי שזה לא הגיוני שכל הזמן ההראד דיסק החדש וזה שמותקן עליו ווינדוס מתקלקל ואילו ה- 2 האחרים שבמחשב עובדים טוב. יתכן אולי שזה החיבור שלו ללוח אם ? או הקבל עצמו של ה sata? שגורם שלתקלות..

אז בכל זאת, החלפתי קבל והחלפתי כניסה בלוח אם שאליו חיברתי את ההארד דיסק וחשבתי שנפתרה הבעיה. אך לא, כעבור חודשיים בערך עד היום גם הוא נהרס ושווק חיים.

עכשיו אני מעלה את ווינדוס עם ההארדיסקים האחרים...

אז איך לעזאזל זה קרה וקורה מישהו יוכל לומר לי או שיש לו רעיון מדוע ? אולי ספציפית הדגם הזה Caviar Blue 320GB WD3200AAKS דפוק?

אולי משהו במחשב גורם לקצרים שהורסים את ההארדיסק ?

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי אפשרויות.

אפשרות אחת היא שמערכת ההפעלה תרוץ בדיסק אחר, ותנסה למשך תקופה להעמיס על הדיסק הבעייתי, בשביל לשלול בעיה בדיסק עצמו.

תחבר את הדיסק שבו יש מערכת ההפעלה לאותה כניסת SATA שבה עבד קודם הדיסק הבעייתי, בשביל לשלול בעיה בכניסה או בבקר ה SATA.

תשים את הכבל ששימש את הדיסק הבעייתי לדיסק שמכיל היום את מערכת ההפעלה, בשביל לשלול סתם בעיית כבלים.

יכול להיות שהלוח אם שלך בעייתי, אולי דורש שדרוג , יכול להיות שישנה ספציפית בבקר, וכמובן יכול להיות שנפלת על כמה דיסקים דפוקים (או שאתה מקבל דיסקים ממוחזרים מהחנות שבה אתה מחליף כל הזמן).

קשה להצביע בדיוק איפה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון נראה לי שכבר די בדקתי את בעיית הקבל ובעיית הבקר של ה sata כי ההארד דיסק הבעייתי היה מחובר תמיד לאותה יציאה של sata ואז החלפתי את היציאה והחלפתי את הקבל ועדין ההארד דיסק נדפק.

אני פשוט לא רוצה לחבר עכשיו את ההארדיסק האחר שנשאר ל,י שעליו גם מותקנת , לאותה יציאה שההארד שנהרס היה מחובר. פשוט כי עוד אין לי עליו אחריות...

יכול להיות שהבעיה זה שמתי שמתקינים במחשב שלי על אחד ההארדיסקים וכאשר הוא נהיה ההארדיסק הראשי במחשב, סופו להרס עם הזמן ?

לגבי עניין הביוס צריך לבדוק את זה ... למרות שהוא מעודכן כי עשיתי לו עדכון לפני כמעט שנה אם אני לא טועה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא תמיד היה מחובר לאותה יציאת חשמל מספק הכח ואולי ספק הכח נמצא תחת עומס..

אמרת שהוא מתקלקל, תפרט על המושג הזה.. מה זה אומר שהוא מתקלקל? בדקת אותו במערכת אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שיכול להיות שזה בעיה עם ספק הכח שאולי אין לו מספיק כוח לכל ההארדיסקים או בכלל לחלקים במחשב או ספציפית יציאת חשמל של ההארדיסק שתמיד מתקלקל....

מתקלקל הכוונה שאינ רוצה להעלות איתו את הווינדוס כתוב לי דיסק בוט פיילור... או שאם אני מעלה את הווינדוס דרך הארד דיסק אחר ומנסה להכנס להארדיסק שכביכול התקלל דרך אז הוא לא נותם לי להכנס אליו הוא אומר שצריך לעשות לו פורמט.. או משו כזה אם אני זוכר נכון ...

ואם אני רוצה לפרמט אותו דרך התקנה של והמחשב מחדש אז הוא בכלל לא מזהה שיש הארדיסק..

זאת הבעייה

יכול להיות שזה באמת עניין של ספק הכוח למרות שיש לי אחד טוב של אנרמקס 400 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...