תגידו לי מה רוצים לעזאזל מהאפיפיור ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו לי מה רוצים לעזאזל מהאפיפיור ?

stone cold

Recommended Posts

כל הזמן מפמפמים לנו במוח מה הוא כן אמר ולא אמר ביחס לשואה

היום בתוכנית של לונדון וקריסינבאום (לא זוכר איך כותבים את השם הזה ) הם אמרו משהו שגם אני חושב אליו

וזה ככה

1-האפיפיור ביקר ביד ושם

2-האפיפיור דיבר בכללית נגד שינאה וגיזענות -זה הרבה יותר גדול מלדבר על אנטישמיות ושואה כי זה כולל דברים כמו אנטישמיות ושואה בתוכו

בקיצור אמר מספיק ולמי שראה את הנאום בטח מבין על מה אני מדבר

גם נתן כבוד למקום וגם נאם מצוין

ואני לא דתי ולא מאמין אבל כל העצבנות המטומטמת הזאת נגד האפיפיור פשוט מגעילה

וכן היו לו דברים מסריחים בעברו לפני עשרות שנים אבל לחנטריש הזקן יש איזה מיליארד מאמינים וארץ קטנה ועשירה והוא בא ליד ושם ונתן כבוד ונפגש אם בחירי הארץ ונאם סבבה אז די

ולא הוא לא חייב לנו כלום בגלל שפעם הנצרות עשתה פוגרומים הוא לא היה האפיפיור בתקופות חשוכות

ובכל זאת מגיע ומכבד אותנו אז שכל הנפוחים ירגיעו כי ביקור טוב שלו פה שווה לנו הרבה הרבה הרבה יותר מזה שהוא ידבר ספציפית נגד שינאת יהודים וגם ככה התמונות שלו בארץ עושות את העבודה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו בתור עם תסביכים עם דמות שהיא גם

גרמנית מתקופת הרייך ה-3 וגם קתולית!

אלו שתי הקבוצות שפגעו ביהדות הכי הרבה

במהלך ההיסטוריה אם אינני טועה, למה שלא נרצה

להטפל אליו ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא סתם כזה היה פעיל בקבוצה נאצית כשהיה קטן, אמרו עליו שזה היה בהכרח כי לא היתה לו ברירה, אוקי.

הוא פועל להחזרתם של כמרים נאצים חזרה לכנסיות שלו אנערף

ועד שהוא גינה אנשים שיצאו נגד ....רק שהעלו החרמות וכו' מהצד היהודי אז הוא נזכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפיפיור הנוכחי הוא דרעק, גם מבחינת התבטאויות וגם מבחינת פעולות עד עכשיו. אני לא יודע גם מאיפה הדרישה ההזויה שלו ושל הותיקן לקבל חזקה וריבונות על כמה שטחים בישראל, כולל ירושלים....

באיזו זכות בדיוק? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפיפיור הנוכחי הוא דרעק, גם מבחינת התבטאויות וגם מבחינת פעולות עד עכשיו. אני לא יודע גם מאיפה הדרישה ההזויה שלו ושל הותיקן לקבל חזקה וריבונות על כמה שטחים בישראל, כולל ירושלים....

באיזו זכות בדיוק? :nixweiss:

:lol:

מתי הוא ביקש את זה בדיוק?

עוד מסוגלים לענות לו בחיוב במדינה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי לא ברור למה יש לו זכות לבקש פה שטחים, אבל יודעים מה? מצידי שיקח אותם, שיקח שליטה על מזרח ירושלים, יהודה ושומרון, ועזה.

אני מעדיף שתהיה שם מדינה עם שליטה קתולית מאשר מוסלמית, מה גם שזה יגרום לסיכסוך בין הקתולים ששולטים באזורים האלה (בין היתר מזרח ירושליים) למוסלמים ודי יוציא אותנו מהסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה להיות מאוד קטנוני

אנחנו לא מסוכסכים אם הקתולים כבר איזה 2 דורות למה להיות מטומטמים ?

סליחה' date=' אבל אני לא רואה בכנסייה הקתולית איזשהו גוף

רשמי, עם איזשהו כח דיפלומטי שאמור לעניין למדינה

שלנו ת'תחת מלבד גינונים בסיסיים.

אני אישית מאמין ביישות עליונה אחת ויחידה:

[url']http://www.venganza.org

גם לי לא ברור למה יש לו זכות לבקש פה שטחים, אבל יודעים מה? מצידי שיקח אותם, שיקח שליטה על מזרח ירושלים, יהודה ושומרון, ועזה.

אני מעדיף שתהיה שם מדינה עם שליטה קתולית מאשר מוסלמית, מה גם שזה יגרום לסיכסוך בין הקתולים ששולטים באזורים האלה (בין היתר מזרח ירושליים) למוסלמים ודי יוציא אותנו מהסיפור.

ובמה הקתולים כ"כ נאורים יותר מהמוסלמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרס רוצה לעשות מחוות בעיקר כי הראש שלו בגינונים ארופיים , לצערי רוב תושבי המדינה מרגישים כמו " כושים של חול ( מיזרח תיכון ) " ולא כמו אבירים ארופיים .

שנותנים אחד לשני מתנות ומחוות של אריסים וחוות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אני לא רואה בכנסייה הקתולית איזשהו גוף

רשמי, עם איזשהו כח דיפלומטי שאמור לעניין למדינה

שלנו ת'תחת מלבד גינונים בסיסיים.

אני אישית מאמין ביישות עליונה אחת ויחידה:

http://www.venganza.org

1-יש להם מדינה אולי קטנטונט בתוך רומה אבל מדינה עשירה מאוד

2-כמה מילים של האפיפיור ויש לך עליה של מאות אחוזים בתירות הנכנסת שזה שווה הרבה מקומות עבודה והרבה כסף לקופת המדינה

לא הייתה רוצה כזה דבר ?

דרך אגב הוא גם יכול להזיק מאוד בכמה מילים ככה שזה פועל לשני הכיוונים

3-אני "מאמין " בזה אבל מה זה קשור לדיון ?

picture.php?albumid=43&pictureid=310

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q?

תראה, הוא אולי הבן אדם הכי צבוע בעולם, מטיף למאמינים שלו לצניעות ופשטות ותראה איך הוא חי...

חוץ מזה הוא (לפחות לי) נראה כמו גמדון מרושע בתמונות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה הכן של Q

בכל מקרה אדם גדול אמר פעם

"אלוהים הוא כל יכול בלה בלה בלה

אבל הוא צריך את הכסף שלכם .... " -חפש ביוטיוב את גורג קרילין המנוח הוא כמובן מנסח ומבטא את זה פי אלף יותר טוב מימני

אבל כל זה לא באמת רלוונטי -יש לך אדם שמשפיע משמעותית על מיליארד אנשים אז לא תיתן לו כבוד ?

אנחנו מדינה של 7+ מיליון תעשה חשבון לבד כמה אדם כזה יכול לעזור למטרות שלנו גם כלכלית וגם פוליטית

אם נידע איך לדבר איתו בצורה הנכונה -להתקיף אותו זה טימטום ענקי

דרך אגב יש לו השפעה מאוד גדולה גם על ארצות הברית הארץ שאנחנו מלקקים לה את הביצים ובצדק

ולא הייתה רוצה שמנהיגנו ילכלכו על אובמה נכון ? אז גם על האפיפיור אסור ללכלך כל עוד יש ברירה ויש ברירה

צריך לברך אותו על הביקור ולבקש שיבקר עוד פעמים -זה אולי צביעות מסוימת אבל ככה זה בדיפלומטיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...