קבלת צו הצבה לבק"ום אחרי טירונות 02 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלת צו הצבה לבק"ום אחרי טירונות 02

eliav-peretz

Recommended Posts

אז ככה,

לאחר שסיימתי טירונות 02 במחנה 80 (אני רוצה להיות קרבי אבל אל תאשימו אותי, בעיה רפואית!!) קיבלתי ביום האחרון צו הצבה לבקום ליום ראשון להגיע למיטב קורסים 7355 תחת ההגדרה מקצוע צבאי זמני...

מי יודע מה זה אומר?

אני צריך להביא בגדים לשינה? או שאני ישתחרר באותו יום?

קיבלתי את הצו ביום חמישי והם לא ענו לי מאז... ועכשיו כבר שבת.

תודה לעוזרים, שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה ילד קטן? מה זה השאלה הזאת "צריך להביא בגדים לשינה"? אתה בצבא, לא בטיול שנתי.

אגב,

על פי החוק היבש, כל חייל בצה"ל צריך שיהיו לו תמיד בגדים למינימום של שבועיים בבסיס, למקרה ו...

וכן, זה כולל ג'ובניקים שעושים יומיות ויוצאים באחת הביתה.

וכמו שכתבו מעליי,

כנראה באמת סתם ישלחו אותך לקצין מיון, ואני לא חושב שבאמת ישאירו אותך בבקו"ם בלילה, אבל לך תדע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצו ההצבה צריך להיות מצויין מה צריך להביא, אם לא נכתב בגדים לשבועיים אז לא צריך כלום, זה הבקו"ם, אף אחד לא ישאיר אותך שמה לישון אחרי התירונות אלא אם אתה משרת שמה. תבוא בלי כלום מקסימום משחקים אותה ראש קטן חוזרים הבייתה ומביאים אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה ילד קטן? מה זה השאלה הזאת "צריך להביא בגדים לשינה"? אתה בצבא, לא בטיול שנתי.

דן, נדפקת, אה?!

אני שואל את זה כי אולי עוד ישחררו אותי הביתה באותו יום...

רשום בדף הערות - "יש להביא ציוד אישי מלא".

זה הדבר היחידי המתייחס לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי (למרות שהוא קצת מיושן), אם אתה גר קרוב (מרכז), ישחררו אותך בכל מקרה ללילה. ואם יציבו אותך לבסיס כלשהו זה לא יהיה לאותו יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שישן שלושה לילות בבקו"ם, שניים מהם רצוף, בפלוגה א' - ישנים בבקו"ם, ואלו היו הלילות הגרועים ביותר בחיי(ולא, זה לא בגלל "שוק צבא" או משהו כזה, זה היה אחרי טירונות).

תבוא מוכן מאוד, עם , עם טלפון, עם אטמי אוזניים, עם הכל.

אתה תישן באוהל מצ'וקמק שכל רוח קלה מעיפה אותו וגורמת לרעש בלתי נסבל, אתה תישן עם ערסים דפ"רים מזעזעים, אתה תישן עם אנשים שנוחרים יותר חזק מטרקטור.

בעצם, אתה בכלל לא תישן אז.. ת'ה יודע.

לא כדאי לך לשחק אותה ראש קטן במקרה הזה, עדיף לך לבוא מוכן עם ציוד כדי שאם תעשה לילה בבקו"ם, הוא יעבור יחסית בסדר ולא כסיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

"ביליתי" בבקו"מ בערך שבועיים, אני לא אגיד שהיה כיף, אבל לא היה כ"כ נוראי. אחרי היומיים הראשונים שיחררו ללילות כל מי שגר במרכז וכמובן שלא נשארנו שבת.

לדעתי, גם במקרה הכי גרוע לא תבלה שבועיים בצבא משתגיע לבקו"מ. כשאני הגעתי לבקו"מ אחרי הטירונת ביליתי שם יום ושיחררו אותי עד להצבה למחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...