Windows 7 מה נסגר עם האבטחה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 מה נסגר עם האבטחה?

geniaXP

Recommended Posts

בלינוקס ובמק מאז ומתמיד אין .

ב- היו כי לא היה מנגנון לחלוקה זמנית של הרשאות.

בויסטה היה את UAC שאמור היה לפתור את הבעיה. הבעיה היחידה שהייתה איתו זה שהוא שלח מלא התרעות ועיצבן.

בחלונות 7 הם שיפרו את הUAC וניתן לשנות גם את רמת הפעילות שלו.

מה שאני לא מבין זה למה עדיין מתריעה על זה שצריך אנטיוירוס?

האם ה-UAC לא מספיק?

למה 7 ממליצה ליצור משתמש רגיל ולא לעבוד עם אדמיניסטרטור?

מה ההבדל בין אדמיניסטרטור עם UAC לבין משתמש רגיל עם UAC?

אשמח לקבל תשובה ממישהו שמבין :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללינוקס ולמאק יש ווירוסים, UAC ממש לא בא לפתור את הבעייה, ותמיד יהיה את הצורך באנטיוירוס אם אתה גולש לאתרים מפוקפקים, אם אתה לא גולש לכאלה ואין לך מידע רגיש על המחשב גם על אתה לא צריך אנטי וירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללינוקס ולמאק יש ווירוסים, UAC ממש לא בא לפתור את הבעייה, ותמיד יהיה את הצורך באנטיוירוס אם אתה גולש לאתרים מפוקפקים, אם אתה לא גולש לכאלה ואין לך מידע רגיש על המחשב גם על אתה לא צריך אנטי וירוס.

ברור שיש אבל אי אפשר להפגע מהם כי המערכת לא מאפשר לכל תוכנה לעשות מה שהיא רוצה ללא ידיעת המשתמש.

זה גם מה שהUAC אמור לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל שעל כל משתמש יש 10 משמתשי WIN (פחות או יותר... לא התעמקתי)...

תפסיק לחשוב ש-WIN גרועים רק בגלל שאתה שומע על הבעיות שלהם... יכול להיות שיש ללינוקס או למק יותר בעיות מב-WIN אבל הרבה יותר קשה להתקל בהן באתרים.... חשוב לציין שזו רק תיאוריה ואני לא התנסתי בלינוקס\מק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

בוודאי שאפשרי, במיוחד במק.

UAC אמור למנוע מדברים שאתה לא רוצה לעשות שינויים במערכת (בין היתר וירוסים) אבל יש הרבה דרכים לעקוף את זה, למעשה מאובטחת יותר טוב ממאק, אבל מספר המחשבים עם OSX זניח לחלוטין לעומת אלה שמריצים ולכן גם הוירוסים שלהם יותר נפוצים.

וBashash, המספרים יותר לכוון מחשב עם לינוקס אחד על כל100 מחשבים עם (ןגם זה בגלל שהם נפוצים כשרתים) ובערך מחשב עם OSX ל10-11 מחשבים עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

בוודאי שאפשרי, במיוחד במק.

UAC אמור למנוע מדברים שאתה לא רוצה לעשות שינויים במערכת (בין היתר וירוסים) אבל יש הרבה דרכים לעקוף את זה, למעשה מאובטחת יותר טוב ממאק, אבל מספר המחשבים עם OSX זניח לחלוטין לעומת אלה שמריצים ולכן גם הוירוסים שלהם יותר נפוצים.

וBashash, המספרים יותר לכוון מחשב עם לינוקס אחד על כל100 מחשבים עם (ןגם זה בגלל שהם נפוצים כשרתים) ובערך מחשב עם OSX ל10-11 מחשבים עם .

לא יודע.

אני עוד לא שמעתי על שרת או מחשב אחר שנפגע מוירוס. כנ"ל .

ומה אם השאלות האחרות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה לרוב היא לא מערכת ההפעלה או מנגנוני האבטחה שקיימים בה אלא משתמשי הקצה.

אם תיקח את אחוז המחשבים בעולם שמותקנת עליהם מערכת הפעלה ממשפחת וכמות האנשים שמשתמשים במחשבים האלו ובקושי סיימו גן חובה אפשר בהחלט להבין מאיפה כל הסטטיסטיקות האלו מגיעות.

אין כל כך הרבה גם זנים של תוכנות זדוניות לMacOS כי פשוט אין הרבה מחשבים שיפיצו אותם או פשוט "קהל יעד" לאותם תוכנות, מה שלא מונע ליצור botnet של מחשבים עם המערכת הפעלה הנ"ל.

לגבי לינוקס/יוניקס הסיפור דיי פשוט - 99% ממשתמשי המערכת פשוט מסינים מה הם עושים ויודעים גם להגן את עצמם בלי שום תוכנות אנטיוירוס וגימיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני יודע מה אני עושה.

ניסיתי כבר .

בוינדוס כבר שנים האנטיוירוס שלי לא מצא שום וירוס.

זה אומר שאני יכול לסמוך על על הUAC ולא להתקין אנטיוירוס למרות שזה מה שהוינדוס ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UAC בא למנוע כניסה של מזיקים אם משתמשים בו בצורה נבונה ונכונה.... אבל כמו כל דבר תמיד יש פירצות והאנטי ווירוס אמור לסגור את הפירצות.

והאנשים שמתעסקים עם הם בדרך כלל אנשים שמבינים אז הם יודעים להשתמש בזה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינוקס אין לך "super free antivirus scan"!!!!!/internet explorer ואף אחד לא לוחץ על באנר שכתבו עליו you are the 999,999,999 guest וכד'.

העבודה שיש צורך בהרשאות root כדי לבצע פעולות מסויימות לא נותנת אפשרות של סריקת קבצים וקוד והתראה בזמן אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינוקס אין לך "super free antivirus scan"!!!!!/internet explorer ואף אחד לא לוחץ על באנר שכתבו עליו you are the 999,999,999 guest וכד'.

העבודה שיש צורך בהרשאות root כדי לבצע פעולות מסויימות לא נותנת אפשרות של סריקת קבצים וקוד והתראה בזמן אמת.

אבל אם אני מתקין תוכנה וזה בעצם וירוס שרוצה לשתול פרסומות בדפדפן, הוא לא יוכל לעשות את זה בלי שאני אני אתן לו אישור נכון?

גם אני יודע להשתמש נכון במערכת שלי, אני לא לוחץ על כל מיני פרסומות ומוריד קבצים מאתרים בטוחים. כמו שכבר אמרתי שנים לא היה לי וירוס.

באינטרט מפרסמים כתבות על זה שאילו UAC היה מיושם כמו שצריך אז גם בחלונות לא היה צורך באנטיוירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...