סטיקי כוננים קשיחים: מומלצים, תוכנות ועוד (01/05/2011) - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטיקי כוננים קשיחים: מומלצים, תוכנות ועוד (01/05/2011)

1_Nike_1

Recommended Posts

תודה על הסטיקי הזה, בזכותו יכולתי לבחור בנחת את הדיסקים להרחבת הנפח הבאה שלי.

:yelclap:

כדאי לכתוב לצד ההמלצה על הדיסק 2T של , שעליו יש לא מעט עמודים ברשת לגבי צורך בהתקנה של patch לקושחה את התשובה הבאה שקיבלתי מהתמיכה הטכנית של סמסונג:

Dear Customer,

It is not necessary to patch the HD204UI in your possession as has been releasing patched drives since 12/2010. You unit as stated is well passed that so your drive should already be patched.

על המדבקה של הכוננים שרכשתי הופיע תאריך הייצור (בפורמט YYYY.MM) לצד טקסט בקוריאנית, כך שהקונה יכול/ה לדעת לפחות לפי התאריך שעל הדיסק אם הבעיה רלוונטית (סביר להניח שרק מי שיקבל ענתיקה מהבוידם יצטרך להתקין את ה-patch).

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

המחירים בסטיקי הזה לא התעדכנו כמעט כשנה. גם לא לאחר עליית המחירים עקב השיטפונות בתאילנד.

בנוסף, גם הדיסקים עצמם לא מעודכנים ולא בהכרח הקנייה הטובה ביותר.

למשל, כפי שציינתי לפני מספר פוסטים (וחצי שנה), יש דיסק 2TB של הייטצ'י במהירות 7200RPM , שמחירו בשלב מסוים היה ממש מעט יקר יותר מדיסק 5400 של , אשר מופיע כמומלץ. (למיטב זכרוני - 80 שח הבדל) כשברור, שלכל מי שחשובים לו ביצועי הדיסק, כי נניח הוא לא רק לאיחסון, עדיף ההיטצ'י.

אפילו היום לאחר התייקרות כל הדיסקים, ההבדל בינם לא עד כדי כך גדול. 725 שח מול 898 שח. (לפי זאפ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני מחפש המלצה לדיסק חיצוני בנפח של 1TB לפחות בתקן 3 ראיתי באתר של KSP מספר דגמים של , transcend ו iomega חשוב לי בעיקר הניידות, כך שגודל הכונן צריך להיות באזור ה 2.5" ללא כבל חשמל.

יש לי התלבטות ביניהם ולא יודע מה כדאי מבחינת ביצועים טובים ומחיר סביר.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

המצב הוא כזה - ההבדלים בין הקשיחים קטנים מאוד.

ההשפעה הגדולה על הרכישה צריכה להיות נפח, מהירות (אם מהירות סיבוב 7200 או 5400), אחריות ומחיר.

אין שום סיבה מיוחדת להעדיף כונן של WD או אם הם שווים בפרמטרים הקודמים, למעט סדרות מיוחדות - caviar black של

WD או סדרות "רפטורים" למיניהם שאמורים להיות מהירים יותר אך לרוב לא משתלמים ומוצעים במחירים גבוהים - בטח עם כניסת כונני ה-.

לרוב ממליצים לקנות קשיח בנפח קטן יותר ולחכות לירידת המחירים, אך אין הדבר נכון בהכרח. לדוגמא, כונן 500GB עולה היום כמעט 400

ש"ח ואילו כונן 1TB עולה כ-500 ש"ח. ההבדל של 100 ש"ח מצדיק את קניית הכונן בנפח הגדול ביותר; גם בשפל המחירים, 100 ש"ח לא היו

יכולים לקנות לך 500GB נוספים ולכן למעשה, כונן של 1TB משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...