2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

מה מגניב בלהראות את התיק ה"גיזעי של MW2 " שלך לחברים הדימיוניים? (זאת הסיטואצייה שאתה מתאר)

בכל מקרה, כמו כל מוצר קטן שנושא שם של מותג גדול, החולצות והשלטים הולכים ליהיות העתקים מדוייקים של מכשירים זולים מאוד אבל עם מדבקה של וחייל עם הבעת פנים שרומזת על עצירות... יתחילו עוד פעם שערוריות "מדבקת המיליון"

מיותר לציין שהם יעלו פי 5 מהמוצר האורגינאלי...

אבל יש אנשים שיקנו את זה, אני עד עכשיו לא קולט מה נפל עלי שקניתי מפרט ממתכת עם ציור של הארלי דווידסון ב20 שקל... יש אנשים שהחולשה שלהם עולה הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם באמת לא מוכנים להבין ש"סוס מנצח לא מחליפים",וגם אם המשך הפרנצ'ייז של יהפוך לאבסורדי(במחינת מספור,במחינת הכיוון אליו ילכו המשחקים וכו')-כל עוד זה יכניס כסף,והרבה,זה ימשיך כך..תסתכלו על משחקים סטייל MADDEN,,MARIO,SONIC,NFS,FINAL FANTASY ועוד ועוד ועוד-כולם רצים כבר שנים על גבי שנים-וימשיכו כך גם הלאה! כל עוד המוצר רווחי,ובמקרה הזה רווחי בצורה פנומנלית,הוא ימשיך להגיע.

אני לא חושב שאתה באמת מעודכן לא במאריו ולא בפינל פנטזי

נכון שהסדרות האלו קימות הרבה זמן ונכון שגם וגם סקוור איניקס מנצלות את הזכיונות יותר מידי

אם כל מיני ספין אוף ורימיקים ופורטים

אבל שיוצא מאריו עיקרי או פינל פנטזי עיקרי וזה דרך אגב בדרך כלל קורה אחת לכמה שנים ולא פעם בשנה

השינוים ברוב המקרים מאוד גדולים

תיקח לדוגמה את מאריו בניחות מאריו 64 שונה מאוד מהמאריו בסופר ניטנדו ושאנסיין (המשחק לגימקיוב ) שונה מאוד מימאריו 64

וגלקסי שונה מאוד משאנסיין

גם בפינל פנטזי זה ככה יש שינוים גדולים בגרפיקה עלילה ומשחקיות אתה יודע כמה פעמים החליפו מערכות קרב שם ?

(אני מדבר על מערכות שכוללות שדרוגים גזעים וכו)

בקיצור COD יכול לחלום לקבל שינוים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השינויים מינוריים למדי, בידיוק כמו השינויים בCOD.

במריו פעם הייתה יכול לקפוץ על הקקות המהלכות רק מימין ומששמאל, עכשיו אתה יכול לקפוץ על קקות מהלכות ב360 מעלות לבחירתך...

כך גם בCOD, פעם המסלול היה קבוע, אחר כל התחילו לתת לך מסלול בחירה, ל"אגף" את האוייב מימין או משמאל, בMW2 במקום שני מסלולים יהיו לך 5, ולזה הם קוראים "עולם פתוח"

IGORSH לא הבנתי אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במריו פעם הייתה יכול לקפוץ על הקקות המהלכות רק מימין ומששמאל, עכשיו אתה יכול לקפוץ על קקות מהלכות ב360 מעלות לבחירתך...

כך גם בCOD, פעם המסלול היה קבוע, אחר כל התחילו לתת לך מסלול בחירה, ל"אגף" את האוייב מימין או משמאל, בMW2 במקום שני מסלולים יהיו לך 5, ולזה הם קוראים "עולם פתוח"

IGORSH לא הבנתי אותך

זה בסדר IW לוקחת את הזמן...

היא כל פעם משפרת משהו , הטענה שלהם היא שMW2 משתמש בגירסה מתקדמת יותר של המנוע שלהם ואמור להיות שיפור בגרפיקה.

בכותר הבא הם ישפרו את הגיימפליי וכל כותר אחרי זה הם ישפרו משהו אחר , זה דרך טובה לסחוט עוד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שיפור בגראפיקה, אבל גם הוא מינורי...

הם מנסים לכסות את המינוריות בשיפור בכך שהם מציינים שכל הנשקים עברו תהליך מידול מחודש וRETEXTURE... את מי זה מענייין? למעשה זה היה חייב ליהיות אחרי שבCOD4 רוב הטקסטורות היו מרוחות ואנשים לא היו שמים לכך לב כי דבר מרוח על רקע דברים מרוחים ניראה חלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IGORSH לא הבנתי אותך

הייתי סקרסטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה באמת מעודכן לא במאריו ולא בפינל פנטזי

נכון שהסדרות האלו קימות הרבה זמן ונכון שגם וגם סקוור איניקס מנצלות את הזכיונות יותר מידי

אם כל מיני ספין אוף ורימיקים ופורטים

אבל שיוצא מאריו עיקרי או פינל פנטזי עיקרי וזה דרך אגב בדרך כלל קורה אחת לכמה שנים ולא פעם בשנה

השינוים ברוב המקרים מאוד גדולים

תיקח לדוגמה את מאריו בניחות מאריו 64 שונה מאוד מהמאריו בסופר ניטנדו ושאנסיין (המשחק לגימקיוב ) שונה מאוד מימאריו 64

וגלקסי שונה מאוד משאנסיין

גם בפינל פנטזי זה ככה יש שינוים גדולים בגרפיקה עלילה ומשחקיות אתה יודע כמה פעמים החליפו מערכות קרב שם ?

(אני מדבר על מערכות שכוללות שדרוגים גזעים וכו)

בקיצור COD יכול לחלום לקבל שינוים כאלו

LOL

פאנבוי של מריו מסביר על ה"חידושים" שהתרחשו עם השנים.

תעשה לי טובה קרירין, אתה יודע שזה בולשיט.

שום מותג לא יכול להמציא את עצמו מחדש, בעיקר לא מותג פשוט כמו מריו. הכל מסחטה של כסף, ואתה מממן את זה. (אל תתבייש, גם אני לפעמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIFE IS ALL ABOUT TIMING

תן כמות זמן מספיקה ואפילו אותו מריו ימציא את עצמו מחדש...

הוא שרברב מבוגר בלי השכלה שאוכל פטריות ודורך על צבים , איך הוא כבר יכול להמציא את עצמו מחדש?? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IGORSH לא הבנתי אותך

השינוים הרבה יותר גדולים מזה ואני חרשתי על הסדרה אז אני יודע

סתם לדוגמה בסאנשיין היה אביזר מים על מאריו ששינה מאוד את המשחקיות ובכללי כל המשחק היה באי אם כל השינוים שקשורים לזה ובעיקר הרבה משימות שקשורות במים

היה גם אלמנט של "לנקות את השלבים"

בגלקסי זרקו את האביזר הזה ואת עניין הלנקות את השלבים ובמקום זה הכניסו המון משחקיות אם כבידה

וכמובן הכל בחלל

אולי 2 יצא ממוחזר אני לא יודע אבל בכל מקרה הוא יצא הרבה אחרי ההשקה של 1

את NSMB גרסת הWII אני לא מחשיב כמאריו ראשי כי כמו בDS זה יותר משחק מאריו נוסטלגי אם ערבוב אלמנטים של הרבה משחקי מאריו לאורך השנים (לא שזה לא טוב כי גרסת הDS מצוינת )

פאנבוי של מריו מסביר על ה"חידושים" שהתרחשו עם השנים.

תעשה לי טובה קרירין, אתה יודע שזה בולשיט.

שום מותג לא יכול להמציא את עצמו מחדש, בעיקר לא מותג פשוט כמו מריו. הכל מסחטה של כסף, ואתה מממן את זה. (אל תתבייש, גם אני לפעמים).

מסחטה של כסף?=ברור

להמציא את עצמו מחדש=לא

ואני יוסיף לך שימוש מוגזם בדמויות בכל מיני משחקים של

אבל בכל זאת תראה יש משחקים דוגמת פוקימון\מאריו מסיבה וכו אלו משחקים ממוחזרים וממוסחרים ובהם באמת השינוים בין כותר לכותר בדרך כלל מינורים

אבל המשחקים העיקרים של מאריו בדרך כלל מחדשים הרבה בין כותר לכותר ויוצאים אחת לכמה שנים

אני חושב שאנשים מזלזלים בגלל כל הספינים והפורטים שהיו למאריו לאורך השנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המשחקים העיקרים של מאריו בדרך כלל מחדשים הרבה בין כותר לכותר ויוצאים אחת לכמה שנים

שוב, איזה שינויים מחדשים נעשו?

ולא, לשים "אביזר מים", או להוסיף אלמנט שונה של כבידה, זה לא חדשנות. זה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המון אם תשחק תבין

וזה לא רק זה זה שלבים שונים לגמרי גרפיקה אחרת והרבה דברים ששונו

נכון שהדמות עצמה נימאסה כי טחנו וממשיכים לטחון את מאריו בלי סוף

אבל המשחקים העיקרים מצוינים ובדרך כלל מחדשים הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...