מחפש המלצות לRPG לא ארוך מידי ולא חדש מידי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לRPG לא ארוך מידי ולא חדש מידי

MasterDK

Recommended Posts

אלהן, יש לי פה ושם זמן פנוי שאין לי מה לעשות בו ואני חובב משחקי RGP.

אני מחפש אחד בסגנון Dungeon Siege שהיה משחק נהדר, משו כזה שצריך להרוג מפלצות (נראה לי קוראים לזה hack&slash) אבל לא רק להרוג אלה גם לאסוף חפצים (ואלי גם QUESTים יהיה נחמד), כמובן שיהיה STORY כל שהוא מאחורי כל זה.

הכי חשוב שהמשחק לא יהיה מפוצץ מבחינת גרפיקה כי יש לי מחשב ישן (מפרט מלא בצד ימין), ככה שירוץ על גיגה זכרון כרטיס מסך של סדרה 6600 עם 256MB ומעבד P4 3.0GHZ.

זהו אני חושב, תודה רבה לכולם מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה בכל מקרה אבל RPG לא הפעם, זה גוזל יותר מידי זמן :)

בכל מקרה בדקתי פה את התרד של הממלצות וקפצו לעיני 3 משחקים:

Neverwinter Nights 1

Neverwinter Nights 2

The Witcher

לפי מה שהבנתי המחשב שלי אמור להריץ אותם בלי ממש בעיות (חוץ מואלי האחרון שה RECOMMENDED דרישות שלו הם קצת גובוהות יותר ממה שיש לי)

האם מישהוא יכול להמליץ על אחד מהמשחקים הנ"ל?

אם לדעתכם אף אחד מהמשחקים הנ"ל לא טובים תוכלו להמליץ על משחק אחר שלעדכתם הוא טוב!

שוב תודה רבה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה לגבי NWN2 ו THE WITCHER הבנתי ולא אנסה אותם אפילו.

KOTOR זה לא STAR WARS? אם כן אז שכחתי לציין שאני מאוד בג'אונר של ימי הבניים וכאלה לא משו מודרני/פוסט אפוקליפטי/מדע בידוני.

בנתיים אני מתלבט בין NWN1 ו MORROWIND.

ד"א

dungeon siege 2 שווה משהוא (יחסית לאחד שאהב את המשחק הראשון בסדרה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KOTOR זה לא STAR WARS? אם כן אז שכחתי לציין שאני מאוד בג'אונר של ימי הבניים וכאלה לא משו מודרני/פוסט אפוקליפטי/מדע בידוני.

ד"א

KOTOR הוא לדעתי המוצלח ביותר מבין כל מה שהוזכר פה. אפילו שהוא לא מתרחש בעולם פנטזיה "טהור" (או גנרי ליתר דיוק) הוא פשוט מאוד מוצלח בתור משחק תפקידים אמיתי.

חוץ מזה שהעולם של STARWARS לא כזה שונה מעולמות פנטזיה רגילים. גם בKOTOR אתה עושה שימוש רב בשריונות, כלי קרים כמו חרבות וגרזנים, והשימוש ב"כוח" הוא ממש כמו קסמים. אז זה לא כ"כ רחוק מ RPG בעולם פנטזיה כמו שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה לגבי NWN2 ו THE WITCHER הבנתי ולא אנסה אותם אפילו.

ד"א

את מורווינד אהבתי מאוד - אבל רק אחרי ששיחקתי אובליביון, והבנתי יותר מי נגד מי כמה ולמה, כי הוא משחק הרבה יותר מתוחכם מ-dungeon siege. הוא גם מאוד ארוך, כתבת שאתה לא רוצה יותר מדי ארוך.

את NWN1 וגם את 2 אני לא אוהב, אבל הבנתי שהגדולה של המשחקים האלה הם יותר ב-multi ואני יותר בקטע של single player

KOTOR הוא ללא ספק המשחק - חובה לנסות, פשוט חוויה. KOTOR 2 פחות טוב, בעיקר בגלל הסוף הלא גמור שלו, אבל אם תשחק kotor אתה בטוח תרצה לשחק גם את השני (;

אף אחד מהם הוא לא H&S - קח את זה בחשבון.

לגבי dungeon siege 2 - אני לא אהבתי אותו, הוא לדעתי אכזבה גדולה לעומת הראשון שהיה כיפי בצורה לא רגילה. אולי זה אני שהשתניתי, לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לקחתי מחבר NWN1 שיחקתי בו איזה יום-יומיים וזה שפוט לא זה לא יודע בהתחלה היה בסדר אבל אחרי כמה זמן נמאס.

וב אני לא מעוניין.

מישהוא מכיר עוד משחקים שויים בג'אנר?

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...