Borderlands E3 09: Exclusive Trailer לדעתי ניראה רע מאוד - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands E3 09: Exclusive Trailer לדעתי ניראה רע מאוד

HuGeMouTh

Recommended Posts

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-borderlands/49925

דבר ראשון הסאונד של הטריילר נוראי!

הגרפיקה ניראת לא משהו בכלל, אם הוא הולך לצאת בערך באותו זמן כמו RAGE כניראה שזה ברור מי ינצח, לא ניראה לי שיש למשחק הזה מה להציע. אולי אם הוא היה יוצא לפני שנה אז הוא היה מצליח אבל לפי הטריילר הלא משהו הזה יש להם בעיה קלה של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הוזה? המשחק נראה מעולה!!

הגראפיקה היא לא "נוראית",היא בסך הכל CELL SHADED..אולי אתה לא אוהב את זה,אבל זה בהחלט לא הופך אותה לגרועה כל כך..

המשחק נראה מבטיח למדי,כל השילוב של FPS עם מירוצים/נהיגה נראה מעולה,ועולם המשחק נראה מקורי,רענן ומעניין(עד כמה שאפשר להניח מ15 שניות של סרטון).

אמנם גם אני חושב שRAGE יכול להיות יותר טוב מזה,אבל משום מה מנסיון העבר נראה לי שבRAGE לא נשחק עוד כמה שנים טובות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אוהב את ההדגשה עם הקו השחור של הדמויות, לדעתי זה משמש חברות ברגע שהגרפיקה של המשחק לא מדימה במיוחד בשביל לתת מראה יחודי. עבד עם POP, בקושי, חבל לחזור על הרעיון הזה.

בנוסף לחלק גדול מהדברים חסר עומק והם מרגישים כאילו עברו BLUR רציני. אני לא פוסל את המשחק כי הפתחת הטובה אבל לפי איך שזה ניראה כרגע המשחק הזה מתקשה טיפה. במקור המשחק לא היה ניראה ככה, אהבתי יותר את הסטייל הישן.

בקשר ל RAGE, אם WOLF יצא השנה אז יש סיכוי מאוד גדול ששנה הבאה ניראה את RAGE ובפעם האחרונה שהראו את WOLF הוא היה ניראה במצב מאוד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כן,אין לי ספק שהמעבר לCELL SHADED בא בעיקר על מנת לאפשר את המרחב הגדול ואת כמות הנשקים והשחקנים העצומה שמבטיחים שם מבלי לגרום למחשבים לקרוס למראה המשחק..זה אולי בבחינת "דרך בריחה קלה" מהאתגר של אופטימיזציה למשחק מבחינת GEARBOX,אבל מבחינתי זה עובד,גם בפאן האומנותי וגם בפאן הטכני.

ואם אני לא טועה(אל תתפוס אותי במילה),RAGE אמור להיות המשחק הראשון מאז דום 3 שגם מפותח ע"י ID,לא? לא נראה לי שRAVEN קשורים אליו..או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להאמין למפתחים ולכך שהנשקים יהיו שונים במהותם האחד מהשני(ולא רק בצורתם החיצונים,להשוואה),אז כל שכזה ידרוש סקינים וטקסטורות משלו,תכנון פיזיקלי שונה,אפקטים וכו'..איך שלא להסתכל על זה,יש כאן עניין לא מבוטל..אחרת למה מדובר בקונספט שלא נוסה/בוצע מעולם? עד היום המשחקים ה"מטורפים" ביותר הציגו עשר,מקסימום עשרים נשקים שונים..ופה מדברים באלפים ואף יותר..

אם אתה לא מסכים עם כל עניין הנשקים על SCRATCH THAT,עדיין אפשר להניח שהCELL SHADE בא לכפר על עולם המשחק ומספר השחקנים הגבוה,לא?

בכל מקרה,לגבי הנשקים אני סקפטי בכמעט מאה אחוז..אני די בטוח שבסוף יתברר ש"אלפי הנשקים" יהיו בסך הכל אותה הגברת בשינוי אדרת..משמע שינוי צבע,שינוי צורה קטנטן ותו לא.

HUGEMOUTH-ה"עבודה" של RAVEN תסתיים קרוב לוודאי בסוף 2009,עם SUNGULARITY,ואילו RAGE יצא,על פי התחזיות האופטימיות והוורודות ביותר,אי שם ב2010..כך שכך או כך RAGE והמשחקים של RAVEN לא "יפריעו" האחד לשני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל מה יתנו לי 8123128 נשקים לבחירה כשהגרפיקה על הפנים?

תראו את קרייסיס הטקסטורות מדהימות אבל יש איזה 4 נשקים ועדיין משחק מעולה

לא נאה לך? חכה לקרייסיס 2.34.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להאמין למפתחים ולכך שהנשקים יהיו שונים במהותם האחד מהשני(ולא רק בצורתם החיצונים,להשוואה),אז כל נשק שכזה ידרוש סקינים וטקסטורות משלו,תכנון פיזיקלי שונה,אפקטים וכו'..איך שלא להסתכל על זה,יש כאן עניין לא מבוטל..אחרת למה מדובר בקונספט שלא נוסה/בוצע מעולם? עד היום המשחקים ה"מטורפים" ביותר הציגו עשר,מקסימום עשרים נשקים שונים..ופה מדברים באלפים ואף יותר..

אם אתה לא מסכים עם כל עניין הנשקים על SCRATCH THAT,עדיין אפשר להניח שהCELL SHADE בא לכפר על עולם המשחק ומספר השחקנים הגבוה,לא?

בכל מקרה,לגבי הנשקים אני סקפטי בכמעט מאה אחוז..אני די בטוח שבסוף יתברר ש"אלפי הנשקים" יהיו בסך הכל אותה הגברת בשינוי אדרת..משמע שינוי צבע,שינוי צורה קטנטן ותו לא.

HUGEMOUTH-ה"עבודה" של RAVEN תסתיים קרוב לוודאי בסוף 2009,עם SUNGULARITY,ואילו RAGE יצא,על פי התחזיות האופטימיות והוורודות ביותר,אי שם ב2010..כך שכך או כך RAGE והמשחקים של RAVEN לא "יפריעו" האחד לשני..

בדיוק כמו שבספור יש אינסוף סוגי חייזרים כך גם אפשר ליצור אינסוף סוגי נשקים (או דמויות לצורך העניין)

http://en.wikipedia.org/wiki/Procedural_textures

סליחה על הבורות אבל מה יתנו לי 8123128 נשקים לבחירה כשהגרפיקה על הפנים?

תראו את קרייסיס הטקסטורות מדהימות אבל יש איזה 4 נשקים ועדיין משחק מעולה

קודם כל קרייסיס לא מדהים... הוא חביב מינוס (וגם זה לא בגלל הגרפיקה)

ומה רע בCELL SHADING? יש דרך טובה לעשות את זה ואם אתה לא זונת פיקסלים (אומגד אומגד טקסטורות של 400 מגה כל אחת) אין סיבה שלא תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה של ה CELL SHADING לא נעימה לעיין כל כך. כנס ל GT יש שם השוואה בין הגרפיקה המקורית לחדשה, אחרי שתיראה אותם אחד ליד השני גם אתה תעדיף את מה שהיה קודם.

אופטופיק אחרון:

כשדיברתי על RAVEN דיברתי על WOLF שמפותח בשיתוף עם ID (יותר נכון מפותח בשביל ID), שאר המשחקים של RAVEN אינם קשורים ל ID ולכן לא יפריעו. השאלה מתי WOLF יוצא, אם אני זוכר נכון הם אישרו תאריך אז הסיכוי שתיהיה דחיה נוספת קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה של ה CELL SHADING לא נעימה לעיין כל כך. כנס ל GT יש שם השוואה בין הגרפיקה המקורית לחדשה, אחרי שתיראה אותם אחד ליד השני גם אתה תעדיף את מה שהיה קודם.

אופטופיק אחרון:

כשדיברתי על RAVEN דיברתי על WOLF שמפותח בשיתוף עם ID (יותר נכון מפותח בשביל ID), שאר המשחקים של RAVEN אינם קשורים ל ID ולכן לא יפריעו. השאלה מתי WOLF יוצא, אם אני זוכר נכון הם אישרו תאריך אז הסיכוי שתיהיה דחיה נוספת קטן.

4 באוגסט,ממש אוטוטו..מקווה שפה מלא שיהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הולך לצאת באוקטובר! BITCHIN'!

בכל מקרה,אני באמת באמת לא יודע על מה אתם מדברים,תכנסו לאחד מאתרי המשחקים ותראו גיימפליי מהמשחק..הוא נראה מעולה! הCELL SHADING לא רק שלא גורע מהמראה של המשחק,אלא להיפך,מביא לו לוק ייחודי,מעניין וסוריאליסטי שמתאים מאוד לעולם המשחק..אני בהחלט מצפה בקוצר רוח למשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...