להשתדרג לגירסת איסיקיו חדשה או להישאר עם הPRO 2003B? לעבור מIE6 לIE8? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להשתדרג לגירסת איסיקיו חדשה או להישאר עם הPRO 2003B? לעבור מIE6 לIE8?

ofirr

Recommended Posts

עד היום אני עובד עם ICQ PRO 2003B.

תגידו מה שתגידו..ישן, מאוס..

אבל מדובר על גירסה קלילה, מאובטחת מכל הגירסות החדשות, נקייה ופשוטה...

תמיד יש לי התלבטות האם להתקין גירסה חדשה ואם כן איזו , או להישאר עם הטוב והישן..

מה אתם אומרים?

כנ"ל לגבי IE6, מצד אחד אני משתמש בו רק לאתרים מעטים שלא נתמכים מלא בFF ויחסית לIE8 הוא קליל, מצד שני הוא לא מאובטח, נתקע לפעמים ולשל עצמו כבד ואני לא רוצה דפדפן שיעמיס לי עוד על המחשב. מחפש ,קלילות (ולא FF שיש לי כבר, אלא הכוונה לאתרים שנתמכים רק בIE).

אז שווה לי להוריד את הIE8 מהעידכונים האוטומטיים שמציעים לי או לוותר על ה"תענוג"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לשאול אם יש טעם להתקין משהו חדש יותר מ WINAMP 2.xx, כל גירסה חדשה שיצאה יותר מאז, פשוט הרסה לנגן הקלאסי והמהמם הזה ת'צורה. חוששני שהמצב דומה גם עם ה ICQ.

בנוגע למעבר ל I.E 8, אני אישית דווקא די מרוצה - הוא מהיר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי (חוץ מילדות בנות 14) משתמש באייסיקיו בכלל... :nixweiss:

guilty :smile1:

ולפי מצב המחורים ברשימה שלי, כנראה שלא מעט (יחסית כמובן).

אני מחזיק במקביל גם מסנג'ר, אבל לא התחברתי אליו מספיק בשביל לתת לו בלעדיות.

בקשר לשאלה שלך, אני מוצא את הגרסאות החדשות של ICQ כמגעילות ביותר, אני עדיין משתמש ב-5.1 (שהוא די דומה ל-pro), ולא רואה שום סיבה "לשדרג" ל-6..

אם נוח לך ב-2003 אז תישאר שם, אתה לא מפסיד כלום.

בקשר לדפדפן, אין ספק שה-IE כבר הפך מיושן, ובמקרה הזה דווקא אני כן ימליץ לשדרג ל-7/8. אבל יהיה יותר טוב אם תעבור ל- שעולה על IE בכל תחום. נוחות שאי אפשר לתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הIE8 קל יותר מהIE6?

ולאלו שהציעו FF, כבר אמרתי שזה הדפדפן העיקרי שלי, אבל יש אתרים שלא נתמכים בו מלא ובשביל זה אני רוצה את IE.

היה לי פעם את המנוע IE בFF, אבל אני מעדיף בנפרד.

בקשר לICQ, בגירסה שלי לא רואים , אי אפשר לשלוח ולקבל קבצים עם גירסות חדשות של ICQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש פה כמה חסרונות בולטים, אולי כדאי שתשקול מעבר ל-5.1, לא שינוי גדול במיוחד מ-2003 (וללא בעיות).

אבל בכל אופן, ICQ 6 זה לא משהו שאני ממליץ עליו.

בקשר לדפדפן, אני משתמש ב-IE Tab ב-FF, וכל האתרים רצים עליו בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב להשתמש בדברים תחליפיים:

PIDGIN לחלונות לוקחת כל מסנג'ר/תוכנות איציק מבחינת ניהול משאבי זיכרון. היא אמנם לא מריצה את כל הפיצ'רים, אבל את התקשורת הבסיסית היא מאפשרת - וזה העיקר - ואין לה את כל הפיצ'רים המנופחים, ואפשר להתחבר גם לאיציק וגם למנג'ס-ר עם אותה תוכנה.

לגבי האיציק, אני השתמשתי בICQ 2001 עד שהחלפתי את המחשב.

דפדפן, דווקא כן הייתי משדרג מאקספלורר שש בשביל תאימות מדי פעם, ה-8 לא מעמיס על המחשב וצריך לקחת בחשבון שהוא "אמור" להיות יותר בטוח מהאקספלורר 6 המזדקן.

לגבי , אותו דבר - עדיף 2003. ה2007 לא נוח, ועושה צרות במקרים בסיסיים כמו מיספור עמודים. כדאי לנסות כבר אופן במקרה הזה, אם כי הוא יכול לעשות בעיות עם סוגים מסויימים של TTF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PIDGIN לחלונות לוקחת כל מסנג'ר/תוכנות איציק מבחינת ניהול משאבי . היא אמנם לא מריצה את כל הפיצ'רים, אבל את התקשורת הבסיסית היא מאפשרת - וזה העיקר

לא, זה ממש לא העיקר.

כשאתה במסנג'ר ואין לך סמיילים/נדנוד/שיתוף תיקיות/וידאו כמו שיש לכם החברים שלך - אתה מרגיש נכה ואומלל.

כשהם שולחים לך סמיילים וכל מה שאתה רואה זה את הקוד שלהם - אתה מרגיש נכה ואומלל.

כשהם שולחים לך משהו בכתב יד וכל מה שאתה רואה זה.. כלום - אתה מרגיש נכה ואומלל.

וכל זה בשביל מה?

בשביל לחסוך 5MB כשסטיק של 4GB עולה היום 200 שקל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tאני אישית הכי אוהב את DIGSBY.

שולט לי בFACEBOOK.MSN.ICQ.JABBER.AIM.GMAIL\TALK אין פרסומות התוכנה מעודכנת באופן קבוע וגו.

ויש לי גם ICQ6 בשביל הרבה סמסים חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי (חוץ מילדות בנות 14) משתמש באייסיקיו בכלל... :nixweiss:

חוץ מילדות בנות 14 יש נערים יותר מבוגרים שהבנות הללו אצלן על הכוונת... לכן הICQ תופס מקום ליד הSKYPE וה MESSENGER אצל נערים ונערות רבים עד גיל 18...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...