"במקום לפרגן על אזרחות טובה, תפרו לו תיק" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"במקום לפרגן על אזרחות טובה, תפרו לו תיק"

ORrrr

Recommended Posts

אתם הולכים כאן בגישה של "מי התחיל" וזו לא הגישה של החוק (וגם לא אמורה להיות).

אגב - אל תשכחו שבכתבות מסוג זה תמיד יש מגמתיות מסויימת בהצגת הדברים, אני מניח שזה לא בדיוק איך שזה תואר כאן (אם כי הייתי מפחד לא פחות מאותה חיילת במקרה המדובר).

יופי, תפנים את זה.

עכשיו תצא מההבנה והראייה הסלקטיבית שלך, קרא את הכתבה שוב ותראה שהוא שלף את הנשק כאשר הם ניסו לתקוף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, תפנים את זה.

עכשיו תצא מההבנה והראייה הסלקטיבית שלך, קרא את הכתבה שוב ותראה שהוא שלף את הנשק כאשר הם ניסו לתקוף אותו.

זו הראייה הסלקטיבית ? בדיוק להפך - אני לא שופט ספציפית על המקרה הזה אלא מציג את הגישה הכללית למקרים של שליפת . הרבה דברים מוגדרים כ"תקיפה", מרביתם לא באמת נחשבים ל"איום מיידי על שלמות הגוף או החיים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו

שמבחינתי זה איום ממשי

במצב של היום, מצב נוראי מבחינתי, תקיפה כל שהיא, יכולה ליהיות מעורבת עם אי זה כלי חד ומסוכן , קרי סכין

במצב שאתה יחיד, היה מצב של בהלה(שכן החיילת והאזרח עצמו הרגישו סכנה), אתה תשלוף , לא כדי לקדם אינטרס כמו למצוא מה הם חיפשו אותם אנשים

אלא להגן על הגוף שלך, אקדח מרתיע בנאדם כי זה כלי שניתן להתקיף מרחוק, נותן לך מרחב ביטחון, הוא קטלני

לאו דוקא הוא התכוון לפגוע או כל משהו אחר, אלא סתם להחזיר לעצמו מעטפת ביטחון עד שהמשטרה, האימפוטנתית יש לאמר, תגיע

מבחינתי, הבנאדם צריך לקבל צל"ש, הוא גילה אזרחות למופת, בנוכחות הרבה כמוהו, הרבה אזרחים היו מרגישים בטוחים יותר

לא פעם, כשיצא לי לשמוע על מעשה של התעללות בילדים שקרתה ברחוב, וכל עוברי האורח פשוט העדיפו שלא להתערב, התפללתי שהלוואי והייתי נמצא שם באותו רגע

הייתי יכול פאקינג למנוע מעוד בנאדם להיות מסכן לכל החיים

כנ"ל לגבי המקרה הזה, אם זה היה מסתיים באיזה אונס, או לא משנה מה, הייתי מתפלל שהייתי רק יכול להמצא שם באותו רגע, ולשלוף את האקדח שאני בכל מקרה לא מחזיק(מהסיבה שזה רק גורם סיבוכים היום כמו במקרה הנוכחי) , ומציל את הבחורה.

זה המצב היום, אין דרך אחרת כנראה, המשטרה לא עושה את העבודה, צריך להעביר קצת אחריות גם לאזרחים, כמובן בגבול המותר, אף אחד מאיתנו לא היה שם

אבל כל זמן שהבחור לא התקיף אותפ, עושה רושם שהוא ביצע עבודה מצויינת, יותר מהמשטרה שבטח הייתה מחטיפה מכות כי זה פשוט כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה אני מסכים עם גאזו אייזנברג על זה שהוא שר תשיר מדינה ז**נה מדינה מו*צת

ממש כך

ומשטרה מכורה .. זואת לא מדינה זה גארלם ! :bash::nono:

מצטער עם זה ישמע גזעני אבל זה מה שחשבתי

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=996511

למי שלא שמע תשיר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...