לאן אתם יוצאים לבלות עם חברים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אתם יוצאים לבלות עם חברים?

yossi_s1

Recommended Posts

תמיד טוב לצאת עם חברים בסופ"ש לנקות קצת את הראש מהשבוע שעבר אבל העניין שכבר קצת נמאס ממסעדה/סינמה סיטי וצריך גיוון, מדי פעם הולכים למסיבות שטח שזה נחמד אבל זה לא קורה הרבה.

אז קיצר שפחו המלצות על דברים שאתם עושים/מקומות מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

וכמובן בחורה טובה מהצד! :xyxthumbs:

כבעל המון מערכות יחסים קצרות בעבר וכעת יחד עם חברתו כבר מעל 20 חודש, עדיף פרטנרית קבועה מכל צד שתסתכל על זה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן אמרתי טובה כי אז היא לא תבגוד בך ותהיה איתך יותר מסטוץ וחצי. כמובן שעדיף חברה טובה ונאמנה מאשר להחליף בחורה לחודש כמו התשלומים החודשיים.. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה הכול חוזר על עצמו כזה

תמיד יש אלכוהול וסיגריות או נרגילה ותמיד זה או מועדון\פאב\מסעדה\סנוקר\סרט\בית ריק\ישיבה בפארק וכו'

זה הכול כזה שטחי ואין אפשרויות אחרות,אין דברים חדשים לנסות ולעשות כי הכול זה בתכלס מבוסס על אותו דבר,אלכוהול ולהיות באיזה מקום מסויים שיש בו או במקרה הכי שונה איזה סרט מוקרן....קשה להסביר,מישהו פה מבין על מה אני מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האווירה ומה שמסביב זה רק בונוס, הדבר העיקרי זה האנשים שאתה נמצא איתם. אם אתה עם אנשים שאתה אוהב, שכיף לך איתם ושמצחיק לך איתם, זה בכלל לא משנה אם אתה יוצא לפאב, מסעדה או סתם יושב באיזה בית של מישהו. היציאה זה אקסטרה, הכיף האמיתי זה בגלל האנשים ולא בגלל החצי ליטר בירה שתשתה או ההמבורגר שתאכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכול כזה שטחי ואין אפשרויות אחרות,אין דברים חדשים לנסות ולעשות כי הכול זה בתכלס מבוסס על אותו דבר,אלכוהול ולהיות באיזה מקום מסויים שיש בו או במקרה הכי שונה איזה סרט מוקרן....קשה להסביר,מישהו פה מבין על מה אני מדבר?

אני חושב שכן...

אתה יוצא כדי לברוח קצת מהשגרה לבלות עם החברה והחברים אבל בסופו של דבר גם זה נהפך לשגרה, ולא ממש יש דברים אחרים לעשות אז זה מרגיש מין ריק כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בהכרח נכון שהכי חשוב זה האנשים.

אין ספק שבלי אנשים טובים מסביבך אתה לא תהנה בכל מקרה, נכון.

אבל אם אתה מחפש מסיבה טובה, לדוגמה, גם המקום עצמו מאוד משנה.

אם המסיבה חרא, לא יעזרו החברים הכי טובים, אתה פשוט לא תרקוד, תהנה ו"תפרוק עול".

חוץ מזה שלפעמים קורה שיוצאים עם חבר שכבר דיברת איתו כל כך הרבה בשבוע הזה\בכלליות שלפעמים רוצים גם להנות מעוד משהו חוץ מ"אחד מהשני" (זה נשמע קצת "גיי", אני יודע :silly:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בהכרח נכון שהכי חשוב זה האנשים.

אין ספק שבלי אנשים טובים מסביבך אתה לא תהנה בכל מקרה, נכון.

אבל אם אתה מחפש מסיבה טובה, לדוגמה, גם המקום עצמו מאוד משנה.

אם המסיבה חרא, לא יעזרו החברים הכי טובים, אתה פשוט לא תרקוד, תהנה ו"תפרוק עול".

חוץ מזה שלפעמים קורה שיוצאים עם חבר שכבר דיברת איתו כל כך הרבה בשבוע הזה\בכלליות שלפעמים רוצים גם להנות מעוד משהו חוץ מ"אחד מהשני" (זה נשמע קצת "גיי", אני יודע :silly:).

חחח....

האווירה ומה שמסביב זה רק בונוס, הדבר העיקרי זה האנשים שאתה נמצא איתם. אם אתה עם אנשים שאתה אוהב, שכיף לך איתם ושמצחיק לך איתם, זה בכלל לא משנה אם אתה יוצא לפאב, מסעדה או סתם יושב באיזה בית של מישהו. היציאה זה אקסטרה, הכיף האמיתי זה בגלל האנשים ולא בגלל החצי ליטר בירה שתשתה או ההמבורגר שתאכל.

נתת לי נקודה גדולה למחשבה...אולי אני חשוב בצורה כ"כ אפורה ופאסימית כי אני לא חושב שאני מסתובב עם האנשים שהכי מתאימים לי? (דברים השתנו 'החברה הטובים' שהיינו פעם דיי התפרקנו ועכשיו כל אחד מסתובב עם אחרים פחות או יותר ופעם באיזה שבוע שבועיים נפגשים כולנו ביחד וגם אז זה לא מרגיש כאילו כל אחד רוצה בחברה של האחר ממש).והאנשים החדשים שאני מסתובב איתם לא יודע אם הם כ"כ מתאימים לי,וזה גם מרגיש שכמעט בלתי אפשרי למצוא אנשים שמתאימים לי כמו שהיה פעם עם החבורה המגובשת חח...מוזר

(פאק לרגע שכחתי שזה פורום מחשבים ולא פורום תמיכה פסיכולוגית...אבל יש פה אנשים שיודעים לעזור ולהתבטא כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...