בקשה לכותבי אנגלית. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה לכותבי אנגלית.

אורח Si-Nom

Recommended Posts

קודם כל

1 למסטיק יש סוף...

2 אני חושב שלא צריך להתחשב ולשאול אף אחד אם לדבר אנגלית או לא...

3 נייק לא יודע לדבר אנגלית...

4 נראה ל שזה חוצפה ממי שפת הת התראד הזה בכלל לבקש משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1 למסטיק יש סוף...

באמת ??

לא נראה לי שהוא נגמר מתישהו...

או שבולעים אותו (וזה לא נחשב סוף..), או שזורקים אותו כשכבר נגמר לו הטעם ונמאס ממנו (כמו שאני עושה, וזה גם לא נחשב לסוף של המסטיק..).

:cwm13:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת ??

לא נראה לי שהוא נגמר מתישהו...

או שבולעים אותו (וזה לא נחשב סוף..), או שזורקים אותו כשכבר נגמר לו הטעם ונמאס ממנו (כמו שאני עושה, וזה גם לא נחשב לסוף של המסטיק..).

:cwm13:

אני נשבע לך שלמסטיק יש סוף לך תקנה מסטיק אבל משהו טוב... בככה חצי שקל לא אלה שעולים 10 או 20 אגורות ותמתח אותו ותראה שזה יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

If you want to, you can skip my message cuz it doesn't matter to me if you read it or not...I'm just saying my opinion.

Iv'e red all of this thread and Iv'e got to a conclusion that nobody can force anyone to write in an other language than the preferred one.

Useualy I write only Hebrew in this furum but there is no rule that can force someone to write in any other language!

If you don't like English so you can skip English messages, and if you are not shy so you can ask from the writer for translation!

If you don't know English so for my opinion it's a problem because everything today depends on the English language and if you don't know this language so you must learn it to succeed in your life.

English is my first language, my father (of blessed memory) was American, my name is Chris and I was born in Israel.

Personally, I prefer the English language in one way, buy somehow it's easer for me to express myself in the Hebrew language, proberly because I don't have alot of opportunities to speak English in the real world.

אז לסיכום...

לפי דעתי הויכוח הזה הוא מאוד מיותר שכן אף אחד לא יכול להכריח בנאדם אחר לשנות את השפה שבה הוא משתמש.

נו באמת... אם רק היו לך שגיעות כתיב, אבל יש לך שגיעות דקדוק עקרוניות. אנגלית זה לא בשבילך, ותאמין לי שאתה עושה לעצמך טובה שאתה לא כותב כאן באנגלית. לגבי ארמגדון אי אפשר להגיד כלום כי האנגלית שלו פשוט ללא רבב, ואין מה להתלונן. אז תעשה לעצמך טובה ותעזוב את הקטע של לכתוב הודעות באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Personally, I prefer the English language in one way, buy somehow it's easer for me to express myself in the Hebrew language, proberly because I don't have alot of opportunities to speak English in the real world.

לגבי השגיאות, הרי אתה טוען שאתה מתבטא יותר טוב באנגלית מאשר בעברית, אך בכל זאת כשאתה כותב באנגלית אתה כותבת ב"Hebrish", כלומר אנגלית בסגנון עברי. אז במה אתה מתבטא יותר טוב? שגיאות כמו שאתה עשית לא ראיתי אותך עושה בהודעות בעברית.

איפה אני טוען שאני "מתבטא יותר טוב באנגלית מאשר בעברית" ??!?!?

נו באמת... אם רק היו לך שגיעות כתיב, אבל יש לך שגיעות דקדוק עקרוניות. אנגלית זה לא בשבילך, ותאמין לי שאתה עושה לעצמך טובה שאתה לא כותב כאן באנגלית. לגבי ארמגדון אי אפשר להגיד כלום כי האנגלית שלו פשוט ללא רבב, ואין מה להתלונן. אז תעשה לעצמך טובה ותעזוב את הקטע של לכתוב הודעות באנגלית.

אני לא מתכוון להתחיל לכתוב כאן באנגלית.

אני סתם כתבתי הודעה אחת באנגלית, וזה לא קשור לשום התלהבות, היום כל אחד צריך לדעת אנגלית בלי שום קשר להתלהבות, ואף אחד לא צריך להתלהב בכך שהוא יודע אנגלית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמור על הפה שלך!

אתה התחלת לחפש בקטנות!

אמרתי שאני מעדיף את השפה האנגלית מצד אחד אבל מצד שני יותר קל לי להתבטא בעברית!

הדיון מיצא את עצמו.

אני ממליץ לנעול את התרא'ד הזה לפני שהוא יגיע לרמות שאין אני רוצה לרדת אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...