שטחים תמורת שלום - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שטחים תמורת שלום

arik100

Recommended Posts

כל הסכמי השלום , הפסקות האש שהיו עד היום נעשו באמצעות מסירת שטחים , וכל הסכמי השלום העתידיים מדברים על מסירת שטחים

מה אתם חושבים על זה?

לגיטימי?

שלום אמיתי?

אני אישית חושב שהסכם השלום עם מצרים היא אחת הטעויות הגדולות שנעשו פה , כנל ההתנתקות

אין שלום תמורת שטחים לדעתי, שלום בא תמורת שלום

ולכל אלה שטוענים שאלה לא השטחים שלנו ואנחנו כובשים אני אומר להם , קודם כל שתדעו לכם שהם לא היו פה , דבר שני , מי שתוקף אותנו ואנחנו מגינים ומנצחים זה בעיה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו היחידים כאן שמחפשים שלום, אין פה רצון טוב אצל השכנים שלנו. הכל אינטרסים.

ירדן קיבלו מים מאיתנו בהסכם השלום,מצרים קיבלה את סיני ועזרה אדירה מארה"ב (ויש לה את הצבא השני בעוצמתו באיזור אחרינו).

למובארק יש גב מארה"ב בגלל ההסכם , אז מובארק שומר על ההסכם בצורה מינימאלית. בתכלס העם שם לא מחבב אותנו בלשון המעטה. הירדנים פשוט שותקים.

קיצור,השלום הזה שאנחנו מאחלים לו כל טקס יום רחוק מלהיות השלום שיהיה (אם בכלל).

ואובמה הוא כלי משחק רציני פה. לא סומך על אובמה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו היחידים כאן שמחפשים שלום, אין פה רצון טוב אצל השכנים שלנו. הכל אינטרסים.

ירדן קיבלו מים מאיתנו בהסכם השלום,מצרים קיבלה את סיני ועזרה אדירה מארה"ב (ויש לה את הצבא השני בעוצמתו באיזור אחרינו).

למובארק יש גב מארה"ב בגלל ההסכם , אז מובארק שומר על ההסכם בצורה מינימאלית. בתכלס העם שם לא מחבב אותנו בלשון המעטה. הירדנים פשוט שותקים.

קיצור,השלום הזה שאנחנו מאחלים לו כל טקס יום רחוק מלהיות השלום שיהיה (אם בכלל).

ואובמה הוא כלי משחק רציני פה. לא סומך על אובמה הזה.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור להעביר שטחים לערבים תמורת שלום!

זה פשוט פשע של הממשלה.(אם זה יקרה למרות שזה כבר קרה)

תחשבו על זה שאם אתם גרים בשטח שעומד ליהיות של הערבים בישביל שלום.

וגם כיום יש לנו ממשלה ימנית, ואפילו קיצונית אפשר לומר לא תיהיה הסכמה לתת שטחים תמורת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמורת שלום אמיתי לדעתי צריך להעביר שטחים

בכל מקרה רובם זה שטחים שהייתי שמח אם היינו נפטרים מהם אחד ולתמיד כמו: עזה חלקים מירושלים וכו...

ואם כבר נפטרים על הדרך שיהיה תמורת משהו רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי יעבירו אלינו את עזה בתמורה לשלום?

לא קיים דבר כזה שטחים תמורת שלום.

מה שמתכוונים אליו זה בעצם שלום ושטחים תמורת שלום.

ואין שום סיבה שניתן יותר ממה שאנחנו מרויחים מההסכם..

וזה לא שהשטחים האלה אמורים להיות שלהם שזאת איזושהי עשיית צדק שבעקבותה תופסק הלחימה.

רוב גבולות העולם נקבעו ע"י כבישת שטחים במלחמות, וזאת דרך נורמלית לגמרי לקביעת שטחים.

ובמיוחד כשהם יצאו לתקוף אותנו במלחמות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד, זה לא סוד שמדינות ערב לא אוהבות אותנו. גם מצרים וירדן לא אוהבות אותנו במיוחד. אבל, אנחנו רוצים להגיע למצב שבו אנחנו ביחסי שלום עם המדינות הסובבות אותנו - ואחד הכלים, שמקלים ומקצרים מאוד את הדרך לשלום, הוא מסירת שטחים בתמורה לשלום. זה לא פתרון אידאלי, אבל גם אי-אפשר להגיד עליו שהוא הפתרון הגרוע ביותר.

חוץ מזה, להסכמי שלום עתידיים עם סוריה, לדוגמה, יש כוח הרבה יותר גדול מ"חוסר מלחמה איתה" - הן מבחינה דיפלומטית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה תירותית. הסכמי שלום עם מדינה פלסטינית עצמאית, כשתקום אחת כזאת, יכולים להגביר את האהדה של אומות העולם כלפינו, ולהוריד ארגוני "זכויות אדם"-אנטי-ישראלים למחתרת, וזה צעד שיכול לחזק את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ששטחים תמורת שלום זה הדבר הכי הגיוני שצריך לעשות.

הרי זה תמיד היה ככה, כדי שמישהו חזק יותר לא יפגע במישהו חלש יותר תמיד ניתן לחזק משהו במסגרת הסכם, הרי אם לא, החזק יכול פשוט לקחת את זה לבד.

ולכן, הדבר הכי הגיוני לעשות הוא שלום עם מדינות ערב תמורת שטחים שהם ייתנו לנו.

כמובן שהשמאל הצליח לעוות את הנוסחה הפשוטה וההגיונית הזו בלי הכר והפך את השלום והכניעה לתאומים זהים.

אני כמובן בעד שטחים תמורת שלום, אבל רק לפי הנוסחה ההגיונית.

אנחנו יותר חזקים, שהם יתנו שטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שתבינו שמה שהולך פה זה לא מלחמה בגלל שטחים אלא מלחמה בין אידיאולוגיות,השקפות עולם,דתות.

ומסירת שטחים היא רק עוד צעד שהם דוחפים אותנו מערבה (לא לאירופה ולא לארצות הברית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד להעביר שטחים, עם האוכלוסייה שעליהם.

פתרון נוסח קפריסין זה הדבר היחיד שיעבוד פה.

הפרדה מוחלטת בין ערבים ליהודים.

לספח את היישובים מעבר לקו הירוק שכבר בנויים, לפרק את ההתנחלויות הקטנות, להעביר למדינה הפלסטינית את המשולש

ועוד שטחים עם אוכלוסיה ערבית.

החלפת שטחים ואוכלוסיה הפתרון היחיד, אחרת יהיה פה סכסוך שימשיך גם עוד 200 שנה.

כמו לשים חתול ועכבר בחדר אחד, למה מצפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה רובם זה שטחים שהייתי שמח אם היינו נפטרים מהם אחד ולתמיד כמו: עזה חלקים מירושלים וכו...

ואם כבר נפטרים על הדרך שיהיה תמורת משהו רציני...

ידיד יקר. היית שמח אם היינו נפטרים מחלק מירושלים? אם היינו נפטרים מיהודה ושומרון?

אני לא מדבר על עזה שאנחנו כבר לא שם.

ותראה מה בא עלינו, מטח של טילים. אם עכשיו אנחנו נחזיר את יו"ש (לא שיש למי, כן?)

מה לדעתך יבוא? אתה רואה שאבו מאזן אומר "שתי מדינות" אבל לא אומר ל2 עמים.

בלי זכות השיבה הוא לא יסכים להסכם. אתה יודע מה זה זכות השיבה?

שהערבים יוכלו לדרוש בחזרה את האדמה שאתה יושב עליה וכותב בה לאתר.

אתה ועוד אחרים, תגורשו. לאנשהו, מבחינתם לים יהיה הכי טוב.

אני בעד להעביר שטחים, עם האוכלוסייה שעליהם.

פתרון נוסח קפריסין זה הדבר היחיד שיעבוד פה.

הפרדה מוחלטת בין ערבים ליהודים.

לספח את היישובים מעבר לקו הירוק שכבר בנויים, לפרק את ההתנחלויות הקטנות, להעביר למדינה הפלסטינית את המשולש

ועוד שטחים עם אוכלוסיה ערבית.

החלפת שטחים ואוכלוסיה הפתרון היחיד, אחרת יהיה פה סכסוך שימשיך גם עוד 200 שנה.

כמו לשים חתול ועכבר בחדר אחד, למה מצפים?

הם לא יסכימו לכך, מה תעשה עם הדרישה לזכות השיבה ואי-הכרה במדינת כמדינה יהודית?

כרגע אין עם מי לדבר ברשות, הם חיים בסרט.

הסכסוך הזה ימשך עד שההנהגה הפלסטינאית תתפכח.

מצפים שהחתול יאכל את העכבר, או לפחות העכבר כבר יסתלק מהחדר.

ולא שהעכבר ירים את ראשו, עם כל מיני דרישות לחתול שיכול לחסל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד לתת את המדינה לאובים שלנו. אולי אפשר לתת אותה לארה"ב תמורת המרת אזרחות וניתן להם לשבור את הראש מול הפלסטינאים :lol: .

בכלל יצא לנו בעולם שם של פראירים - אנחנו נותנים שטחים לאויבים שלנו ללא תמורה אז לא מזמן האפיפיור אמר שהוא גם רוצה ריבונות על כל מני שטחים. למה לא יש פה ממש מכירת חיסול וכל הקודם זוכה . אני מאמין בזה שאם לא נגיד שמשהו שלנו מישהו יבוא ויקח לנו אותו.

השלום עם מצריים קרה בגלל משהו די פשוט במלחמת יום כיפור כמעט כבשנו את מצריים ואת סוריה. למצרים כנראה נמעס מכל המלחמות האילו . אנחנו לא יכולים לקבל שלום אלא אם כן אנחנו מוכנים להלחם עליו. לפי דעתי הדרך הכי מהירה לשלום היא מלחמה מהסוג הישן והטוב . אם האמריקאים רוצים לעשות סדר במזה"ת הם צריכים להתחיל לאיים במלחמה נגד מדינות סוררות . אם אסד היה יודע שבעוד חודש באים האמריקאים ומשטלתים לו על המדינה הוא היה שמח להכנס עם למסר ומתן ללא תנאים מקדימים אם זה היה מרצה את האמריקאים.

אם אתם רוצים מודל של שטחים תמורת שלום זה אומר שאנחנו צריכים להגיד לצבא להתחיל לכבוש שטחים כי כבר לא נשאר לנו מה לתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריכים למחוק את המילה הזו "כיבוש" מהלקסיקון . כי אין כיבוש ! אם היינו באמת כובשים הערבים לא היו פה ~

ולגבי מסירת שטחים ... ????? למי בדיוק ? לאוייב ששואף להשמיד אותנו ? ושולל את זכות קיומנו ? לאויב שתקף אותנו והפסיד ? ועכשיו בוכה כמו ילדה קטנה שיש לה רכבת בגרביון .>> אסד<< .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...