המלצות לפארקים באורלנדו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לפארקים באורלנדו

ariel-ro

Recommended Posts

שלום לכם!

פתחתי כבר נושא פה על זה.

אבל חזרתי לעוד התייעצות(מה לעשות, טיול ראשון בארה"ב ;) )

אני יהיה 4 ימים באורלנדו(קצת, הרבה, זה מה יש)

לאיזה פארקים כדאי ללכת?

חשבתי ללכת לשני פארקים של דיסני(מתוך 4)

פארק אחד של יוניברסל(מתוך 2)

ועוד יום לקנדי ספייס סנטר.(ידוע שזה לא יום שלם ליהיות שם, אז זה יהיה ביום של ההגעה)

כמה שאלות:

1. לאיזה פארקים כדאי ללכת בדיסני?(חשבתי על האפקוט והMGM מה דעתכם?)

2. לאיזה פארקים כדאי ללכת ביוניברסל?

3. האם שווה ללכת לקנדי ספייס סנטר?(אני אוהב את כל הנושא של החלל וכד') ומה יש לראות שם?

תודה, אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האפקוט חובה !

יוניברסל יש שניים אם אני זוכר נכון אחד שקשור לכל הסרטים וזה ואחד שהוא סתם (זה לפחות מה שאני זוכר מלפני 3-4 שנים)

אני הייתי ממליץ על זה שקשור לסרטים יותר

וכן תלך לקנדי ספייס סנטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אגוז!

אז אני אלך לספייס סנטר, אבל מה יש שם?

אז אתה אומר ללכת לזה של הסרטים?

כי יש אחד שהוא יותר אקסטרים(איי ההרפתקאות)

ואת היוניברסל סטודיו שהוא הסרטים.

היית בהם?

עוד דעות בבקשה

משהו ששכחתי לשאול.

ראיתי שליונברסל יש את הקיצור תורים שלהם שעולה 25 דולר(Universal Express Plus), האם זה שווה?

ובכמה זה מקצר את התור?

ולדיסני מה יש?

ואם אפשר קישור לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ביוניברסל סטודיוס, ללא ספק הייתי הולך (אם רק לאחד מהם) ל-"אי ההרפתקאות", יש שם רכבות הרים מעולות... (בייחוד זאת עם שני הדרקונים והענק)

הייתי גם בפארק של הסרטים - הוא פארק נחמד אבל לא מרגש (רכבת השדים מגניבה - לא כמו בתל אביב :lol:). האמת היא שבאפקוט לא מלהיב במיוחד, זה יותר פארק לאמריקאים שבחיים לא יצאו מהמדינה (אני מדבר על סטייט) שלהם, ולהם מספיק לטעום מעט מכל מדינה ולא לבקר בה. אבל כל מה שאמרתי תלויי בגיל המבקרים - לאילו גילאים הטיול מתוכנן?

לגביי הספייס סנטר - אני חובב אסטרונומיה נלהב אבל אם אין מעבורת שעוגנת או משהו מיוחד אז אין שם ממש מה לראות - יכול להיות שהיה לי משעמם משום שבאתי לשם כיומיים לאחר שהייתי במוזאון התעופה והחלל בוושינגטון... אם אפשר במקומך הייתי עוד משנה את היעד לטיול, אבל שוב, הכל תלוי בגיל המבקרים.

אשמח לענות על שאלות נוספות. (אל תתבאס מהתשובה שלי, אבל ביקרתי שם בגיל "מבוגר" יחסית ויכול להיות שלא היה מתאים לי ספיצפית ;))

עריכה: הייתי בכל המקומות שאתה חושב ללכת אליהם אז תרגיש חופשי...

לגבי הכרטיס אקספרס- לא רכשתי אותו ותמיד הלכתי לתור של האקספרס, בחצי מהמקרים או שלא היה שומר או שלא בדקו, האמריקאים יותר מדי בוקים כדי לעקוף בתורים - מה שפועל לטובתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיול מתוכנן לגיל שלי, גיל 15.

וההורים שלי, שגם אוהבים את זה.

מוזיאון החלל בוושינגטון, יותר טוב מהספייס סנטר?

כי אם כן, אז אני אלך לשם ולא לספייס סנטר.

דעות, חברים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהיה בוושינגטון אז אין מה להשוות בין המוזיאון לספייס סנטר - המוזיאון הרבה יותר מרשים, הדבר שהם טוענים שהכי מרשים בספייס סנטר זו "חווית השיגור המדהימה" - זהו הדבר הכי דבילי שהייתי בו, סתם מקרינים לך על מסך סרט של שיגור מעבורת ואומרים לך את הגובה של המעבורת... (באפקוט יש דימוי שיגור יותר מציאותי)

לפי דעתי גיל 15 הוא מבוגר מדי לרוב הדברים באורלנדו, הייתי שם בגיל 14 והשתעממתי ברוב המתקנים.

אתה מוזמן לשאול שאלות נוספות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תהיה בוושינגטון אז אין מה להשוות בין המוזיאון לספייס סנטר - המוזיאון הרבה יותר מרשים, הדבר שהם טוענים שהכי מרשים בספייס סנטר זו "חווית השיגור המדהימה" - זהו הדבר הכי דבילי שהייתי בו, סתם מקרינים לך על מסך סרט של שיגור מעבורת ואומרים לך את הגובה של המעבורת... (באפקוט יש דימוי שיגור יותר מציאותי)

לפי דעתי גיל 15 הוא מבוגר מדי לרוב הדברים באורלנדו, הייתי שם בגיל 14 והשתעממתי ברוב המתקנים.

אתה מוזמן לשאול שאלות נוספות ;)

תשמע, לדעתי 15 זה לא מבוגר, כי אני מת על הדברים האלה, יכול ליהיות אתה התבגרתה מהר ;)

אז ככה אז הקנדי ספייס סנטר ירד מהפרק.

ככה שיש 4 פארקים ללכת.

אז מה אתם אומרים?

אז נשאר ככה:

1. אפקוט

2. ממלכה הקסומה

3. MGM

4. יוניברסל סטודיוס?

או לוותר על משהו לטובת איי ההרפתקאות של יוניברסל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לחלוטין, סליחה שהורדת ילך את החשק... אני באמת הרבה יותר בוגר מקבוצת הגיל שלי, אז אני מקווה שתהנה!

בשום מקרה לא הייתי מוותר על "אי ההרפתקאות". (אם אתה כבר שם תלך לשני הפארקים, אתה יכול להספיק את זה ביום אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לחלוטין, סליחה שהורדת ילך את החשק... אני באמת הרבה יותר בוגר מקבוצת הגיל שלי, אז אני מקווה שתהנה!

בשום מקרה לא הייתי מוותר על "אי ההרפתקאות". (אם אתה כבר שם תלך לשני הפארקים, אתה יכול להספיק את זה ביום אחד)

שטויות, חח לא ירד לי החשק.

מקווה שלא העלבתי אותך ;)

ועכשיו לתגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפארקים באורלנדו מכוונים יותר למבוגרים מאשר לילדים

אני הייתי שם שבוע ובקושי ראיתי משהו מאחר וההיצע עצום

בכל מקרה שווה להתחיל עם הממלכה הקסומה מאחר וזה האבא והאמא של כל הפארקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת 2 פארקים של הממלכה הקסומה ואולי גם אפקוט

אחד של יוניברסל ו- MGM

הבעיה עם הפארקים של זה שהם עצומים ואתה חייב להגיע מוכן

תעשה מחקר באינטרנט, יש גם ספרים בנושא.

רוב המתקנים לא משהו אבל יש 15-20% של מתקנים מעולים. את אלה אסור להחמיץ!!

אתה חייב לדעת לפני הכניסה לפארק בדיוק לאיזה מתקנים אתה מתכוון ללכת ובאיזה שעות.

למשל בפתיחה הקהל זורם פנימה ואז יש עומס במתקנים של הכניסה ופחות ברחוקים,.

לאיזה מתקנים אתה הולך בזמן המצעדים..

בכניסה יש שלט שמראה איזה מתקנים סגורים היום, בדרך כלל אחד רציני ושניים שוליים.

אתה מקבל מפה ומתחיל לרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MGM זה של ;)

אני אבוא ואראה, בנוסף אנחנו רוכשים גם כרטיסים לקיצור התורים(למישהו יש מושג כמה זה עולה בדיסני), ככה שזה יהיה כבר פחות לחץ נראה לי.

אבל אני אקח את מה שאמרת לתשומת ליבי, אני אקח מפות מחבר שלי(שהיה בדיסני) ואתכנן לי משהו.

יש לך מושג, מה הפארק שצריך בשבילו הכי פחות זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...