מחפש מחשב נייד לסטודנט עד 4000 שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד לסטודנט עד 4000 שח

yeskim

Recommended Posts

טוב אז ככה,

אחרי שנה שאני לומד וסובל מהמחשב הענתיקה שלי (compaq presario 2100!!!!!!!! מהבר מצווה חחחחח)

החלטתי לקנות מחשב נייד חדש.

התקציב שלי נורא מוגבל אז בבקשה לא להציע מחשבים מעל 4000, זה אמור להיות מספיק מאוד לצרכים שלי,

והצעות של מחשבים יקרים יותר סתם יהיו מיותרות כי אני לא אוכל לקנות אותם....

בנוסף אני גר ברעננה אז החנות הנורמלית היחידה בסביבה היא KSP, אז בבקשה להציע רק משם או מחנות אחרת ברעננה.

צרכים - מחשב סטודנט טיפוסי (הרצות של אקליפס, matlab וכו'), ניידות לא כזאת חשובה (לא יפריע לי 15 אינץ'), אמין ובנוי היטב.

אני צריך לפחות 250 ג'יגה בדיסק קשיח, ולפחות 2 ג'יגה ראם.

עדיף כרטיס מסך לא מובנה, לא כי אני עומד לנסות להריץ פה 4, אלא כדי שלא יגביל אותי בעתיד, ותהיה לי אפשרות בכל זאת להריץ משחקים

לא חדשים ברמה סבירה (COD4 COD5 וכד).

אני שמתי את העין על הלנובו החדש שלהם (לפחות ככה הם כותבים) של ה 3890 (לא זוכר דגם).

אשמח לקבל המלצות הערות ותגובות

נ.ב

אם מערכת הפעלה מגיעה עם המחשב, אני אוכל להלף בXP? כי תהיה לי בעיה של תאימות עם חלק מבסימולטורים שלי בחלק מהקורסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסתכל על ה-N500 של לנובו, הוא זול ומגיע עם כרטיס מסך נפרד בתקציב. מבחינת איכות, הוא לא רע בשביל העלות. החסרון הוא באחריות לשנה בלבד.

ישנם מחשבים איכותיים יותר כמ ה-Sl500 או ה-SL400 של לנובו שיכנסו בתקציב אבל לא עם כרטיס מסך נפרד. כמו כן, יש משבים עם אריות ארוכה יותר (כמו ה-Dell 1545) וגם הם ללא כרטיס מסך נפרד.

אם אתה ושב שיש לך צורך בכרטיס מסך חזק עוד יותר אתה יכול להסתכל על מחשבים של MSI (אם אחריות של אייבורי לא מפחידה אותך). ה-EX623 נותן את כרטיס המסך החזק ביותר בתקציב למיטב ידיעתי:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3196&CatCode=315

אין לי מושג אילו דגמים נמכרים ב-KSP או אילו חנויות יש ברעננה אבל מלבד מחשבי שמיובאים על ידי אייבורי לא צריכה להיות בעיה להשיג את הדגמים שציינתי, את זה תבדוק בעצמך מול החנויות.

אגב, אם אתה סטודנט ולוקח את המחשב ללימודים אני ממליצה לך מאד לשקול שוב את עניין המחשב הגדול. זה מאד לא נוח להסחב עם מחשבי 15.4" ממקום למקום בלימודים לדעתי. קצת קשה אמנם למצוא מחשבים קטנים בתקציב הזה שמציעים כרטיס מסך נפרד אבל יש כמה אופציות של אסוס ו-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו תודה על התגובה המיידית.

בקשר לדגמים האחרים של שציינת זכור לי שהם עוברים את התקציב שלי... ו כמו שאני רואה באייבורי אין להם יתרון מבחינת המפרט על גבי הn500 (למה הם עולים יותר?)

בכל אופן אני לא אתנגד למחשב קטן יותר, אבל לפי מה שהבנתי זה בדרך כלל מקפיץ את המחיר.

אם יש לך הצעות אני אשמח לשמוע ;)

הכרטיס מסך לא כזה מפריע לי, אני פשוט מפחד שהמובנים יקרסו ברגע שאני אנסה לעשות משהו שדורש קצת יותר עיבוד גרפי. אני סומך עליך ואם יש לך הצעות טובות

עם כרטיס מסך לאו דווקא נפרד אני שוב אשמח לשמוע

בכל אופן אפשר לסמוך על איבורי? כי רוב הביקורות ששמעתי עליהם לא משהו, ולגבי ksp רעננה שמעתי דווקא שהם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לדגמים האחרים של לנובו שציינת זכור לי שהם עוברים את התקציב שלי... ו כמו שאני רואה באייבורי אין להם יתרון מבחינת המפרט על גבי הn500 (למה הם עולים יותר?)

כי מחשב נייד נמדד לא רק על פי המפרט אלא גם (ולפעמים בעיקר) על פי איכות המארז, ההרכבה והפיצ'רים הנוספים. סדרת ה-SL בנויה קצת יותר טוב מסדרת ה-N של לנובו, ויש לה trackpoint ומספר פיצ'רים קטנים נוספים. הכל ביחד גורם להבדל במחיר.

בכל אופן אפשר לסמוך על איבורי? כי רוב הביקורות ששמעתי עליהם לא משהו, ולגבי ksp רעננה שמעתי דווקא שהם בסדר.

כשקונים מחשב נייד, החנות כמעט ולא משנה, כי מי שנותן שירות הוא הוא היצרן/יבואן. זאת כל עוד לא מדובר בייבוא אפור/עצמאי של החנות. אייבורי לא מייבאת מחשבים של לנובו, כך שבכל מקרה האחריות תהיה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתקין XP, לפעמים זה קצת סיפור למצוא דרייברים, ולחלק מהמחשבים יכול להיות מצב שאין דרייברים ל-XP לחלק מהרכיבים.

מחשבי דווקא ידועים בתאימות מצוינת לכל מערכות ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...