px200 כנרה סופי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

px200 כנרה סופי

jetman

Recommended Posts

שלום שוב אחרי התלבטויות וקריא של תגובות וסקירות, וכלתתי ללכת קימת סופית על ה PX200 ,מה דעתכם עליהם ? אני רגיל לשמוע באזניות in-ear ובאזניות קשת בדרך כלל מתחיל לכעב הראש והאוזניים חמות ,אבל עד כו' לא יצא לי בכלל לשמוע באזניות קשת מקצועיות ,רק אזניות למחשב ב20 שקל פחח ואתם בטח מבינים כמה שהם זבל וכמה לא נוחות. המוזיקה שאני שומע היא משנות ה 80 בערך ,סגנונות synthpop , euro disco ,גם רוק אבל לא הרבה בזמן האחרון ,אחח תקופה טובה זו הייתה ,חבל שנולדתי ב 88 ,אבל זה שירים שנעשו באהבה ,היום קימת אין מה לשמוע , הדבר היחיד שמדיג אותי זה עד כמה הם אטומות ? כי זה לא full head ,אבל אהבתי את העיצוב והםv גם קלות ,

חשבתי על akg 24P או 26 או משהוא בסגנון ,אבל לפי תגובות הם לוחצות יותר מיד על האוזניים וגם לא נוחות ,כי בעצם מחזיקות על האוזניים , אני יודע שרק אחרי burn-in אני ישמע את כל הפוטנציאל, השאלה העם יש מקומות בהם ניתן לשמוע אותם ? המחיר הוא 220 לדגם השחור אבל נלהבתי מהלבן משום מה ,רק ב 260, .טוב אז מכווה שתגיבו לי בחיוב לגבי הקניה ,אחריות יש בדקתי , שנתיים ,לפחות על הלבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה אותן. יש לי את הדגם הזה ודי הצטערתי שקניתי אותן האמת.

סה"כ מדובר באוזניות טובות, אבל האטימה שלהן ממש גרועה (וככה זה אצל הרבה אנשים לפי ביקורות שקראתי עליהן) וזה דופק את הסאונד.

הדגם המקביל להן, ה PX100, הרבה יותר טובות וגם זולות יותר (כן, ככה זה לפעמים בחיים). החסרון היחיד שלהן הוא שהן "פתוחות" מה שאומר שאם למשל אתה יושב באוטובוס ומקשיב למוזיקה מי שישב לידך ישמע את מה שאתה שומע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי יש לי אוזניים קטנות וראש לא גדול :bash:, ההרבה הזה שעצלהם הסאונד לא טוב ..הם בקטגוריה של big heads LOL ,

בכל מקרה ,מקסימום תהיה בעיה ,יהיה לי יותר קל להחליף אותם בחנות ..מסיבה ברורה ..זה לא כפתור או in-ear ,ככה שכל הג'יפה לא נשערת עליהם :lol:

אני יודע לחלק הם סוגרות חלק מסויים ,אבל זהוא ש..קראתי כמה ביקורות ,וסיקירות מאתרים אמריקאים ,וחלק ממש אהבו אותם :cool2:

אה ו ,חח מה הם לא שווים 220 שקל ? ועוד משהוא ,איזה צבע שלך? כי חשבתי ללכת על הלבנות ,ממש יפות ומרשימות יותר [br]פורסם בתאריך: 9.05.2009 בשעה 17:40:37

ראתי עכשיו שב "באג" נוספו ES3 של audio tecnica ,ואללה נראה מעניין ,אומנם 370 שקל ,אבל עולי הם טובות יותר מ סנהייסר?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי יש לי אוזניים קטנות וראש לא גדול :bash:, ההרבה הזה שעצלהם הסאונד לא טוב ..הם בקטגוריה של big heads LOL ,

בכל מקרה ,מקסימום תהיה בעיה ,יהיה לי יותר קל להחליף אותם בחנות ..מסיבה ברורה ..זה לא כפתור או in-ear ,ככה שכל הג'יפה לא נשערת עליהם :lol:

אני יודע לחלק הם סוגרות חלק מסויים ,אבל זהוא ש..קראתי כמה ביקורות ,וסיקירות מאתרים אמריקאים ,וחלק ממש אהבו אותם :cool2:

אה ו ,חח מה הם לא שווים 220 שקל ? ועוד משהוא ,איזה צבע שלך? כי חשבתי ללכת על הלבנות ,ממש יפות ומרשימות יותר [br]פורסם בתאריך: 9.05.2009 בשעה 17:40:37

ראתי עכשיו שב "באג" נוספו ES3 של audio tecnica ,ואללה נראה מעניין ,אומנם 370 שקל ,אבל עולי הם טובות יותר מ סנהייסר?

לא חושב שזה קשור לגודל הראש, יותר התכנון של האוזניות לא משהו. אני שוב ממליץ לך על ה PX100 כי איתם אתה בטוח לא תתאכזב אז למה סתם להסתכן עם שאולי בסוף לא תהיה מרוצה איתן? חפש ביקורות ברשת על ה PX100, תראה שכולם ממליצים עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתה מדבר ,אין שם לא בידוד ולא נעללים :bash:, אני לא מתכוון להשתמש בהם רק בבית ,גם באוטובוס לפעמים ,ווכאחד שרגיל ל in-ear כבר כמה שנים ,אני יודע כמה שזה יהיה חסר לי ,בגלל זה אני הולך על ב 200 ולא ה 100, מה גם מו הסתם ,ספוג נהר מהר ובכלל אותי מגעיל החומר הזה חח .

ולגבי גודל הראש זה קשור ,עם יש לך ראש גדול אז הם לא ישבו טוב חח, בכל מקרה על akg 24 26 אני לא ילך בחיים ,הם לוחצות מעוד ואין לך פאדים כמו ב PX200 באזור קשת, ודבר נוסף , PX200 הם בצורה שהיא דומה יותר לצורת הראש ביחס לכל אחרות , ה ES3 חרטה לצערי ,חסר באס ובידוד חרה . :lol:לפחות מה שרושמים ברשת ,לכל אחד זה אישי ,עולי לי דבקה הם מעוד יתאמו ,אני חושב לנסוע לקילומבו בת"א קודם כל לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...