אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid - עמוד 55 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנחנו עוזרים לרפואה ולמדע. מה אתם עושים ? World Community Grid

alex.turovsky

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 891
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חזרתי לתרום עם E6550@3.4 :smile1: (סתם מתלהב מהOC)

תגידו, רק אני חושב שצריך לפתח גרסה למעבדי ARM? אני תוהה כמה פאקטים ביום SGS2 וחבריו יכולים לעבד (כל עוד הם מחוברים לחשמל)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, רק אני חושב שצריך לפתח גרסה למעבדי ARM? אני תוהה כמה פאקטים ביום SGS2 וחבריו יכולים לעבד (כל עוד הם מחוברים לחשמל)...

לא רק שאנשים לא ישתמשו בזה,יקח עשרות שעות למעבד שכזה לנתח יחידת עיבוד. לא ריאלי.

יותר חשוב שיעבדו על הטמעת האפשרות של שימוש הGPU בפרוייקטים כמו CP ו WCG מאשר יצירת תמונה תלת מימדית של שביל החלב וחיפוש חייזרים :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

האם ישנה תוכנה נוספת מבית WCG שמשתמשת בכח העיבוד הגרפי?

לא תמיד אני מנצל את הכ.מסך שלי ואשמח לתרום.

WCG כרגע אינו מנצל את ליבת כרטיס המסך (GPU בשם הפרסומי שהמציאה פעם עם ה GE FORCE 1).

נרשמתי.

ברוך הבא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

1. TASK MANAGER מראה לך עד כמה המעבד עמוס

2. תלוי בצריכת החשמל של המחשב כולו והאם המעבד ב-OC. יש למדוד צריכה ממוצעת מול צריכה של 100%. בנוסף יש לחשב איך הגדרת את ה-WCG, האם על 100% צריכה 100% מהזמן או 100% צריכה אחרי 3 דקות של חוסר פעילות וכדומה, וזה כבר משהו שלא ניתן לחשב.

בוא נגיד ככה, שואב הרבה יותר חשמל מאשר כם אם תשים WCG על 100% עבודה מהמעבד במשך 24\7...

* אני לא עושה OC למעבד ה-I7 920 שלי (נגיד מ-2.6 ל-4GHZ ומעלה) מאז שקניתי את המחשב שלי לפני 4 שנים ב-2008 בגלל שגיליתי שזה מעלה לי צריכה ב-100W שזה כמו מחשב נוסף שלם בבית אז ה-WCG זו כבר צריכה זניחה.

3. WCG לאנדרויד או או כל אחרת לניידים? :lol: המעבדים בפלאפונים פשוט מסכנים ועלובים אז תשכח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שאלה קטנה בקשר לכל המיזם הזה:

מה קורה למחקר אחרי שהוא מסתיים?

כאילו שחררו מחקר וכל המשחבים בעולם מריצים אותו ואחרי כמה חודשים יש תוצאות וגילו תרופה הכל סבבה

מה עכשיו? למי שייכת התרופה? ארצות הברית? ישראל? חברת תרופות פרטית?

הרי הם ימכרו את התרופה הזאת עבור ים כסף....

ובהתחשב בעובדה שיש להם פה כח עיבוד מטורף בחינם, זה ממש לא פייר שהם אחר כך ימכרו את התרופות שהם מפתחים ויעשו כסף על חשבוננו.

2 שאלות:

1) האם יש נוסחה לחישוב צריכה של המעבד בהפעלת WCG?

כמה עולה לי בחודש אם אני מעיל אותה בשעות הלילה על 100%?

2) האם יש תוכנת WCG לאנדרויד?

גם ככה הסוללה שלהם מחזיקה כמה שעות בודדות.... אז אתה רוצה לגמור עליה לגמרי? חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך:

http://www.worldcommunitygrid.org/about_us/viewAboutUs.do

"World Community Grid is making technology available only to public and not-for-profit organizations to use in humanitarian research that might otherwise not be completed due to the high cost of the computer infrastructure required in the absence of a public grid. As part of our commitment to advancing human welfare, all results will be in the public domain and made public to the global research community.

spacer.gif"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...