אוזניות גיימרים - דגש על נוחות למרכיב משקפיים. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות גיימרים - דגש על נוחות למרכיב משקפיים.

Trans_Europe_Express

Recommended Posts

שלום חברים.

לאחרונה חזרתי לאונליין גיימינג וגיליתי שסאונד טוב ותקשורת במיקרופון זה מצרך נחוץ בשביל להפיק את המירב.

כרגע אני משתמש בהד-סט זול של חברת מו?לר, איכות המיקרופון טובה ואין לי תלונות על איכות השמע (על אף ששוב, זה באדג'ט ולא איכותי) -

הבעיה היא שאני מרכיב משקפיים, והאוזניות לא נוחות בעליל. אחרי שעה, נניח, של משחק, באמת יש כאב בתנוך האוזן, צריך לשחק עם האוזניות ולפעמים פשוט להוריד מרוב שהכאב מעצבן.

אני מחפש גיימרים בתקציב עד 450 ש"ח (מוכן להתפשר על 500), עם מיקרופון מחובר (לא נפרד, כמו הסיבריה של סטיל-סרייס), סאונד איכותי במשחקים, אבל לא ברמה אודיופילית כי אינני כזה, אבל פשוט - הכי חשוב, נוחות נוחות נוחות! לא משהו שילחץ ת'אוזן יותר מידי.

אשמח להמלצה ממרכיבי משקפיים לגבי נוחות.

תודה בהקדם לכל המגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, נראה אחלה של דבר, וכמובן שיהיה נוח, אבל זוהי דיבורית, אני נוטה להימנע מכאלו.

מחפש אוזניות "גדולות" עם מיקרופון, שמחברים למחשב. לא אכפת לי אם דרך או חיבורים רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שאתה מקובע דווקא על גדולות? וסולד מדיבוריות?

כן, אני ממש לא אוהב להאזין למוסיקה באוזן אחת, אז בטח שלא לחוות משחק. אני מחפש Immersion. לא יכול לשמוע רק מצד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אודיופיל אני חושב ש-HD202 יספיקו בהחלט. יש לי את האוזניות ושומעים בהם פשוט מדהים! למשחקים הם מדהימות ביחוד בגלל הבאסים שלהם... גם למוסיקה הם ממש טובות. לגבי הנוחות, כאבים לא יהיו לך במידה ויש לך אוזניים ממוצעות אבל יכול להיווצר בהם מעט חום ביום מאוד חם אחרי שעה וחצי בערך.

לסיכום אני מאוד מרוצה מהם וממליץ לך מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPII.dll?ViewItem&item=110367066127

לא יכול להמליץ מניסיון אישי, אך מתגובות של אנשי הפורום פה ובעולם הבנתי שהן מאוד יתאימו. גם למוסיקה!

תודה, למרות שאני מעדיף מסיבות אישיות לרכוש בארץ.

אם אתה לא אודיופיל אני חושב ש-HD202 יספיקו בהחלט. יש לי את האוזניות ושומעים בהם פשוט מדהים! למשחקים הם מדהימות ביחוד בגלל הבאסים שלהם... גם למוסיקה הם ממש טובות. לגבי הנוחות, כאבים לא יהיו לך במידה ויש לך אוזניים ממוצעות אבל יכול להיווצר בהם מעט חום ביום מאוד חם אחרי שעה וחצי בערך.

לסיכום אני מאוד מרוצה מהם וממליץ לך מאוד!

סנהייזר מצוינים למוסיקה, יש לי את ה CX300 שרכשתי המון גם בזכות המלצות בפורום הזה לפני כשנה ואני עד היום מברך על הרכישה, אבל אני מחפש HEADSET גם עם מיקרופון שהוא לא דרעק, בשביל VoIP במשחקים וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...