אמי מתלבטת בין הNokia 6500 Slide לבין הNokia 6600 Slide - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמי מתלבטת בין הNokia 6500 Slide לבין הNokia 6600 Slide

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכולם :hi:

אמי החליטה סוף סוף לאחר המון זמן (בסביבות ה16 שנה) להחליף את הטלפון שלה:

משהו בסגון הזה למי שזוכר :Phttp://www.txroadrunners.com/images/pics/funny5/BigNokiaCellPhone.jpg

קיבלנו הצעה מעבודת אבי והגענו למסקנה שיש 2 טלפונים מתאימים, הNokia 6500 Slide והNokia 6600 Slide

אלו האופציות היחידות, לא להציע אחרות, התדר מתמקד על הבחירה ביניהם

בעיקרון ה6500 יוצר במאי 2007 וה6600 באוגוסט 2008.

ל6500 יש יציאת TV-OUT אבל הוא נחשב לכבד ומתחמם

ל6600 יש חיישן תנועה אך סוללתו מחזיקה רק כ3-4 שעות דיבור לא כמו ה6500 שיכול להחזיק עד 6 שעות.

ה6600 אלגנטי יותר, אך עולה 400 ש"ח יותר מה6500.

בעיקרון אין להם במלאי כרגע את ה6500 והוא יגיע עוד שבועיים, אז חשבנו לקחת את ה6500

מה אתם ממליצים? בהנחה שאמי תשתמש בו, וכנראה תשאיר אותו לעוד 15 שנים :P

אור כהן (בבקשה אם תוכלו לענות מהר זה יהיה נפלא :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה רואה אין מנצח ברור בינהם, אם זמן דיבור חשוב לך יותר לך על ה-6600. TVOUT זה שטויות במיוחד בפלאפון כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שיש מכשירים עדיפים בשבילה מבחינת הטכנולוגיה הפחות מתקדמת שהיא לא נראה לי תזדקק לה אם היא לא החליפה מכשיר 15 שנה וגם מבחינת הסוללה שבטח מה שהיה לה היה מחזיר שנה בשל חוסר פונקציות של המכשיר..

מכאן נובע, למה שלא תקנה לה 3100 באיזה 300 שקל וסיימת עניין? או מכשיר בתצורת צדפה שחביבה בקרב האוכלוסיה המבוגרת.. (V3- דק ופשוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו מוניטין טוב עם , במיוחד עם הממשק שלה.

אני חושב שאני אוסיף כסף ל6600, ובנוגע למה לא לקחת 3100? (דבר ראשון לי יש 3220 :P) כי לאחותי יש דור 3 והיא רוצה לדבר איתה בדור שלישי, ולא יהיה נעים בעוד אני יודע 5 שנים שאמא שלי תשאר בדור שני :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה היא תשתמש בדור 3? אופן אפסי לצערי.

ה6500 אינו רע כלל וכלל הבעיה העיקרית שאני מצאתי בו הוא הנטיה להתקלקלותו המהירה של הרמקול.

מכשיר טוב מאוד דווקא עם ממשק נוח ולא כבד כלל.

בעיית הסוללה ידועה ובכדי למנוע מצב כזה ולהכפיל את זמן הסוללה עדיף לבטל את הדור השלישי שאינו עוזר בכולאופן.

שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין מעבר למצב דור 2.5 (מצב GSM) לבין חסכון בסוללה, מדובר באגדה אורבנית ישנה... החסכון בסוללה יכול להתבצע אם מישהו בוחר במצב דור 3 או במצב דור 2.5 אך ורק אם הקליטה של אחד המצבים נמוכה, וזאת מכיוון שבמקרה שבו קיימת קליטה נמוכה המכשיר מתאמץ ולכן מבזבז יותר זמן . הסיבה לאגדה האורבנית היא שלפני מספר שנים הייתה פריסה נמוכה יחסית של אנטנות דור 3/3.5 ועקב כך המכשירים שניסו להתחבר למצב דור 3, ביזבזו יותר זמן לעומת מצב דור GSM.

כרגע כמעט ואין שום הבדל ואף קיימים מקומות מסוימים שבהם קיימת קליטה טובה יותר של דור 3 לעומת דור 2/2.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין מעבר למצב דור 2.5 (מצב GSM) לבין חסכון בסוללה, מדובר באגדה אורבנית ישנה... החסכון בסוללה יכול להתבצע אם מישהו בוחר במצב דור 3 או במצב דור 2.5 אך ורק אם הקליטה של אחד המצבים נמוכה, וזאת מכיוון שבמקרה שבו קיימת קליטה נמוכה המכשיר מתאמץ ולכן מבזבז יותר זמן . הסיבה לאגדה האורבנית היא שלפני מספר שנים הייתה פריסה נמוכה יחסית של אנטנות דור 3/3.5 ועקב כך המכשירים שניסו להתחבר למצב דור 3, ביזבזו יותר זמן לעומת מצב דור GSM.

כרגע כמעט ואין שום הבדל ואף קיימים מקומות מסוימים שבהם קיימת קליטה טובה יותר של דור 3 לעומת דור 2/2.5.

תסביר את זה לN95 שאיתו בדקתי זאת.

מוזר לי בכולזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...