סלולרי עד 1200, לסלקום, פשוט, עם סאונד טוב ובלי מצלמה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולרי עד 1200, לסלקום, פשוט, עם סאונד טוב ובלי מצלמה

callMeAl

Recommended Posts

אני מחפש מכשיר סלולרי שיחליף את המוטורולה הישן שלי (בן 6 שנים בערך) ברשת סלקום שיש לו סאונד שגורם לי לחשוב שיש לי בעיות שמיעה.

אלה התכונות שחשובות לי לפי סדר:

1. רמקול איכותי, הגברה טובה ובכלל כל נושא הסאונד שיהיה איכותי - אני חייב להחזיק את הסלולרי ביד כי ליד האוזן המוח מתבשל אצלי מהר

2. עוצמת שידור נמוכה ככל האפשר

3. סוללה גדולה

4. לא צריך , מסך מגע, יותר ממסך אחד, הכי פשוט אבל אם אפשר, שיהיה גם טייפ דיגיטלי (יש כזה?)

אם יש מכשיר ממש מומלץ במחיר גבוה יותר, אשקול לעלות בתקציב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני ממליץ לך לרכוש מכשיר סים פרי ככה שלא תצטרך להתחייב למפעילה ועם כול התכנים שלה שגם

ככה לא מועילות בשיט.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=594732

ואם זה כבר מכשיר כזה ההצעה שלי עומדת על N73 שהפלוסים שלו הם:

+רמקול חזק ואיכותי

+מסך גדול וקריא

+סימביאני

+סוללה חזקה

+עמידות במכות (איכות החומר טובה + )

+מצלמה טובה

מכשיר נוסף שאני ממליץ עליו הוא הE51 מבית נוקיה

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=677053

מכשיר דק

WIFI

סוללה סבירה

איכות חומרים סבירה +

לדעתי בדוק בשוק הYAD2 לגבי המכשירים הללו ותמצא אותם בזול יותר

לא בעיה להפוך אותם בעבור סכום סימלי לSIMFREE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אני לא מתמצא בנושא אבל מכיר את הסים במכשיר שלי. אם אני קונה מכשיר ללא סים, מין הסתם צריך להכניס לזיכרון העמיד שלו (NVRAM, FLASH ?) נתונים, מה התהליך? בחנויות עושים את זה? הם גם יעבירו את הזיכרון הקיים במכשיר שלי לחדש שלא נקנה מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אני לא מתמצא בנושא אבל מכיר את הסים במכשיר שלי. אם אני קונה מכשיר ללא סים, מין הסתם צריך להכניס לזיכרון העמיד שלו (NVRAM, FLASH ?) נתונים, מה התהליך? בחנויות עושים את זה? הם גם יעבירו את הזיכרון הקיים במכשיר שלי לחדש שלא נקנה מהם?

תשאל בסלקום.

בכוונה שלי למכשי שהוא SIM FREE התכוונתי לכך שהמכשיר לא שייך לאף חברה סלולרית ואתה

יכול לעשות בו ככול העולה על רוחך (מעבר בין חברות לדוגמא מבלי צורך לשלם תשלום נוסף על פריצת המכשיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...