זקוק לסט סוללות ניטעענות -AA +מטען ,הכי טוב שניתן לקנות - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לסט סוללות ניטעענות -AA +מטען ,הכי טוב שניתן לקנות

dan79

Recommended Posts

אם ה- RECYKO G.P וגם ה- ENELOOP מישתמשים בטכנולוגיית זהה לחלוטין ,אז נשאלת השאלה

האם הפער באיכות (אם ישנו בכלל ) מצדיק תשלום של כמעט פי שניים ?

(ה-RECYKO עולה 55 וה-ENELOOP עולה 90 שקל לרביעיית AA )

GP כותבים שאת ה-RECYKO שלהם ,יש לטעון אך ורק עם מטעני GP המיועדים ל-RECYKO.

האם יש לאזהרה של GP בסיס,או שזה רק תרגיל שיווק?

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המטען הזה שנחשב פחות או יותר לטוב ביותר שקיים:

La Crosse Technology BC-900 AlphaPower Battery Charger

הוא מגיע עם סט של 4 AA (ואפילו 4 AAA למרות שהן זרוקות בקופסה איפשהו ומעולם לא השתמשתי בהן) בקיבולת 2600mAh שמשמשות אותי באופן קבוע ומציגות אחלה ביצועים.

בנוסף לזה יש לי את ה-Enloop כגיבוי, והן נפלאות למטרה הזאת כי הן יכולות לשבת חודשים שלמים בתיק ועדיין להישאר מלאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המטען הזה שנחשב פחות או יותר לטוב ביותר שקיים:

הוא מגיע עם סט של 4 AA (ואפילו 4 AAA למרות שהן זרוקות בקופסה איפשהו ומעולם לא השתמשתי בהן) בקיבולת 2600mAh שמשמשות אותי באופן קבוע ומציגות אחלה ביצועים.

בנוסף לזה יש לי את ה-Enloop כגיבוי, והן נפלאות למטרה הזאת כי הן יכולות לשבת חודשים שלמים בתיק ועדיין להישאר מלאות.

האם הדיווחים שהמטענים של La Crosse סובלים מהתחממות יתר שמובילה להתמוססות הפלסטיק ,מוגזמים?

האם הוא באמת במקום הראשון או שיש מטענים זולים יותר שמספקים פונקציות זהות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "מוגזמים"? אין לי מושג על מה אתה מדבר בכלל...

לא היה ולא נברא, ואפילו לא קרוב לזה. מבחינתי לפחות.

שמע,לא המצאתי את זה.

הבעייה ידועה היטב.

בחיפוש קצר אתה יכול למצוא עלייה חומר בעצמך.

השאלה עד כמה הבעייה הזאת נפוצה במטענים של לה-קרוס?

לא הייתי רוצה שהביית שלי ישרף בגלל מטען...... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הדיווחים שהמטענים של La Crosse סובלים מהתחממות יתר שמובילה להתמוססות הפלסטיק ,מוגזמים?

האם הוא באמת במקום הראשון או שיש מטענים זולים יותר שמספקים פונקציות זהות?

אכן *היו* דיווחים כאלה, בסדרות הראשונות(כשקניתי את שלי, לפני איזה 4 שנים). גם אז דובר על מקרים בודדים. אמנם המטען שלי לא עובר שימוש אינטנסיבי אבל מעולם לא חוויתי בו בעיות חימום גם בטעינה הכי מהירה. מאז המטען כבר שונה (גירסת הקושחה עודכנה לפחות פעם אחת).

למיטב ידיעתי אין מטענים יותר זולים או אפילו במחירו המציעים את הפונקציונליות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את ה BC900 כמה חודשים טובים ואין לי שום בעיה שם התחממות איתו. אחת הקניות הכי טובות שעשיתי אי פעם היא המטען הזה, מומלץ בחום!

גם לי, מטען טוב ויעיל. קיבלתי עימו בסט גם ארבע AA וארבע AAA .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז תקרא שוב את התגובה שלי ותראה בעצמך מה דעתי על זה מניסיון של כמה חודשים טובים (אינטנסיבים מאוד, אני מטעין 2 סטים של סוללות לפחות פעם בשבוע).

גם לי יש את ה BC900 כמה חודשים טובים ואין לי שום בעיה שם התחממות איתו. אחת הקניות הכי טובות שעשיתי אי פעם היא המטען הזה, מומלץ בחום!

אכן *היו* דיווחים כאלה, בסדרות הראשונות(כשקניתי את שלי, לפני איזה 4 שנים). גם אז דובר על מקרים בודדים. אמנם המטען שלי לא עובר שימוש אינטנסיבי אבל מעולם לא חוויתי בו בעיות חימום גם בטעינה הכי מהירה. מאז המטען כבר שונה (גירסת הקושחה עודכנה לפחות פעם אחת).

למיטב ידיעתי אין מטענים יותר זולים או אפילו במחירו המציעים את הפונקציונליות הזו.

גם לי, מטען טוב ויעיל. קיבלתי עימו בסט גם ארבע סוללות AA וארבע AAA .

ok ,נרגעתי, כנראה שאכן הבעיה של חימום היתר ,כבר נפתרה.

עדיין נשארה התלבטות גדולה בין שני המטענים המובילים כדלהלן:

Maha Powerex MH-C9000 WizardOne Charger-Analyzer

http://www.amazon.com/Maha-Powerex-MH-C9000-WizardOne-Charger-Analyzer/dp/B000NLUSLM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.amazon.com/gp/product/B00077AA5Q/ref=ox_ya_oh_product

האם יש הבדל משמעותי בין שני המטענים?

(ההבדל של 10 דולר, הינו חסר משמעות מבחינתי....)

האם באמת יש משהו שאחד יכול לעשות,שהשני לא יכול?

הבנתי ש-La Crosse נותנים גם 8 סוללות אצבע נטענות בגדלים של AAA +AA .

האם מדובר בסוללות איכותיות בטכנולוגיית ניקל-מטל משופרת שלא סובלת מפריקה עצמית?

La Crosse גם נותנים גם מתאמים ל-סוללות בגודל C ו-D .

האם המתאמים הללו מאפשרים להטעין בנוחות גם סוללות בגדלים אלו,או שהסרבול הכרוך בשימוש במתאמים הללו הוא כול-כך

גדול,שעדיף כבר לרכוש מטען יעודי לטעינת סוללות בגודל C ו-D ?

תתפלאו,אבל יש לי עדיין סוללות בגדלים AA +C+D בטכנולוגיית ניקל-קדמיום שכמעט לא עשיתי בהם שימוש והם במצב חדש,לאחר שאוכסנו

בארון בקופסא אטומה לחלוטין,

האם המטענים הללו יהיו מסוגלים בכלל להטעין סוללות שכאלו?

האם סוללות הניקל-קדמיום,שכאמור נראות חיצונית כאילו שהן ירדו אתמול מפס הייצור,עדיין טובות לשימוש?

(תקנו אותי אם אני טועה,אבל למיטב הבנתי סוללות מבוססות ניקל קדמיום בדומה לסוללות ניקל מטל ,לא סובלות למעשה מבלאי משמעותי

כתוצאה מזמן ,ולכן הבלאי היחידי שלהם נובע ממספר מחזורי הטעינה שהן עוברות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ההבדל -

For example: If you want to recondition four cells on the BC-900, you'll go through the following sequence:

- insert in all 4 cells at once

- press MODE to select DISCHARGE/REFRESH (2 keystrokes*)

- press CURRENT to select charging current (2-3 keystrokes)

* Note: need to press and hold MODE for 1 second for the first keystroke

On the C9000, you can insert in all 4 cells at once, but you have to program them one at a time. Which means:

- press UP/DOWN to select 'CYCLE', then 'ENTER' (2-5 key strokes)

- press UP/DOWN to select charging current, ENTER (1-11 key strokes)

- press UP/DOWN to select discharging current, ENTER (1-6 key strokes)

- press UP/DOWN to select number of cycles, ENTER (1-13 key strokes)

Congratulations! You just finished programming the first cell. Now repeat that for the other three cells.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה אומרים, רק המוות הוא סופי, אבל חשבתי שהייתי ברור בנוגע לזה שה"תיק" נסגר כבר בימים הראשונים - אין שום בעיה עם המטען והסוללות בהקשר למצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אתה יודע מה אומרים, רק המוות הוא סופי, אבל חשבתי שהייתי ברור בנוגע לזה שה"תיק" נסגר כבר בימים הראשונים - אין שום בעיה עם המטען והסוללות בהקשר למצלמה.

הבנתי ש-La Crosse נותנים גם 8 אצבע נטענות בגדלים של AAA +AA .

האם מדובר בסוללות איכותיות בטכנולוגיית ניקל-מטל משופרת שלא סובלת מפריקה עצמית?

La Crosse גם נותנים גם מתאמים ל- בגודל C ו-D .

האם המתאמים הללו מאפשרים להטעין בנוחות גם בגדלים אלו,או שהסרבול הכרוך בשימוש במתאמים הללו הוא כול-כך

גדול,שעדיף כבר לרכוש מטען יעודי לטעינת בגודל C ו-D ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...