ספקי אינטרנט השוואת מחירים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקי אינטרנט השוואת מחירים?

Galos

Recommended Posts

שלום לכולם , אני מודע שבעבר נפתח דיון דומה, לאחר חיפוש בנבכי הפורום לא מצאתי משהו שעונה על דרישתי לכן אני פותח הודעה חדשה.

נכון לעכשיו סיימתי תקופה אצל ספק האינטרנט שלי .

אני כרגע אורך סקר שוק לגבי מחירים , אך נראה כאילו כל המחירים עלו עם השנים.

אני כרגע בחיבור 1.5 מגה עם תשתית של .

החבילה שהיתה לי עד עכשיו היתה ללא התחיבות ובעלות של 33 שקלים לחודש ובנוסף 3 חודשים חינם ברגע שאני עובר 9 חודשים.

האם יש בנמצא מחיר זהה או פחות מזה? ובאיזה חברה?

מקווה לתשובה בטווח זמן הקרוב כי אני צריך לקבל החלטה.

אמשיך לעדכן אם יהיו התפתחויות.

עריכה :

במהלך חיפושי נתקלתי באקספון 018 שמציעה ב29 שקל לחודש שנחשב כמחיר הזול ביותר שנתקלתי בו , כמו כן זה ללא התחייבות.

האם מישהו יודע איך הם , האם הם באמת טובים ? אם אני אתחבר האם אני אוכל להתנתק בקלות או לא? מה ההמלצות לגביהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

סגרתי לבסוף.

קיבלתי הצעה טובה שהיתה לרוחי, כלומר 24 ש"ח לחודש להתחייבות לחצי שניה (מקובל עלי התחייבות קצרה).

הם מחויבים להודיע לי שבוע לפני הסיום ביקשתי את זה במקום הברירת מחדל של חודשיים לפני.

סה"כ מחיר טוב , והתחייבות לא נוראית.

אציין שהמחיר הוא ל1.5 מגה.

המלצה שלי אל תתחבר ל012 פשוט חרא כל הזמן חוסמים פורטים וכשאתה רוצה להתנתק לא מנתקים אותך

לא התחברתי אליהם. למרות כשהייתי אצלם דווקא לא היתה לי בעיה עם ההתנתקות אבל זה היה לפני שנה ומשהו.

אציין שעברתי בגלל המחיר. לגבי חסימת פורטים בזמנו לפחות אני לא ניתקלתי.

היה למישהו רעיון שנתקלתי בו כשעשיתי סקר שוק זה לרכז את המחירים האמיתיים שאנשים משלמים , הרי לכולם ידוע שהמחיר שרשום זה לא באמת המחיר.

אציין שהייתי שמח אם היה חלק באתר כמו של המפרטים שבו יש השוואה בין ספקי האינטרנט שבוא מצוין המחיר הנמוך ביותר שמישהו מחבריי הפורום משלם לספקית מסוימת כולל תאריך . כי כשחיפשתי באינטרנט מצאתי מחירים לא רלוונטים משנת 2003 וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...