בעיות עם Rapidshare / הורדות ונתב Edimax BR-6524n - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם Rapidshare / הורדות ונתב Edimax BR-6524n

Splashy

Recommended Posts

יש לי את הנתב שבכותרת, תשתית ADSL מהירות 5 מגה.

שמתי לב שכשאני מורידה מ-Rapidshare (יש לי חשבון פרמיום) אחרי כמה זמן ההורדה נהיית איטית להחריד וכשאני עושה ריסט לראוטר זה מסתדר.

בזמן שההורדה מ-Rapidshare זוחלת, ניסיתי לעשות בדיקת מהירות באתר של הספק שלי בינלאומי והמהירות שם תקינה.

הקושחה של הנתב מעודכנת לקושחה האחרונה מהאתר של פיקוק (1.58).

יש משהו שניתן לעשות כדי שלא יהיה צריך לעשות ריסט לעתים כל כך קרובות?

אודה לכל רעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבירות גבוהה שהבעיה לא קשורה לנתב.

הבעיה היא בספקית (ראי שרשורים קודמים) או ב- Rapidshare (אם אין לך חשבון פרימיום, זה מסתדר כאשר את עושה אתחול לנתב בגלל שאז כתובת ה- IP שלך משתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לעשות בדיקת מהירות של ההורדה מאתרים אחרים מלבד RAPIDSHARE בזמן שיש לך בעיה.

כמו שאמרו סביר להניח שהבעיה היא לא בנתב.

אגב אתה משתמש בתוכנות שיתוף קבצים כמו אימיול או יוטורנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

יש לי חשבון פרימיום בראפידשר.

עשיתי בדיקת מהירות מהאתר של בינלאומי בזמן שהבעיה קרתה והמהירות מבזק בינלאומי הייתה תקינה.

האם זו לא אינדיקציה טובה?

יש עוד מחשבים מחוברים לנתב אך המחשב שלי הוא היחיד שמוריד.

שכנים לא מחוברים דרך הנתב אלא רק המחשבים בבית.

עריכה: אני משתמשת ביוטורנט אבל זה קורה הרבה פעמים גם כשיוטורנט לא פעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

יש לי חשבון פרימיום בראפידשר.

עשיתי בדיקת מהירות מהאתר של בינלאומי בזמן שהבעיה קרתה והמהירות מבזק בינלאומי הייתה תקינה.

האם זו לא אינדיקציה טובה?

אינדיקציה שמחזקת את הטענה שהבעיה לא בנתב (אחרת המהירות לא הייתה תקינה בשום מקום...).

ראי שירשורים קודמים שחברי הפורום טוענים להפעלת Traffic shaping מצד הספקיות גם על Rapidshare (אני גם לא שולל את האפשרות שהבעיה באתר עצמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בהכרח בעיה בספקית למרות שזה אפשרי כמובן. אבל אם תרצי לבדוק את זה בוודאות, תחברי מודם ישירות למחשב ותורידי משהו מ-rapidshare ותראי איך ההורדה מתנהגת. אם אותו דבר אז כמובן שזה לא מהראווטר. אם לא אז הבעיה מהראווטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בהכרח בעיה בספקית למרות שזה אפשרי כמובן. אבל אם תרצי לבדוק את זה בוודאות, תחברי מודם ישירות למחשב ותורידי משהו מ-rapidshare ותראי איך ההורדה מתנהגת. אם אותו דבר אז כמובן שזה לא מהראווטר. אם לא אז הבעיה מהראווטר.

לא בהכרח, כתובת ה- IP משתנה איתה יכול להשתנות השרת שממנו היא מחוברת לאינטרנט (בספקית).

היא כבר כתבה שכשהיא מנסה להוריד מ- Rapidshare ויורד לאט, אז בבדיקה מול הספקית המהירות תקינה = לא הראוטר (גם כאן אפשר לבצע עוד כמה בדיקות, כדי להיות בטוחים...).

יש עוד אפשרויות לגורמי הבעיה הזו -

האם יש עוד מחשבים מחוברים לרשת והם דלוקים (בשביל בדיקה תקינה כולם צריכים להיות כבויים) ?

האם יש WPA לפחות על הרשת האלחוטית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד מחשבים אבל הם לא היו דלוקים בזמן שקרתה הבעיה.

אגב הבעיה קרתה מספר פעמים ולא פעם אחת, אך קשה לשים על זה את האצבע כי זה קורה באופן אקראי.

יש WPA2 באלחוטי אבל המחשב שלי (זה שמוריד) מחובר עם כבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...