should we BAN lag baaomer ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

should we BAN lag baaomer ?

djhenrya

should we BAN lag baaomer ?  

2092 הצבעות

1. 1. should we BAN lag baaomer ?

• yes
    • no
    • מדורות מנוהלות על ידי המדינה, אחת לשכונה.

Recommended Posts

נמאס לי מהחג הזה !

1. כמה אנשים הדליקו מדורה ליד הביניין שלי והסריחו לנו את הדירה, אז החלטתי ללכת לחבר ולגלות ש

2. קבוצות של אנשים מפגרים עושים מדורות עם משטחי pvc ופלסטיקים וערימות של משטחי פורמייקה - העיר מסריחה מפלסטיק !

3. אצל החבר מדורה שיצאה מכלל שליטה גרמה לשריפה בדירה פרטית ! מה קורה לכם אנשים ? לא יכולים להתרחק 500 מטר מהבית כדי להדליק מדורה ?

4. קבוצה מבוגרת ששרפו חזיות הקימו עמדת שירה בציבור (או קריוקי) ושרו את שירו של שלמה ארצי "אתמות היה טוב"....

אקיצר - חג של קופים ! חזרתי מסריח הביתה.

ואגב - עוד סיבה לבטלו : סיבה מסורתית. בתנ"ך נענשנו תמיד על 2 סוגי חטאים - אחד בין אדם לחברו, ושני שבין אדם למקום. אשריפה של עצים אינה כורח דתי - ולכן על הרבנים לקום ולזעוק. אבל מאחר ואלה הם קופים חסרי דעה, זה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol:

שמע החג הזה חג אחלה אני לא יודע על מה אתה מדבר

רק שיש אנשים שעושים שטויות מדי פעם, כמו אצלנו..הביאו כמה חבורה של ילדים, בערך שכבה שלמה, משהו כמו 50-60 רפסודות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראית שרבנים יוצאים על משהו והחילונים מקשיבים? :P

רק להקהילה אפשר לפנות, ולמרות ששם אני חושב שדי שקט.

חחח שרו "אתמול היה טוב"

לך תעשה מקלחת חמה -ושתה שוקו ות-י-ר-ג-ע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואגב - עוד סיבה לבטלו : סיבה מסורתית. בתנ"ך נענשנו תמיד על 2 סוגי חטאים - אחד בין אדם לחברו, ושני שבין אדם למקום. אשריפה של עצים אינה כורח דתי - ולכן על הרבנים לקום ולזעוק. אבל מאחר ואלה הם קופים חסרי דעה, זה לא יקרה.

אתה יודע שב"בין אדם למקום" לא מדובר פיזית על ה"מקום".. נכון? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק אחד משני הימים הכי מעצבנים בשנה: ל"ג בעומר ויום כיפור. בל"ג בעומר צריכות לדעתי להיות הגבלות מחמירות וביום כיפור צריך לאסור על אנשים לרדת לכביש ולהמשיך לשדר בטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חג טוב ,אבל אפשר להנות מימנו רק כאשר אתה רחוק מהעיר \ ישוב ,פעם עשינו לג בעומר בחווה של אחד החברה ,זה היה כיף , הייתה אווירה טובה ,היה אמשים טובים ,כולם ישבו ונהנו מהאוכל והמדורה ,ופשוט היה שקט ונעים ,אבל פעם עשיתי בעיר והיה פשוט מסריח ,מלא ילדים קטנים שזורקים שקיות פלסטיק לתוך המדורה ,ערסים ששומעים על פול ווליום ,ובקיצר אווירה גרוע ולא פרטית (האמת שכל זה דירדר גם אותנו והתחלנו לזרוק מטהריי אוויר לתוך המדורה ,זה היתפוצץ יפה :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הל"ג בעומר שלי עבר סבבה. נגמר עד זמן כתיבת ההודעה הזאת אבל עדיין היה מצוין.

לא היו הרבה אנשים באיזור, הייתה מדורה אחת משהו כמו 25 מטר מאיתנו בצד השני של הכביש הנטוש ליד הסופרלנד.

כל המדורות האחרות היו רחוקות יותר, פתחנו אוהל קטן, קצת מנגל, מדורה קטנטנה של כמה חלקי עצים.

היה ממש כיף, רומנטי שקט עם החברה, תענוג.

כמובן שכשחזרנו לתוך העיר כל האוויר התמלא עשן ולא יכולנו לראות ממטר, אבל זה כל שנה, אני דווקא אוהב לראות את זה.

בתחילת הערב הירח היה אדום מכל העשן =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החג מעולה.

זה חג נחמד מאוד , אין כמו לשבת מול המדורה לעשות על האש ולשבת ולדבר עם חברים....

זה שיש אנשים מפגרים שמנצלים את האירוע למטרות מפגרות לא עושה את החג למפגר.

אני לדוגמא סגרתי את החלונות בבית ונסעתי למקום שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החג הזה מפגר.

כמעט איבדתי ראש בגלל שערסים שיכורים עם קרשים התחילו איתי ועם החברים שלי מכות (6VS20)

אז למה החג מפגר ?

מה מונע מאותם ערסים לנסות להרביץ לך עם מקלות וקרשים מחר ? ואם זה יקרה אז ה13 במאי יהיה תאריך מפגר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...