מחיר הדלק יעלה בכ-6% נוספים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר הדלק יעלה בכ-6% נוספים

liav12

Recommended Posts

למה מישהו מופתע? מדובר בהורדת מיסים נוסח שקרניהו. הרי לפני הבחירות, כשהמצב הכלכלי לא היה שונה, שקרניהו הבטיח שיוריד מיסים, דבר שיהווה דלק סילוני לצמיחה במשק. אך מה הוא לא יעשה למען השלטון...

(לא, לא הצבעתי לא קדימה ולא עבודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לכל, אתה גם לא יודע לקרוא....אין לי בעיה עם העלאת מיסים בשביל לכסות גרעונות. אין דרך אחרת.

אבל פה לא מדובר על מיסים, מדובר על עליה מפגרת לא ממש מוצדקת של מחירי הדלק, כתוצאה מסיבה מופלצת.

שום סיבה מופלצת, זו עליה שנובעת מעדכון מחירי הדלק בסוף כל חודש, לפי מחירי הדלק באירופה (ומכיוון שמחיר הנפט עלה בחודש האחרון, גם הדלק עולה בהתאם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מישהו מופתע? מדובר בהורדת מיסים נוסח שקרניהו. הרי לפני הבחירות, כשהמצב הכלכלי לא היה שונה, שקרניהו הבטיח שיוריד מיסים, דבר שיהווה דלק סילוני לצמיחה במשק. אך מה הוא לא יעשה למען השלטון...

(לא, לא הצבעתי לא קדימה ולא עבודה)

לפני הבחירות שקרניהו היה על באנגים, אחרי הבחירות הוא התעשת וחזר לעצמו. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום סיבה מופלצת, זו עליה שנובעת מעדכון מחירי הדלק בסוף כל חודש, לפי מחירי הדלק באירופה (ומכיוון שמחיר הנפט עלה בחודש האחרון, גם הדלק עולה בהתאם).

שידווחו את זה בחדשות- אני לא אתלונן.

למה בכתבה על עליית מחירי הדלק היה כתוב משהו דבילי כמו "בגלל החג"?

רק עכשיו אני רואה דיווח שמחיר הנפט עלה מעל 65 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שזה היה בציניות...

אתה יכול לצחוק, אבל מבחינה פסיכולוגית הרבה יותר קל לשלם סכום קבוע ולקבל קצת פחות מוצר מאשר לרכוש כמות קבועה של מוצר ולשלם עליה יותר ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת את זה בצחוק

אבל מן הסתם שכשתמלא ב 100 ש"ח ייגמר לך הדלק יותר מהר....?

ואז תצטרך למלא שוב, ובזמן קצר יותר מאשר לפני זה. אז ככה שיצא שבכל מקרה תידלקת פחות ושילמת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...