אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid - עמוד 57 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid

alex.turovsky

Recommended Posts

הסטטסיטיקה של משתמש מעודכנת כל 12 שעות, ושל הקבוצה כל 24 שעות.

סביר להניח שלקח כמה שעות מאז שהצטרפת עד החזרת התוצאות הראשונה, כלומר זה לא נכנס בסטטיסטיקה של אתמול ולכן אתה לא רואה כלום בקבוצה (לעומת סטטיסטיקת משתמש שעודכנה גם בצהריים ולכן אתה רואה תוצאות), אז אתה יכול לחכות למחר ולראות אם זה מתעדכן.

בכל מקרה, אמור להיות כתוב בעמוד משתמש אם אתה רשום לקבוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 891
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסטטסיטיקה של משתמש מעודכנת כל 12 שעות, ושל הקבוצה כל 24 שעות.

סביר להניח שלקח כמה שעות מאז שהצטרפת עד החזרת התוצאות הראשונה, כלומר זה לא נכנס בסטטיסטיקה של אתמול ולכן אתה לא רואה כלום בקבוצה (לעומת סטטיסטיקת משתמש שעודכנה גם בצהריים ולכן אתה רואה תוצאות), אז אתה יכול לחכות למחר ולראות אם זה מתעדכן.

בכל מקרה, אמור להיות כתוב בעמוד משתמש אם אתה רשום לקבוצה.

אחלה תודה.. :xyxthumbs:

בנתיים פרסמתי על ה Wall שלי בפייסבוק את הקבוצה הזאת, אני מקווה שזה יביא עוד אנשים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שאלה חשובה:

האם קרה למישהו שהמחשב שלו נדפק בצורה כזאת או אחרת לאחר עבודה של 100 אחוז מעבד לזמן ממושך?

המחשב שלי הפסיק לזהות את ההארדיסק ועושה בעיות עם הזכרונות לאחר הרבה שעות עבודה, עשיתי ריסטרט והוא לא עובד יותר מאז (לפני יותר משבוע) כרגע אחרי שגם אני ועוד טכנאי בדק אותו לא הגענו לממצאים ברורים ועכשיו הוא במעבדה לבדיקה ייסודית.

אז אם זה קרה למישהו לאחר שימוש ב WCG אני אשמח לדעת ובמיוחד אם הוא יוכל לתת לי כיוון של איפה התקלה.

אני חושש שהמאמץ הממושך עם ה WCG

תרם לתקלה...

תודה לכל מי שיענה או יתן כיוון או לחילופין ייסתור באופן חד משמעי את החשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכיבים יכולים להתקלקל בכל מקרה, אין דרך לדעת אם זה קרה בגלל זה או לא.

בכל אופן אין ספק שמאמץ מוסיף לבלאי של רכיבים מסויימים. במקרה של המעבד למשל זה לא כל כך משנה, כי יש לו אורך חיים ארוך משמעותית משאר הרכיבים, וזה לא ממש קריטי אם הוא יחזיק מעמד רק 10 שנים במקום 12. בהתחשב בעובדה שWCG לא ממש מאמץ את הזכרונות או את הדיסק הקשיח, הדבר העיקרי שיכול להיות לו בלאי מורגש זה רכיבים מסויימים בלוח-אם (למשל מייצבי המתח, שאין ספק שהם עובדים יותר קשה).

כל זה כמובן רק תיאוריות שלי, כאמור אין דרך טובה לחזות ולהעריך את הבלאי שנגרם למערכת מעומס רציף בצורה כזו (למעט במקרים של חימום יתר בגלל לא תקין/אבק וכדומה, ההנחה היא שזה לא המקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד, הזיכרון או הדיסק היו תקולים ובקושי עבדו בגלל שלא אימצת יתר על המידה את המחשב (מחשב אינטרנט/מזכירה שלא משמש למשחקים או הרצת תוכניות קבועות ברמת שימוש % מעבד גבוה), אז WCG שכן עושה את כל זה (כמובן שאתה מגדיר מה אחוז השימוש במעבד ומתי הוא עובד בכלל) פשוט יגרום לרכיב לשבוק חיים מוקדם יותר.

אבל זה יכל לקרות לו היית מתחיל לשחק הרבה או להריץ בשימוש שוטף כל תוכנה אחרת שהייתה משתמש במחשב THEY AWY IT MEANT TO BE USED.

מחשב עם רכיבים לא מנוצלים בקביעות לדעתי, הוא בזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תקרא בעצמך:

http://www.worldcommunitygrid.org/help/viewTopic.do?shortName=points#45

בקצרה, פעם היו משתמשים בשני סוגי קליינטים שחישבו נקודות בצורה שונה. היום משתמשים רק בקליינט של BOINC, אבל שיטת חישוב הנקודות נשארה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בעצמך:

http://www.worldcommunitygrid.org/help/viewTopic.do?shortName=points#45

בקצרה, פעם היו משתמשים בשני סוגי קליינטים שחישבו נקודות בצורה שונה. היום משתמשים רק בקליינט של BOINC, אבל שיטת חישוב הנקודות נשארה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

קודם כל לא קראתי את המיליון ומשהו עמודים שיש פה....

אבל הפורייקט הזה פעם ראשונה שאני שומע עליו,

ובתור אחראי IT בחברת הייטק...

נדהמתי לגלות את הפרוייקט ולכן קודם אשמח להצטרף עם המחשב שלי..

core i7 2600k 16gb 4tb 1 ssd256gb gtx580 :P

ואני כמובן...חושב לתרום שעות ספציפיות של כוח עיבוד יותר נורמלי כגון

4x Intel Xeon Quad E7330 2.4Ghz

16GB (8 x 2GB) RAM

3x 300GB SAS HDD

מאחד השרתים שיש לי שלא עובדים קשה מדי..

אם יהיה לי זמן לפנות בלילות את השרת הזה למטרה הזאת..אשתדל.

יש אפשרות להריץ על יוניקס\לינוקס?

להשים סקצ'ולר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי מר. מנהל ;)

דבר ראשון כאן יש הרבה גרסאות של קליינט BOINC לכל מערכות ההפעלה:

http://boinc.berkeley.edu/download_all.php

דבר שני, SCHEDULER ניתן לכוון אחרי ההתקנה בהגדרות המתקדמות של התוכנה.

דבר שלישי, את המחשב שלך. אתה יכול לרשום אותו תחת השם "OMFG" :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...