היכן ניתן להשיג את הלוח MSI 865PE Neo2-FIS2R? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היכן ניתן להשיג את הלוח MSI 865PE Neo2-FIS2R?

Joe Blow

Recommended Posts

אני בדיוק במצב שלך:

אני רוצה לקנות את ה-NEO2, אבל הבעיה היא שיש בסדרת ה-NEO2 שלוש לוחות שונים:

NEO2-S

NEO2-LS

NEO2 FIS2R

ואני רוצה את הכי מתקדם-ה-FIS2R, כי הוא גם FIREWIRE, אבל הבעיה היא שאין אותו בארץ. לכן אני עומד להסתפק ב-Neo2-LS או איך שלא כותבים את זה...הוא לא כולל FIREWIRE אבל הוא פשוט מציג ביצועים יוצאים מן הכלל. יש פה ביקורת על ה-FIS2R:

http://www.digital-daily.com/motherboard/865pe_neo2-gigabyte_8knxp/

רואים בפירוש שה-MSI יותר טוב מה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אל תמהר כי לפי מה שהבנתי גם לP4P800 יש ביצועים טובים!

בקשר לIC-7 בינתיים בבנצ'מרקים שראיתי הוא לא כיכב ממש אבל אומרים שהוא לוח טוב אני ממש לא יודע מה לעשות לוח זה החלטה ממש קשה. כי פשוט אני מאוד מתלבט גם כי אני מעדיף צ'יפסט כמה שיותר חדש וIC-7 עם 875,בניגוד לשניים האחרים עם 865.

כל חוות דעת או קישור או ביקורות תעזור לי, אבל בינתיים נחכה לעוד כמה ביקורות או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של ASUS באמת מציג ביצועים מעולים אבל הם ממש התקמצנו עם גרסת ה Deluxe שלו והוא מאוד יקר יחסית למה שמקבלים.

הלוח של מציג ביצועים בינוניים בביקורות אבל הוא יחסית זול, יש לו די הרבה פיצ'רים ויש לו באנדל נחמד.

ה FIS2R של לדעתי לוקח את כל הקופה: הוא מציג ביצועים מעולים בביקורות, יש לו את כל הפיצ'רים שניתן להציע היום ב 865 ויש לו באנדל נחמד מאוד. החיסרון "היחיד" שלו הוא שכרגע לא מיבאים אותו לארץ ואי אפשר לדעת מה יהיה המחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשרל-FIS2R, ראיתי בביקורת עליו, שאחד החיסרונות שלו הוא מחיר גבוה, אז אני חושב שפה הוא בטח יעלה איזה 900-1000 ש"ח, אני לא יודע אם זה שווה את זה, הוא פשוט נותן בנוסף להכל גם RAID,FIREWIRE ו-1GBLAN, מה שאין ל-NEO2-ILS.

בדקתי קצת מחירים באינטרנט, וגיליתי שבאירופה ה-FIS2R עולה בערך 115 יורו שזה איזה 575 שקל, זה לא כזה הרבה,זה יותר זול אפילו מהמחיר בארץ(700 שקל בערך)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...