האם כך אנו נראים בעיני העולם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כך אנו נראים בעיני העולם?

WizMaster

Recommended Posts

האתרים האלה עובדים רק על אנשים לא משכילים, לא צריך לייחס להם הרבה חשיבות.

כל אדם משכיל ובר דעות, בכל מקום באירופה, בארה"ב וברוסיה יכול להבין שהכל זה בולשיט ותעמולה לא אובקיטביית של עם ברברי, שבחר לעצמו דיקטטור פאשיסיטי, שלמעשה הוא יותר גרוע מסדאם חוסיין וצ'אוצ'סקו ביחד.

אולי שהם יראו את התמונות של האנשים שערפאת מוציא להורג רק כי הם לא מסכימים איתו, או שיראו את התמונות של ההמון הפלשתינאי שעשה לינצ' בשני נאשמים ב"בגידה" ע"י בית המשפט המכור של ערפאת, ושעמדו שם שוטרים ולא עשו כלום? שלא נדבר על הלינצ' שהפטישיסטים הברברים האלה עשו בחיילים שלנו...

אני בכוונה אמר את הדברים האלה ביחד כדי שתראו שמדובר באספסוף והמון אדם מתלהם וברברי שתמיד מגיע להפגנות. בד"כ אלו הפגנות שמאורגנות ע"י ערפאת עצמו כי זה מוסיף לו תמיכה. הדבר היחידי שהוא לא יודע זה שמי שלא מטפל באספסוף מהסוג הזה סופו שראשו יורד ע"י אותו אספסוף וזה מה שקורה לערפאת כבר עכשיו, הוא מעבד שליטה וכל נסיון שלו להדבר עם עלול לעלות לו התלייתו ע"י ההמון. אדם שרוחב על ההמון ומפעיל באמצעתו טרור(גם במובן של הפחדה) לא הופך אותו לחסין בפני אותו המון, ולא בפני חבריו. הדברים האלה הוכחו לאורך כמעט כל ההסטוריה.

לידע כללי, מרבית האוכלוסיה הפלשתינאית סובלת בצורה איומה מהשלטון של ערפאת. מאז שהגיע ערפאת לאחר הסכמי אוסלו הוא עשה הכל כדי לעשוק את הכספי הרשות והתרומות שהוא קיבל מאירופה. הוא לא עשה, ביחד עם כל הברנג'ה שחזרה איתו מטוניס, שום דבר לקידום איכות החיים של האזרחים הפלשתינאים הפשוטים. הסבל שלהם מושתק ע"י אנשי הרשות שמפעילים טרור כלפי פנים על האזרחים(להזכיר למי שלא יודע המושג "שלטון טרור" נקבע לראשונה בתקופת המהפכה הצרפתית כשמאקסימילין רובספייר היעקוביני הפעיל שלטון טרור בכל רחבי צרפת כנגד אזרחים, ומה שקרה לו בסוף זה שהוא איבד את הראש במכשיר שהוא כ"כ אהב להשתמש פה בפני ההמון הפריסאי), כי אסור לפתוח את הפה על השחיטות שמתרחשת שם. הרשות הפלשתינאית היא ישות טרור כלפי פנים וכלפי חוץ. שלטון טרור זה לא רק מדינה שתומכת בטרור והפחדה נגד האיובים שלה, אלא גם שלטון אשר מפחיד את התושבים שתחת חסותו ומטיל עליהם איימה כמעט בכל תחומי החיים. בשלטון כזה לקיר יש עיניים ואוזניים, ומלשינות היא דבר שבסדר היום. ההמון הפלשתינאי השקט הוא הסובל האמיתי, האנשים שמפגינים ויוצאים לרחובות הם, כמעט תמיד, דווקא האנשים שיש להם מה להפסיד, והקול של ההמון השקט כמעט ולא נשמע, בעיקר במצבים כמו שתיארתי לעיל.

בטח אנשים מכירים את מטבע הלשון של שייקספיר, שאני אהב להשתמש בו: "שלטון זה דבר משחיט, ושלטון מוחלט משחיט באופן מוחלט", ובכן אם אני איישם את זה על הרשות הפלשתינאית תראו שמדובר בגוף מושחט, שמפעיל שלטון טוטליטארי וטרוריטי כלפי פנים, והוא מושחט עד היסוד שלו, ומי שסובל זה העם הפלשתינאי. מי שנפגע מכל השחיטות הזאתי זה ההמון הפשוט, אותם ילדים שמערכת החינוך שלהם קורסת ואין להם מה לעשות אז הם הולכים ומתחנכים במסגדים של החמאס ומקבלים את זריקת הארס היומית שלהם והולכים ליזרוק אבנים, וזאת במקום ללמוד במערכת חינוך חילונית וללמוד ולהפוך לאנשים בעלי יכולת חשיבה עצמית. ערפאת הוא מנהיג חילוני שדוחף את העם וההמון שלו לקיצוניות דתית ומחנך אותו לשנאה, בלי כמעט להבין, ללמוד ולהשכיל שכל הדברים האלה עוד עלולים להיות מופנים נגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.resistance.com/News/index.htm

אחי זה אתר של נאצים.... בני זונות!

ודרך אגב אתה יודע כמה ביוק אותו דבר אני יכול לעשות על מה שהם עושים לנו מה שכרגע מעצב אותי זה שהם אומרים שיש להם רק אבנים מה זה השטויות האלה

ושאפשר להרוג חופשי [glow=red, 2, 300]הלוואי!!![/glow] אני בא ורוצח את כולם הם עם של זונות והמצרים והלבנונים והסורים אותו דבר....

אני בן אדם שבהתחלה היה שמאלני והיום נראה לי אני ימין קיצוני כי פשוט נמאס לי מהם צריך כל פעם שיש פיצוץ אצלינו להכניס משאית מלאה חומר נפץ למרכז שכם עזה או חרא כזה ולפוצץ אותה ככה רק הם ירגישו מה שאנחנו מרגישים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי אולי שבגלל ביטויים כמו שאתה כותב כאן כל צד חושב שהצד השני רוצה לאכול אותו חי?

באמת, TAZOK, אני חושב שגם אתה בעצמך יודע שמה שאמרת כן זה סתם התלהמות יתר שלא מובילה לשום מקום.

אם כבר מה שצריך לשאול בFLASH היפה שהם עשו זה לא מי נותן לישראל את הנשק שלה, אלא מי נתן ל"משטרה"(שזה למעשה צבא לכל דבר!) הפלשתינאית את הנשק שלה ולאיזה מטרה, ואיזה מטרה הנשק הזה משמש היום. התשובה לדברים האלה היא ברורה, הנשק נתן להם כדי שילחמו בטרור הפלשתינאי נגד , ובסוף הנשק הזה משמש להטלת טרור על . גם צריך לשאול מאיפה מגיעים טילי הקאסם וכל החימוש הכבד של ארסנל הנשק הפלשתינאי, מעניין מה היה קורה אם החוטפים של המטוסים בארה"ב בנכנסו בתאומים היו ארינים... מה הקשר של פלשתינאים במשטרה הפלשתינית לארגון של בין לאדן. האם דרכי השלטון של ערפאת כלפי האוכלוסיה שלו וכלפי השכנים שלו מבחוץ לא יותר גרועות מאלו של סדאם חוסיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי אולי שבגלל ביטויים כמו שאתה כותב כאן כל צד חושב שהצד השני רוצה לאכול אותו חי?

באמת, TAZOK, אני חושב שגם אתה בעצמך יודע שמה שאמרת כן זה סתם התלהמות יתר שלא מובילה לשום מקום.

אם כבר מה שצריך לשאול בFLASH היפה שהם עשו זה לא מי נותן לישראל את הנשק שלה, אלא מי נתן ל"משטרה"(שזה למעשה צבא לכל דבר!) הפלשתינאית את הנשק שלה ולאיזה מטרה, ואיזה מטרה הנשק הזה משמש היום. התשובה לדברים האלה היא ברורה, הנשק נתן להם כדי שילחמו בטרור הפלשתינאי נגד , ובסוף הנשק הזה משמש להטלת טרור על . גם צריך לשאול מאיפה מגיעים טילי הקאסם וכל החימוש הכבד של ארסנל הנשק הפלשתינאי, מעניין מה היה קורה אם החוטפים של המטוסים בארה"ב בנכנסו בתאומים היו ארינים... מה הקשר של פלשתינאים במשטרה הפלשתינית לארגון של בין לאדן. האם דרכי השלטון של ערפאת כלפי האוכלוסיה שלו וכלפי השכנים שלו מבחוץ לא יותר גרועות מאלו של סדאם חוסיין.

תשמע אחי בעיקרון אתה ממש צודק אבל... לאף אחד לא אכפת כי כלפי העולם אנחנו החזקים והם החלשים וזה לא יעזור

תאמת יש שתי פתרונות כל השאר זה סתם בולשיט... אחד להשמיד אותם= לסגור אותם איפשהו שלא נראה...

פתרון שני זה השלום זה אפשרי אבל ששרון בשילטון פחחחחח זה בחיים לא יקרה אז רק האופיצייה השניה פתוחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתרים האלה עובדים רק על אנשים לא משכילים, לא צריך לייחס להם הרבה חשיבות.

אז זהו שלכל העולם רשה להבין את המצב האמיתי, כל העולם מסתכל בתמונות וקשה לו לנתח את המצב באופן פרטני.

כמעט כל העולם "טיפש" ומושפע מהתמונות האלה.

רק ממשלים כמו אמריקה וצכיה לדוגמא (שהנישא שלה התבטא באופן חריף על עראפת) דעת העולם לרעתנו, וכדי שינסו להבין אותנו גם אנחנו צריכים תעמולה, כי זה חשוב במלחמה בטרור - בגלל בלחצים מסביב.

גם אם אנחנו נכופף את המציאות לטובתנו, אף אחד לא ישים לב כי "כול מסתכלים על התמונות".

זה יעבוד רק לטובתנו.

שמעת על המשפט, "לפעמים לא צריך להיות צודק, צריך להיות חכם" זה ה"מצע" של הפלסטינאים.

כל מה שכתבת נכון מאוד, אבל לדוגמא אם הית רוצה לעשות מיזה "דף הסברה" לעולם החיצוני, זה היה צריך להיות יותר קל להבנה, פחות מילים יותר תמונות - לא אהמון המון מילים, כי זה מה שעובד.

ציטוט:

"כל אדם משכיל ובר דעות, בכל מקום באירופה, בארה"ב וברוסיה יכול להבין שהכל זה בולשיט ותעמולה לא אובקיטביית של עם ברברי, שבחר לעצמו דיקטטור פאשיסיטי, שלמעשה הוא יותר גרוע מסדאם חוסיין וצ'אוצ'סקו ביחד.

אולי שהם יראו את התמונות של האנשים שערפאת מוציא להורג רק כי הם לא מסכימים איתו, או שיראו את התמונות של ההמון הפלשתינאי שעשה לינצ' בשני נאשמים ב"בגידה" ע"י בית המשפט המכור של ערפאת, ושעמדו שם שוטרים ולא עשו כלום? שלא נדבר על הלינצ' שהפטישיסטים הברברים האלה עשו בחיילים שלנו...

אני בכוונה אמר את הדברים האלה ביחד כדי שתראו שמדובר באספסוף והמון אדם מתלהם וברברי שתמיד מגיע להפגנות. בד"כ אלו הפגנות שמאורגנות ע"י ערפאת עצמו כי זה מוסיף לו תמיכה. הדבר היחידי שהוא לא יודע זה שמי שלא מטפל באספסוף מהסוג הזה סופו שראשו יורד ע"י אותו אספסוף וזה מה שקורה לערפאת כבר עכשיו, הוא מעבד שליטה וכל נסיון שלו להדבר עם עלול לעלות לו התלייתו ע"י ההמון. אדם שרוחב על ההמון ומפעיל באמצעתו טרור(גם במובן של הפחדה) לא הופך אותו לחסין בפני אותו המון, ולא בפני חבריו. הדברים האלה הוכחו לאורך כמעט כל ההסטוריה.

לידע כללי, מרבית האוכלוסיה הפלשתינאית סובלת בצורה איומה מהשלטון של ערפאת. מאז שהגיע ערפאת לאחר הסכמי אוסלו הוא עשה הכל כדי לעשוק את הכספי הרשות והתרומות שהוא קיבל מאירופה. הוא לא עשה, ביחד עם כל הברנג'ה שחזרה איתו מטוניס, שום דבר לקידום איכות החיים של האזרחים הפלשתינאים הפשוטים. הסבל שלהם מושתק ע"י אנשי הרשות שמפעילים טרור כלפי פנים על האזרחים(להזכיר למי שלא יודע המושג "שלטון טרור" נקבע לראשונה בתקופת המהפכה הצרפתית כשמאקסימילין רובספייר היעקוביני הפעיל שלטון טרור בכל רחבי צרפת כנגד אזרחים, ומה שקרה לו בסוף זה שהוא איבד את הראש במכשיר שהוא כ"כ אהב להשתמש פה בפני ההמון הפריסאי), כי אסור לפתוח את הפה על השחיטות שמתרחשת שם. הרשות הפלשתינאית היא ישות טרור כלפי פנים וכלפי חוץ. שלטון טרור זה לא רק מדינה שתומכת בטרור והפחדה נגד האיובים שלה, אלא גם שלטון אשר מפחיד את התושבים שתחת חסותו ומטיל עליהם איימה כמעט בכל תחומי החיים. בשלטון כזה לקיר יש עיניים ואוזניים, ומלשינות היא דבר שבסדר היום. ההמון הפלשתינאי השקט הוא הסובל האמיתי, האנשים שמפגינים ויוצאים לרחובות הם, כמעט תמיד, דווקא האנשים שיש להם מה להפסיד, והקול של ההמון השקט כמעט ולא נשמע, בעיקר במצבים כמו שתיארתי לעיל.

בטח אנשים מכירים את מטבע הלשון של שייקספיר, שאני אהב להשתמש בו: "שלטון זה דבר משחיט, ושלטון מוחלט משחיט באופן מוחלט", ובכן אם אני איישם את זה על הרשות הפלשתינאית תראו שמדובר בגוף מושחט, שמפעיל שלטון טוטליטארי וטרוריטי כלפי פנים, והוא מושחט עד היסוד שלו, ומי שסובל זה העם הפלשתינאי. מי שנפגע מכל השחיטות הזאתי זה ההמון הפשוט, אותם ילדים שמערכת החינוך שלהם קורסת ואין להם מה לעשות אז הם הולכים ומתחנכים במסגדים של החמאס ומקבלים את זריקת הארס היומית שלהם והולכים ליזרוק אבנים, וזאת במקום ללמוד במערכת חינוך חילונית וללמוד ולהפוך לאנשים בעלי יכולת חשיבה עצמית. ערפאת הוא מנהיג חילוני שדוחף את העם וההמון שלו לקיצוניות דתית ומחנך אותו לשנאה, בלי כמעט להבין, ללמוד ולהשכיל שכל הדברים האלה עוד עלולים להיות מופנים נגדו."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...