מחפש קירור למעבד Q6600 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קירור למעבד Q6600

BloodyW

Recommended Posts

הטמפרטורות עלו לאחרונה וכרגיל גם המחשב, מה שמחמם לי את החדר יותר מהר. ואני מת מחום פה. הסטפינג של המעבד זה B3, ושמתי לב שהמחשב מתחיל להתקע יותר במשחקים.

לפי CORETEMP הטמפ' היא 55-60 (משתנה מליבה לליבה), אז אני מחפש קירור שיוריד את הטמפ' ל-40 או פחות. התקציב זה עד 200 שקל. כרגע יש לי קירור רגיל של , והסוקט זה LGA775.

לפני כמה חודשים קיבלתי HD4870 והטמפ' שלו כרגע גם מתקרבת ל-60 (כרגע 57) ויש לו מיוחד, זה טמפ' בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה קירורים טובים אצלי לדוגמא יש את אחד הטובים - Tuniq Tower 120 יש לי אותו שנה והוא הוריד לי את הטמפרטורות על הQ6600

ל30~35 מעלות מניסיון אישי זה אחד הקירורים למעבדים הכי טוב שהיה לי אי פעם בלחץ מגיע לי ל50~53 מעלות במאמץ על Overclock של 3.2GHZ מ2.4GHZ

יש קירור אחד אחר ממש טוב ושמעתי שהוא יותר טוב מהTUNIQ TOWER שזה הULTIMA-120 של עולה בסביבות ה 300+ שקל

קירור אחד החזקים אם אתה מוכן להוציא הרבה כסף על כזה [אתה צריך גם לקנות מאוורר בנפרד]

בנוגע לשאלה השניה טמפרטורה 60 במצב מנוחה זה נורמלי [בעיקר אחרי כמה חודשים] בגלל שעם הזמן המשחה הטרמית בHsF מתיישנת והמאורר נשחק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אתה מתכנן OC ?

אם לא גם FREEZER 7 שעולה חצי מהתקציב שלך יספיק..אם אתה מתעקש יש את הMUGEN 2 של SCYTHE שיעניק לך את הMAX ביצועים (זהים/דומים לTR ULTRA EX)..והוא עולה כ200+- שקלים..

הטמפ' של הכרטיס מסך סבירות בהחלט..

מה לגבי המארז ? איך הסירקולציה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתכנן OC, ותביאו לינק לזאפ למוצרים בבקשה.

אני רוצה משהו עד 200 שקל, לא יותר.

ומה ז"א איך הסירקולציה?

הוא מתכוון על מערך המאווררים שלך איך שהאוויר עובר [סרקולציה] לדוגמא מאוורר מקדימה מכניס ומאוורר מאוחרה מוציא האוויר שעובר בין שתי המאווררים

בתוך המארז זה סרקולציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון על מערך המאווררים שלך איך שהאוויר עובר [סרקולציה] לדוגמא מאוורר מקדימה מכניס ומאוורר מאוחרה מוציא האוויר שעובר בין שתי המאווררים

בתוך המארז זה סרקולציה

אה, אז יש מאוור קדמי ומאחור אין (ניתן להוספה), אבל יש מאוור ענק בצד שמאל, זה המארז:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכנן לעשות OC למעבד אז ה FREEZER PRO 7 יהיה לך מתאים בול ... אם אתה כן מתכוון לעשות הMUGEN 2 הוא הבחירה הכי טובה

המארז שלך בכללי בסדר ... אני ממליץ להוסיף עוד מאוורר מאחורי המארז שיוציא את האוויר שבתוך המארז

אני ממליץ גם על לעשות סידור כבלים דבר שעוזר לאוויר לזרום יותר טוב ומוריד טמפרטורה גם

מקווה שעזרתי

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי, היה לי מאוורר בחלק האחורי ובקדמי לא.

אבל יש לי בעייה, אי אפשר להכניס מאוורר בחלק הקדמי, אם אני לוחץ על זה זה יישבר, ומהצד השני גם אי אפשר. מה עושים?

סתכלו:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להוציא את כלוב ההארד דיסק, זה שני ברגים אם זכור לי ואז תחבר את המאוורר ותחזיר את הכלוב למקומו

יש לי את אותו המארז בדיוק וזה מה שעשיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להוציא את כלוב ההארד דיסק, זה שני ברגים אם זכור לי ואז תחבר את המאוורר ותחזיר את הכלוב למקומו

יש לי את אותו המארז בדיוק וזה מה שעשיתי...

איפה ה-2 ברגים? אני אצטרך לפרק את כל המחשב בסוף בשביל מאוורר...

מקדימה יש כיסוי למארז, לא?

פשוט תחבר אותו מהצד הקדמי, ומאחורי הכיסוי במילא לא יראו אותו.

אי אפשר לסגור את הפאנל אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ה-2 ברגים? אני אצטרך לפרק את כל המחשב בסוף בשביל מאוורר...

אי אפשר לסגור את הפאנל אח"כ.

תוציא את הכוננים הקשיחים ותבדוק איך הכלוב מתחבר למארז, אתה כבר תראה את הברגים. קצת לא נוח לפתוח אותם אבל זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...