שאלה לגבי חיבור מחשב נייד למסך LCD חדש דרך חיבור VGA כדי לקבל איכות מקסימלית - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי חיבור מחשב נייד למסך LCD חדש דרך חיבור VGA כדי לקבל איכות מקסימלית

Highlandwer

Recommended Posts

שלום

יש לי טלוויזיה חדשה Samsung LA32A450 LCDו32ואינטש, זוהי טלווזיה בעלת רזולוצית HDTV READY720P ולא 1080P .

יש לי מחשב נייד , של LENOVO , ללא יציאת DVI או , ואני רוצה לחבר את המחשב לטלוויזיה כדי לראות סרטים וסדרות וגם לעבודה שוטפת ( במקום להסתכל על המסך של הנייד).

למחשב הנייד יש שתי יציאות איתן אני יכול לחבר אותו למסך החדש:

VGA ו SVIDEO

המרחק של המחשב הנייד מהמסך הוא כ 5 מטר , כל שאשתמש בכבל של 5 מטר או 6 מטר.

הייתי רוצה את חוות דעתכם מה הדרך הטובה והאיכותית ביותר לחבר את המחשב הנייד למסך החדש כדי לקבל איכות תמונה מקסימלית .

חשבתי על האפשרויות הבאות:

1) לחבר מהVGA של הנייד לחיבור VGA של המסך כלומר לאורך כל הדרך כבל VGA

2) לחבר כבל VGA מהמחשב הנייד, ואז להשתמש במתאם מהVGA לחיבור של הטלוויזיה כלומר כבל VGA לאורך כל הדרך

3) להשתמש במתאם מיציאת הVGA של הנייד לDVI, להשתמש בכבל DVI לאורך כל הדרך, ואז להשתמש במתאם מחיבור DVI לחיבור

4) להשתמש במתאם מvga לHDMI, להשתמש בכבל לאורך כל הדרך ואז לחבר ישירות לטלוויזיה

האם יש לכם רעיונות אחרים וטובים יותר?

האם בהתחשב בנתונים של המחשב הנייד, ושל הטלוויזיה החדשה, האיכות תמונה בין האפשרויות תהיה משמעותית ומצדיקה את קניית הכבלים היקרים יותר והמתאמים .?בהנחה ומשתמשים ביציאת הVGA עם אחת מהאפשרויות שהזכרתי ,

אם כן מדוע ? הרי המחשב הנייד מוציא אות אנלוגי בVGA בכל מקרה, אז הא

תודה על העזרה והייעוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

מדוע לא כדאי להמיר אות וידיאו מיציאת VGA ליציאה דיגיטלית כמו DVI או HDMI?

אודיו-

יש לנייד יציאת 3.5 רגילה , אין יציאת אודיו דיגיטלית

לטלווזיה יש את כל הכניסות האפשריות של האודיו, אז אצטרך כנראה לחבר מהנייד , תקע 3.5 ולהעביר בכבל מאריך עד לטלווזיה ולפצל לRCA כפול,

או להאריך עם כבל PL

או מייד ביציאה של הנייד לפצל מ3.5 לRCA כפול,ואז כל הדרך עד לטלוויזיה להעביר בRCA כפול- למרות שזה נראה לי סתם ביזבוז ומיותר .

דעתכם ?

[br]פורסם בתאריך: 31.05.2009 בשעה 22:21:37

ואגב

יש למחשב הנייד הרי 2 יציאות וידיאו

VGA ו SVIDEO

ה VGA יותר איכותי.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש כניסת 3.5 בטלווזייה, אבל אני לא בטוח ב100 אחוז, מקבל אותה עוד כמה ימים, אבל לא נראה לי

איזה איזה כבל ודרך הכי טובה להעביר את האודיו בהנחה שאין כניסת 3.5 לאודיו ?

מה לגבי לקחת כבל VGA לCOMPENENT ?

האם במקרה שלי VGA ל VGA הוא האפשרות הכי איכותית שיש לי להעברת אות של הוידיאו ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה הטלויזיה בדיוק. ו VGA לVGA ייתן לך את התמונה האיכותית ביותר, יותר טובה מאשר DVI לDVI.

ואת זה אני אומר לך על בסיס נסיונות שעשיתי.

לגבי קול יש לך יציאה של 3.5 קרוב מאוד ל-VGA,אני חושב שזה מתחת ל-לכניסת VGA פשוט שכחתי והטלויזיה תלויה על הקיר ככה שזה קצת בעייתי מבחינתי לבדוק את זה כרגע. כך בחשבון שבשביל לקבל קול שיוצא מהמחשב תהיה חייב לחבר ל-3.5 (בתנאי שתחבר בסוף לVGA).

תתחדש על הטלויזיה את תהנה ממנה מאוד! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש כניסת 3.5 בטלווזייה, אבל אני לא בטוח ב100 אחוז, מקבל אותה עוד כמה ימים, אבל לא נראה לי

איזה איזה כבל ודרך הכי טובה להעביר את האודיו בהנחה שאין כניסת 3.5 לאודיו ?

מה לגבי לקחת כבל VGA לCOMPENENT ?

האם במקרה שלי VGA ל VGA הוא האפשרות הכי איכותית שיש לי להעברת אות של הוידיאו ?

תודה

אם אין לך כניסת אודיו 3.5 בטלויזיה, תקנה כבל אודיו שבצד אחד 3.5ממ (לחבר למחשב) ובצד השני שתי "בננות" אדום\לבן (שיחוברו לטלויזיה).

אבל לדעתי ברוב הטלויזיות כניסת האודיו של החיבור למחשב היא 3.5מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...