אני יודע שלרבים פה יש משקפיים... אופטיקה הלפרין ומספרים גבוהים מהדרוש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יודע שלרבים פה יש משקפיים... אופטיקה הלפרין ומספרים גבוהים מהדרוש

Patriarch

Recommended Posts

טוב אז ככה אני חושב שלהרבה פה יש צורך במשקפי ראייה והרבה כנראה מכירים את הרשת "אופטיקה הלפרין" אז העקרון לפעם הבאה שתצתרכו לקנות שמה אני מציע מאוד להזהר עם המספרים שהם נותנים לכם... עושים לכם "בדיקה" אבל המספר שתקבלו לא ממש יהיה מדוייק ... לחזק יותר...

לפני חודש קניתי משקפיים(גם אצלם . השירות אגב נוראי בסניף אחד אבל טוב יחסית בסניף אחר ) ונתנו לי מספר 3 ( .00 ד"א בשני העיניים למרות שיש הבדל)

עכשיו הקיץ מגיע ודיי נמאס לי ללכת ביום בלי משקפי שמש כי זה מכאיב לעיניים אז הלכתי לסניף אחר (עם השירות הטוב יותר) בלי שינוי כלשהוא בראייה הם נתנו לי 3 וחצי אחרי חודש מאז שקניתי ... אחרי כמה זמן חשבתי שנראה לי שפשוט הם עושים את זה כדי לדחוף עדשות שיש להם יותר מהן במלאי או משהו (או יותר גרוע לדפוק לך את הראייה) התקשרתי והורדתי את המספר ל3 ורבע (וגם זה לקח קצת זמן)

ובכלל מוזר שהם אמרו שלא כדאי לי לעשות בדיקת עיניים אצל הרופא שלי כי "ככה זה עלינו ואם יש טעות אז זה בגללינו ובשליטה שלנו"

חיפשתי בגוגל וראיתי שלא קצת אנשים ממורמרים עליהם בעיקר בקטע של שבירת עדשות ואחריות... ומספרים לא תקינים שהם נותנים להם

הקיצר אנילא הייתי יותר מדי ברשתות אחרות אבל תזהרו שלא רושמים לכם מספר סתם כי נוח להם ותקבעו תור לרופא כדי לוודא. (מה שד"א יכול להאיץ מיופיה AKA קוצר רואי למרות שרופאים לא מעודכנים יגידו לכם שזה לא קשור זה רק "לא הוכח סופית.חד משמעית" אבל מנסיון של אנשים ובכלל כאבעיניים זה לא כדאי ועדיף מספר חלש יותר)

(ובכלל מה הקטע שלהם עם ה""מבצעים"" ) מוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המספר שלך?

בכל אופן אני מקווה שהמספר שלי לא יעבור את ה4.5 רופא העיניים שלי(ד"א שכבר אני אחליף כי הוא לא מי יודע מה מתייחס כמו שצריך לרק מעביר תור כמה שיותר מהר) אמר בעקרון שהראייה מתייצבת עם הגיל ...

מהידע שלי זה בגלל התקשחות העין והתנגדות לשינוי במבנה (עין קצרת רואי מאורכת ורחוקת רואי מעוכה אם כי יש עומ מלאןתלאפים בעיות עם חדות ראייה כמו צילינדר או קרטוקונוס) מה שד"T גורם לןמבוגרים להיות תלויים במשקפי קריאה כשזה נהייה מוגזם. ויטמין A כשיש אותו עוזר לבניית הקשרים בעין ובכלל גוד שיט אז כנראה בדרך ללימודים אקנה לי איזה מיץ גזר כשכבר נזכרתי בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע המספר הוא לא משהו מוחלט לחלוטין.

כלומר, יכול להיות הבדל של איזה רבע ועדיין העדשה תתאים לך באותה מידה (לא אם מדובר על אותו מקום ויצרן).

אולי זו טעות אבל, לא יודע.

לי פעם היו מאופטיקה הלפרין והן היו ממש סבבה, אבל הן נאבדו לצערי.

מאז קניתי 2 זוגות ממקומות אחרים ולא הייתי מרוצה (מהמסגרת, האמת).

בכל מקרה, אני לא רואה מה רוצים שהם יעשו עם שבורות. עדשה נשברת בגלל שימוש לא נכון, זה לא באחריות.

למרות זאת, אין ספק שהשירות באופטיקה הלפרין לוקה בחסר. הרבה פעמים המוכרים שם עייפים ואנטיפטים.

אבל בגדול הם כן זולים יותר ולכן כמו בכל דבר, המחיר הנמוך חייב להיות מפוצה ע"י משהו.

אני קניתי שם עדשות חודשיות לשנה בבערך 350 שקל (אולי אפילו 300). אין מקום שבכלל מתקרב למחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה כן חריג, עליה של מספר בעין בריאה לא צריך ליהיות כזה מהיר.

בדרך כלל זה נובע מבעיה בעין או שימוש לא של משקפיים\עדשות , או אימוץ לא בריא של העין (כמו לקרוא ספר במקום לא מואר)

חוץ מזה יכול ליהיות שהסניף שהייתה בו הם לא אנשים מקצעיים\חאפרים ולא התאימו לך את המספר כראוי.

ככלל, (לפי סבתא שהיא רופאת עיניים), אם אחרי 3 ימים(זמן שלוקח להתרגל) שהחלפת עדשות\מספר במשקף לא נוח לך אז הם לא מתאימים וצריך לטפל בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמישהו עם מספר 7 במשקפיים (ומספיק שנים של ניסיון איתם)

זה לא נדיר שעלה לי במספר אחד תוך 3 חודשים (או שליש מספר בחודש בממוצע) כך שחצי זה לא כזה רחוק

וזה כן המספר שלי ובדקו אותי כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספר שלי התייצב על 3.5 כבר לפני 10 שנים - אבל בכל זאת אני משקיע במשקפיים טובים כמה אלפים - אחרי הכל - זה העיניים שלי

איך אתה מגיע לכמה אלפים :o

(כמו לקרוא ספר במקום לא מואר)

מדובר במיתוס, שאינו נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי יחסי למספר שיש לך... העליות חדות יותר למי שיש לו מספרים גבוהים.

משקפיים ב+2000 שקל .... אני מניח שלמי שיש כסף וזאת השקעה טובה יותר מדברים אחרים בשבילו אז הוא יכול לקנות אנשים אחרים "ממוצעים" כנראה ישקיעו סכום כזה רק לטווח ארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא אמר שיש לו מספר של 3.5. העדשות (למשקפיים) לא עולות יותר מכמה מאות שקלים עבור מספר כזה. לא יצא לי להתקל במסגרות שעולות אלפים, אך קשה לי לדמיין במה הן עדיפות על מסגרת טובה שעולה רק כמה מאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי צריך עוד מגיל צעיר עד כמה שזכור לי, תמיד היה חסר לי הדיוק המירבי בראיה מרחוק.

קניתי רק בגיל 16, כעת יש לי אותן קצת יותר מחצי שנה וגם ככה אני לא מצליח להכריח את עצמי לשים אותן יותר מאשר בשיעור ומול המחשב - פשוט לא מוצא צורך.

בכל אופן המספר שלי הוא 2 (וחצי צילינדר? :screwy:) ועד כמה שזכור לי, המשקפיים יחד עם העדשות עלו קרוב ל1300-1400 ש"ח בעיקר בגלל המסגרת ה"מגניבה", למרות העובדה שהיא עשויה מפלסטיק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...