2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 Call of Duty: Modern Warfare- כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

אני לא חושב, אין לי מספיק שכל ;D

סתם, אישית לא ניראה לי שתיהיה אפשרות טיפוס במולטי פלייר מכמה סיבות- אם רוצים לשלב טיפוס אז צריך להגדיל את שטח המפה בהרבה- דבר שמוריד את כמות ההיתקלויות והורג את הסטייל המהולל SPRAY AND PRAY.

עוד דבר- בסרטון הטיפוס כניראה כמו אנימצייה יחידה, כל לחיצה על הכפתור W פשוט מעבירה פריים אחד קדימה... עוד תראה כשיהיה לך את המשחק שלא תוכל לטפס באזור אחר ואם כן- המשחק ידע איך להעיף אותך משם (כמו בCOD2 באימונים, אם פיספסתה את הדוב שהמפקד אמר לך לירות בו המפקד יורה בך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה חושב שיהיה אפשרות לטיפוס במולטי פלייר כמו בשלב לדוגמא שהיה בתערוכה?

או שינוי משמעותי במשחקיות?

הניחוש שלי, וככה גם מסתמן מכל מה שכבר הודלף על המשחק - נוסחה מנצחת לא משנים.

COD 4 היה משחק מעולה לא דווקא בגלל המשחקיות (שהייתה בסופו של דבר טובה, אבל שחוקה למדי) אלא בגלל הסינמטיות המוצלחת שלו.

MW2 כנראה ממשיך במסורת ולכן אין לצפות לשינויים מסעירים בגיימפליי (כמו נניח אפשרות לתפוס מחסה, לתת פקודות טקטיות לחברי צוות וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתפוס מחסה ברור שלא- זה יהפוך את המולטי לסרט אחר ואיטי יותר(אם תרצו יש את ריינבוי-סיקס )

ולתת פקודות אין סיכוי זה נוגד את בסיס המשחקיות של הסידרה שמעולם לא היתה טקטית (אם תרצו יש את גוסט-ריקון)

אני בטוח שיהיו שינויים שאינם דווקא קוסמטיים.

עצם העובדה שניתן לנהוג זה כבר שינוי רדיקלי ותוספת מרעננת למשחק.

אני סומך על אינפיניטי שיציגו עוד כמה שינויים מרעננים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי לגבי השינוי מראה או המחיר המוזל לחבילות מפות אבל הם הכניסו שם גם תמיכה טובה יותר לקלאנים ותחרויות ומצבי משחק חדשים שזה כבר גיימפליי וזה מצביע על סירוס החוויה החינמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתם ילדים?

מי שרוצה לראות שחקן עם ראסטות ועוזי בצורת תפוז שישלם,

זה לא יפריע לשחקנים שלא קנו את המשחק בגירסה הרגילה

מסכים, כל עוד מדובר אכן בפיצ'רים של "מאאגניבות" ולא דברים שמעניקים יתרון לא הוגן לשחקן (כמו נשקים יותר חזקים) אני בהחלט בעד. בbattlefield heroes זה עובד נפלא, המשחק עצמו חינם לגמרי, ומי שרוצה דברים מגניבים כמו לבוש יוצא דופן משלם על זה. ככה כולם מרוצים, המפתחים מרוויחים כסף, ומי שרוצה לשחק בחינם יכול לעשות את זה באופן חוקי בלי הורדות פירטיות.

אם המודל הזה יצליח ויהיה פופולרי (יש שמועות למשל שold republic הבא עלינו לטובה יהיה כזה) זה רק יהיה לטובת השחקנים כי זה אומר שיותר ויותר משחקים יהפכו להיות חינמיים עם רווחים מפיצ'רים ייחודיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...