חזרה ל- Windows 98 מ- Windows XP. כיצד עושים זאת? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרה ל- Windows 98 מ- Windows XP. כיצד עושים זאת?

stio

Recommended Posts

שלום רב

אני מעוניין לחזור ל- 98 מ- . רציתי לדעת כיצד עושים זאת? להתקין אני יודע, אך איך מפרמטים את הנוכחי כדי להתקין 98?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד גם ככה על FAT32.

את כונן D מפרמטים עוד מה- , אך כדי לפרמט את C אני מפרמט מהדיסק של XP?

האם לאחר הפירמוט ההתקנה של עולה אוטומטית? כי אני הריי רוצה להכניס את הדיסק של 98.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לביוס של המחשב> תגדיר שהמחשב יעלה מה-CDROM >תוודא שהדיסק של WIN98 נימצא בכונן>תישמור את ההגדרות ותיצא מהביוס.

כשהמחשב יפעל מחדש הוא ישאל אותך אם אתה רוצה לעלות מהדיסק, פשוט תילחץ על כל מקש ויאללה ההתקנה תתחיל. אני ממליץ שיהיה איתך מישהו שעשה פירמוט בעבר, רק לייתר ביטחון.

אני חייב לחזק את sashakrik

שאלת סקרנות: למה אתה צריך 98 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאחרים כתבו לפני, למה אתה צריך 98?

כי יש עוד פתרונות אם זו כולה תוכנה שלא רצה על , למשל Virtual Machine למניהם - שתוכל להתקין את 98 בתוך תוכנה ולהריץ ממנו מה שתרצה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל לא הבנתם את השאלה שלי. השאלה היא איך מפרמטים את כונן C של ה- XP? מהדיסק של XP? ההתקנה של לא תעלה אוטומטית?

אני יודע לפרמט ולהתקין מצויין, עשיתי זאת מיליון פעמים, אבל לפי מה שזכור לי אחרי הפירמוט ההתקנה של עולה אוט', ואני לא רוצה הריי להתקין .

לגבי הסקרנות שלכם...

אני קניתי אתמול מחשב חדש, אני צריך לקבל אותו עוד שבוע.

המחשב הנוכחי אמור לעבור לאמי (לשחק סולייטר ולגלוש 2 דקות באינטרנט לא צריך יותר מזה). אני מעוניין לעבור ל- 98 כי המחשב הנוכחי ו- לא ממש מסתדרים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין...למה אתה משתמש בכלל בדיסק של הXP?

אתה לא יכול לפרמט ולהתקין 98 בעזרת הדיסק של 98? לפי מה שאני זוכר התקנת WIN98SE היא כמו XP

אם אתה לא יכול לבצע זאת עם הדיסק אז תיצרך לבצע פורמט בעזרת הDOS

אולי זה יעזור לך:

http://www.computerhope.com/formathl.htm

ועוד אחד:

http://support.microsoft.com/kb/221829

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר אז בעבר שיצא לי לגעת בזה הייתי עולה עם תקליטון איתחול ורושם את הפקודה FORMAT ואות המחיצה ואז הוא היה מפרמט.

אבל אל תיסתבך תעלה עם פרטישיין מג'יק או אקרוניס או פראגון יש עוד רשימה ארוכה של תוכנות כאלה ותעשה משם פירמוט וניגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא אתה סטלן !

מה איבדתה ב98 זואת מערכת הפעלה מתה כבר מה גם שלך תחפש עכשיו להכול .. אתה תהיה חייב להתקין הכול ידנית !

מה המפרט של החומרה שלך ?

תמיד אפשר למצוא פתרון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...