אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid - עמוד 58 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid

alex.turovsky

Recommended Posts

חברים אני מזכיר לכולם שלא מספיק להצטרף לפרוייקט ולהתקין את התוכנה, חובה גם להצטרף לקבוצה שלנו.

דף ההצטרפות בקליק:

http://www.worldcommunitygrid.org/team/viewTeamInfo.do?teamId=1C5DWS2RV1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 891
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רשום כבר שנים...

בכל מקרה מכתב שקיבלתי היום במייל

Dear Googleness,

World Community Grid would like to thank you for helping us reach a significant milestone!

Many THANKS to YOU, and the rest of our wonderful volunteers at World Community Grid! Together, we have achieved a new milestone in our history by contributing more than 1 billion results!

The results that you, and the whole World Community Grid community, have "crunched" on your computers have been sent to research scientists around the world for analysis. They have advanced humanitarian causes such as researching treatments for AIDS, Muscular Dystrophy, different forms of Cancer, Schistosoma, Malaria, Leishmaniasis and more. Your results have also helped advance research which addresses environmental issues, including improving water quality, developing technologies to access to clean water, increasing ways to harness solar power, and improving world nutrition.

Please check out our recent News & Updates article for more information about this exciting milestone.

Only through your and the other World Community Grid volunteers' collective contribution have we been able to achieve this outstanding accomplishment. We are extremely grateful for your contribution. Without it, this compute power would not be available for the very important scientific research work that together we are helping to accelerate.

Thank you,

The World Community Grid Team

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

יש אפשרות לעשות offline processing למטלות למחשב שמתחבר לאינטרנט פעם ביום-יומיים? יש לי P4 בצבא (בחדר האישי שלי כמובן לא של הצבא) שיכול לעבוד 24/7 ואני יכול לחבר אותו דרך הפלאפון לאינטרנט כל כמה ימים בכדי להסתנכרן עם השרת. אגב, כמה תעבורה זה לוקח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אוקי בנתיים הצתרפתי עם מחשב אחד מתוך שנים, שניהם I3

אני רואה שזה עובד לי על 4 פרויקטים במקביל.

כמה שאלות:

א) כשאני לא משתמש במחשב יותר מידי זמן הוא מתנתק לי מהיוזר וצריך להיכנס מחדש, זה יפריע? לא הגדרתי את זה ככה, יש לי 7 וזה ככה מההתחלה...

ב) אם הבנתי נכון, זה משתמש גם בכרטיס הגראפי שלי?

ג) בחלון משימות השם של הפרויקטים נגמר בintelX86*32

אבל המערכת הפעלה שלי היא 64BIT

זה משנה משהו?

עריכה:

אוקי, גיליתי שכאשר המחשב שלי מתנתק מהמישתמש התוכנה לא עובדת, אם מישהו יוכל להסביר לי איך מבטלים את זה אני מאד אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בנתיים הצתרפתי עם מחשב אחד מתוך שנים, שניהם I3

אני רואה שזה עובד לי על 4 פרויקטים במקביל.

כמה שאלות:

א) כשאני לא משתמש במחשב יותר מידי זמן הוא מתנתק לי מהיוזר וצריך להיכנס מחדש, זה יפריע? לא הגדרתי את זה ככה, יש לי חלונות 7 וזה ככה מההתחלה...לפי הבנתי שום דבר לא אמור לעבוד בזמן שעשית LOG OFF, חלונות בנוייה ככה. אם אין משתמש המשוייך לתוכנה והפרופיל שלו בחלונות פעיל, שום דבר לא ייטען ולא יעבוד. זה בהנחה שהבנתי אותך נכון ואתה ב LOG OFF מלא.

ב) אם הבנתי נכון, זה משתמש גם בכרטיס הגראפי שלי? שלילי, WCG אינו משתמש ב-GPU

ג) בחלון משימות השם של הפרויקטים נגמר ב intelX86*32

אבל המערכת הפעלה שלי היא 64BIT

זה משנה משהו? לא שמתי לב איך עובד הקליינט שמורידים מאתר WCG, אבל אם זה לא 32 ביט, אתה יכול להוריד קליינט 64 ביט של BOINC, שזה הליבה של המעטפת של WCG. תוריד 64, תתקין, תצטרף לפרוייקט WCG ותצטרף לקבוצה שלנו , לינק כמה הודעות למעלה.

http://boinc.berkeley.edu/download_all.php/

התשובות במודגש בגוף השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסה של boinc client לא משפיעה על גרסת האפליקציות שרצות - גם על קליינט 32 ביט יכולות לרוץ 64 ביט, ולהיפך. אלא מה, לא לכל הפרוייקטים של WCG יש 64 ביט, ואלה שאין להם ירוצו ב32 לא משנה איזה קליינט או יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ביטלתי את הלוג אוף, אז עכשיו זה רץ כל הלילה.

דבר שני, נרשמתי דרך הלינק בדף הראשון פה ואני כבר בקבוצה שלנו.

נכון זה לא עובד על כרטיס מסך, אבל משום מה יש לי אפשרות של snooze GPU כשאני עושה קליק ימני על האיקון שלו בצד ימין למטה (לחצתי עליו וה4 פרויקטים שרצים אצלי ממשיכים לעבוד כרגיל).

לגבי ההורדה מחדש, על מה זה ישפיע אם יש לי גירסא לא נכונה? יכול להיות שבגלל זה משחקים לא רצים לי חלק כשהפרויקטים פועלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כמובן שמשחקים יאטו טיפה.

אמנם ה PROCESSHO של WCG ב TASK MANAGER אתה תראה שהם על העדיפות הכי נמוכה מבחינת מע' ההפעלה(יענו אם תוכנה אחרת בעדיפות גבוהה יותר וכמעט כל תוכנה היא ככה, אז המעבד יוקצה לטובתה) אבל היא עדיין רצה ומריצה את החישובים.

אם יש לך מעבד חלש עם מעט ליבות ואתה במינימום הביצועים הדרושים להפעלת המשחק (נגיד כשהוא רץ בלי WCG אתה מקבל משהו כמו רק 30 FPS) אז תצטרך לכבות כליל את WCG כשאתה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

אני מכיר את התוכנה, נראה לי מאז שיש לי מהיר (12 שנים)

הייתה מותקנת אצלי On off

האם הפרוייקטים חיים עדיין? האם אי פעם "יצא מזה משהו"?

נכון שהכיוון הוא מציאת פתרונות לשאלות מאוד קשות, אבל עדיין, 12 שנה על מאות אלפי מחשבים צריכות להיות תוצאות, לא?

או שהם שואלים את השאלות הלא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי

התחברתי ליוזר שלי מחדש עם הלפטופ שלי (I7-740QMׂ), בהמשך אחבר כמה מחשבים אחרים בבית.

יש לי מחשב בבית (E4300) שמשמש למשחקים (PORTAL2 FARCRY וכאלה), הWCG יהאט את המחשב בזמן משחק? או שזה לא יורגש? כי גם ככה פורטל 2 לא רץ הכי מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

אני מכיר את התוכנה, נראה לי מאז שיש לי מהיר (12 שנים)

הייתה מותקנת אצלי On off

האם הפרוייקטים חיים עדיין? האם אי פעם "יצא מזה משהו"?

נכון שהכיוון הוא מציאת פתרונות לשאלות מאוד קשות, אבל עדיין, 12 שנה על מאות אלפי מחשבים צריכות להיות תוצאות, לא?

או שהם שואלים את השאלות הלא נכונות.

1+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדי פעם הם שולחים אימיילים על התקדמות פרוייקט זה או אחר. מישהו טורח לקרוא אותם?

העובדה היא שפרוייקטים "נגמרים" או עוברים שלב מתישהו מוכיחה שיש התקדמות, אם מחפשים במקומות הנכונים אפשר לקרוא מה נגמר עם זה בעצם.

הWCG יהאט את המחשב בזמן משחק? או שזה לא יורגש? כי גם ככה פורטל 2 לא רץ הכי מהר...

הוא יכול להאט ויכול שלא (תלוי במחשב, במשחק ובהגדרות של WCG). אני הייתי מכבה אותו בזמן משחק.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש שם רשימה של פרויקטים שנגמרו כבר, דבר שני אני מאמין שגם אם אין פיתרון דרך החשבונות שעושה התוכנה, מ"מ מדענים מבזבזים זמן ומשאבים בשביל לנסות למצוא את הפיתרון דרך שם, או כי לא יודעים שאין שם פיתרון או שזה בגלל שחייבים לנסות את כל האפשריות, וכמה שנדע יותר מהר שאין פיתרון בכיוון הזה, זה יפנה את כל המשאבים למקומות אחרים.

לגבי האטת משחקים, אצלי למשל SC2 עובד על הגרפיקה הכי טובה בלי בעיה, אבל סקיירים עם כל המודים של הגרפיקה והגרפיקה הכי גבוה מקרטע כל חצי דקה, ובלי התוכנה הוא עובד חלק. ככה שזה מאד תלוי במחשב ובמשחק, אפשר פשוט לנסות.

(אני מכוון על 60 אחוז כוח מעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...