Zotac GTX 260 עם מסך LCD 19 WS 1440*900 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zotac GTX 260 עם מסך LCD 19 WS 1440*900

Idan-h

Recommended Posts

חבר שלי מתכנן לקנות מחשב למשחקים וביקשתי מפרט פה בפורום אתמול (http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=408785.0).

קיבלתי שתי הצעות, האחת עם HD4770, והשניה עם GTX 260. לחבר שלי יש LCD 19 WS, רזולוציה 1440*900.

1. האם הGTX הוא OverKill למסך הנ"ל?

כי הבנתי שלרצולוציה של 1280*1024 הוא אכן כזה. 1440*900 היא רזולוציה יותר גבוהה? (כי סה"כ 124 יורד ברוחב ו160 עולה באורך, ככה שממה שאני מבין זה לא כזה הבדל).

2. אם המסך ישודרג ל22 אינץ רק בעוד שנה, שווה לקנות את הGTX?

3. אם לא שווה לקנות את הGTX, איזה כרטיס אחר מKSP כדאי לקנות? (שיש לו יחס עלות/תועלת טוב ולא שיעלה 100 שקל פחות והרבה פחות ביצועים).

4. שאלה קצת פחות קשורה, אם אני לוקח מערכת עם ספק כח גדול, זה אומר שהיא תצרוך יותר חשמל, או רק בעומס (load) זה בא לידי ביטוי (בכמות הWatt שהכרטיס צורך ושאר המערכת) ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.כן, וגם ל1440*900

2.כן ולא:כן כי אז הכרטיס מאוד יתאים ולא כי עד שנה הבאה יצאו כרטיסים חדשים

3. ;D

4.לא המע' תצרוך כמה שהיא צריכה ולא יותר מזה(אלא אם כן אתה משדרג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP באמת גרועים? אני אישית קניתי מהם כמה מוצרים ואף פעם לא הייתה לי בעיה. Ivory יותר טובים? לא נראה לי.

בכל מקרה כפי שזה נראה כרגע אין את ה4770 בהרבה מקומות, אפילו הוא היה באייבורי והורידו אותו מהמלאי.

אין כרטיס אחר בערך באותה רמה שלו שעולה 600-700 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הדרישה היא שהמחשב ירכש ממקום פיזי בעיר ולא ממקום מרוחק שאם תהיה בעיה נוכל לקבל מענה מהיר.

אני גר בב"ש ויש פה את Ivory, KSP, וPandas שלא מזמן פתחו פה סניף.

יש את הHD4770 בPandas והייתי שוקל לקנות אצלם למרות שהמחירים קצת יותר יקרים העניין הוא שעלות הרכבת מחשב אצלם היא 195 שקל שזה המון, כשבKSP זה 10 שקל אם אתה עובר את ה4000.

בטוח שיש איזשהו כרטיס בKSP (או אייבורי אם זה בא בחשבון) שכן כדאי לי לקנות עם המפרט שנתנו לי ובהתחשב שבינתיים המסך הוא LCD19WS (עד כמה שאפשר). אתה יכול להגיד לי איזה? זה דיי דחוף והם רוצים לרכוש עוד היום.

אתה ממליץ אולי לקנות הכל מKSP חוץ מהכרטיס שאותו אני אקנה מפנדס (ה4770)? האמת זה לא נראה לי כ"כ.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש אחריות למוצר אני לא רואה איך KSP מתנערים ממנה.

פשוט מאוד, מחזירים לך כרטיס(שאתה לא יודע אם באמת הוחלף או לא) שנשאר בדיוק עם אותה בעיה.

למשל הם אמרו לי שהם יחליפו לכרטיס אחר לפי בחירה שלי, והנערו מהבטחה זו.

השירות בכלל זוועת עולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...